Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

10. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015. július elején 4 napot töltöttünk itt, a személyzet kedves volt és segítőkész. A szoba felszereltsége és tisztasága megfelelő volt. A wellness részlegük nagyon jó és ingyenesen korlátlanul használható. A reggelik jók voltak (bár minden reggel szinte ugyanaz volt ) a vacsorák finomak voltak.Összességében a szállást jónak minősíteném.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 29.
Köszönöm szépen ezt a csodálatos egy hetet amit Önöknél tölthettünk el a férjemmel. A szállás elhelyezkedése nagyon jó, a szobák szépek és kényelmesek (a kispárna hiányát leszámítva :)) Az ellátás nagyon változatos és finom volt. A személyzet mindent felül múlt, egy remek csapat .Csak ajánlani tudom

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015 jun. elején 5 napot töltöttünk a panzióban, akciós kuponnal. A wellness részleg (szoli, flabelos, szauna) tiszta, újszerű, a szoli nagyon jól barnít, nem egy csőcserére szoruló gép. A kuponnal ingyenesen, korlátlanul igénybe vehető volt. Megérkezésünkkor kedvesen fogadtak. A szoba tágas, az ágyak kényelmesek, klímával, tv-vel, hűtővel felszerelt.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 7.
2015. május hónapban 3 napot töltöttem a panzióban az unokámmal. 2014-ben már jártam itt barátokkal, és nagyon jól éreztük magunkat, gondoltam visszatérek az unokámmal is. Nem bántam meg. Mindkét alkalommal kedves fogadtatásban volt részünk. A felújítás még folyamatban van, de egyáltalán nem volt zavaró. Az ételek változatosak és finomak.
2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 26.
Jól éreztünk magunkat ,ami hiányosság szerintem a reggelinél a zöldség és gyümölcs hiánya.A fürdőben a zuhanykabin sarkaiban fellelhető penész.Az étterem részén elkel a gyakrabb sepregetés is.A homokózóban a játékok nagy része sérült.
Az étel megfelelő,a kiszolgálás kedves.Ár arány értékben megfelel minden.
2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 20.
A személyezt nagyon kedves, és segítőkész. A szálló jól megközelíthető, meseszép a környék. A wellness-szolgáltatást kiemelném. Negatívumként a szobához tartozó fürdőt említeném, és a törülközőket. A szoba amúgy rendben volt, az ágyak kényelmesek. Az ételek is finomak, kicsit hiányoltam a kávét a bőséges reggeli mellé, a svédasztalról...

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 10.
A személyzet kiváló volt, de csak 1 ember egy étteremre és wellnessre és recepcióra sokszor kevésnek bizonyult, főleg ha egyszerre jön 2 csoport és még a telefon is sokat cseng egyszerűen egy ember ehhez kevés. Ennek ellenére a személyzet kiválóan teljesített. Kiemelnénk Attilát a recepciós pincér fiút, aki erején felül teljesített és nagyon bearanyozta(nagyon profi volt, ami pontosan ide való) mindenki percét.

2015. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. április 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyedül mentem el április 9-12. Egyszerűen így alakult, de a személyzet nagyon kedves, barátságos és közvetlen volt (még a takarító is). Velük lehetett beszélgetni. Készségesen meghallgattak, így már nem is éreztem magam egyedül. Nekem nagyon tetszett! Nem tapasztaltam olyan dolgot, ami nagyon zavart volna, egy-két apró hiányosságot vettem csak észre.
2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 23.
A személyzet a vendéghez való hozzáállása, kommunikációja tökéletes, példa értékű. A segítőkészség mindenki részéről messzemenő elégedettséget váltott ki. A szolgáltatást érintően, mivel felújítás volt, teljes körű értékelést nem tudok mondani, de amit igénybe vettünk az jó volt. Étkezés kiváló, minőség, mennyiség és ami fontos az ízek!

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015. február 9-10-11 ig voltunk vendégek itt. A "maiutazás. hu"által akciós wellness napokon. a 3. emailemre válaszoltak csak, és igazoltak vissza, már itt sejtettem valamit. Recepciós külön nem volt. Kívülről felújítás, építkezés folyt. Szakadó hóban érkeztünk, kaptunk forralt bort, szerintem hogy átlendüljünk azon a látványon ami kívülről fogadott.

Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 12.420,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kedvezménnyel, szauna szeánsszal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fürdő részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 10.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 10.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2021.07.05.
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
Aqua Villa Eger
2 nap/1 éjszaka 11.475 - 15.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 6.220,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vár belépővel, kincsvadász kalanddal, kerékpárbérléssel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX