Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

10. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Akciós csomagok

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2013. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. december 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves, barátságos személyzet, Figyelmes kiszolgálás. hosszú hétvégére mentünk egy 7 fős kis csapattal , minden étkezésnél közös asztalt készítettek. Az ételek frissek ízletesek voltak. A szobák tiszták és barátságosak. Zárt parkoló van. Könnyen elérhető látnivalók, gyönyörű kis kápolnát találtunk , nem messze a szállástól, illetve az egri borospincék is könnyen megközelíthetők.
2013. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 16.
Megérkezésünkkor egy kicsit meglepett, hogy építkezés folyik a panzióba, de ez a ott tartózkodásunk alatt nem volt zavaró. A kiszolgálás, és az ételek kiválóak voltak, a pincérek és felszolgálók figyelmesek és kedvesek voltak. A szoba kényelmes és meleg, tiszta volt, TV-vel felszerelt, internethasználattal. Összességében tökéletes hétvégét töltöttünk el.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ár-érték arányosan a legjobb szállás és vendéglő talán az egész országban! Elsősorban annak, aki nem szereti a flancot, de szereti az ízletes ételeket, és a vendégbarát hozzáállást. Itt nem azért figyelnek Rád, mert drága holmikba öltözöl, és puccos autód van, hanem mert TE vagy a vendég.

Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hungária Panzió
Érvényes: 2021.07.16-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 12.420,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX