Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 26.
Jól éreztünk magunkat ,ami hiányosság szerintem a reggelinél a zöldség és gyümölcs hiánya.A fürdőben a zuhanykabin sarkaiban fellelhető penész.Az étterem részén elkel a gyakrabb sepregetés is.A homokózóban a játékok nagy része sérült.
Az étel megfelelő,a kiszolgálás kedves.Ár arány értékben megfelel minden.
2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 20.
A személyezt nagyon kedves, és segítőkész. A szálló jól megközelíthető, meseszép a környék. A wellness-szolgáltatást kiemelném. Negatívumként a szobához tartozó fürdőt említeném, és a törülközőket. A szoba amúgy rendben volt, az ágyak kényelmesek. Az ételek is finomak, kicsit hiányoltam a kávét a bőséges reggeli mellé, a svédasztalról...

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 10.
A személyzet kiváló volt, de csak 1 ember egy étteremre és wellnessre és recepcióra sokszor kevésnek bizonyult, főleg ha egyszerre jön 2 csoport és még a telefon is sokat cseng egyszerűen egy ember ehhez kevés. Ennek ellenére a személyzet kiválóan teljesített. Kiemelnénk Attilát a recepciós pincér fiút, aki erején felül teljesített és nagyon bearanyozta(nagyon profi volt, ami pontosan ide való) mindenki percét.

2015. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. április 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyedül mentem el április 9-12. Egyszerűen így alakult, de a személyzet nagyon kedves, barátságos és közvetlen volt (még a takarító is). Velük lehetett beszélgetni. Készségesen meghallgattak, így már nem is éreztem magam egyedül. Nekem nagyon tetszett! Nem tapasztaltam olyan dolgot, ami nagyon zavart volna, egy-két apró hiányosságot vettem csak észre.
2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 23.
A személyzet a vendéghez való hozzáállása, kommunikációja tökéletes, példa értékű. A segítőkészség mindenki részéről messzemenő elégedettséget váltott ki. A szolgáltatást érintően, mivel felújítás volt, teljes körű értékelést nem tudok mondani, de amit igénybe vettünk az jó volt. Étkezés kiváló, minőség, mennyiség és ami fontos az ízek!

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015. február 9-10-11 ig voltunk vendégek itt. A "maiutazás. hu"által akciós wellness napokon. a 3. emailemre válaszoltak csak, és igazoltak vissza, már itt sejtettem valamit. Recepciós külön nem volt. Kívülről felújítás, építkezés folyt. Szakadó hóban érkeztünk, kaptunk forralt bort, szerintem hogy átlendüljünk azon a látványon ami kívülről fogadott.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 8.
Január közepén készültünk Miskolctapolcára, de a Panzió értesített, hogy a Barlangfürdő zárva lesz, ezért előbbre tudtuk hozni. A panzióban használhattuk a szaunát, infraszaunát, flabélost ingyen, fürdőbelépőt kaptunk és meglepetésre forralt bort a sétából megérkezve. Sőt,utolsó vacsora előtt finom pálinkát küldött a tulajdonos grátisz!
2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 30.
A hotelben nagyon jó volt az étel, igyekeztek minden kívánságunkat teljesíteni a személyzet is mindent meg tett a körülményekhez képest ! ! Nekünk a tisztasággal volt gond a tusoló sem valami higiéniás, a fürdőben nincs polc a mosdónál nem lehet hova pakolni nincs pohár egy szobában sem, nincs szekrény csak fiókos akasztós nincs !

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 8.
Egy átlagosnak mondható panzió megfelelő szolgáltatásokkal, A svédasztalos reggeli és vacsora helyett menüválasztás volt, de az adag mennyisége elfogadható volt, viszont a reggeli kávét külön kell fizetni. A személyzet barátságos, segítőkész! A barlangfürdő belépő, a korlátlan szolárium és flabélos használat része volt a csomagnak, amit ezúton is köszönünk!

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban töltöttünk Párommal el 4 napot a panzióban. Tudtuk,hogy nem 4 csillagos szálloda,de így is alapvető hiányosságok voltak. Fogadtatás:mogorva,barátságtalan személyzet az étterem pultjánál. Recepció nincs. Szoba a második szinten,keskeny,recsegő falépcsőn lehet feljutni,ahol sötétben igen gyenge világítás van.

Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.480,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 21.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri programokkal és vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.13. - 2019.12.29.
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 4.130,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, várbelépővel, kincsvadászattal, kerékpárbérléssel
Érvényes: 2019.09.27-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Villa Völgy Eger
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX