Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Akciós csomagok

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 23.
A személyzet a vendéghez való hozzáállása, kommunikációja tökéletes, példa értékű. A segítőkészség mindenki részéről messzemenő elégedettséget váltott ki. A szolgáltatást érintően, mivel felújítás volt, teljes körű értékelést nem tudok mondani, de amit igénybe vettünk az jó volt. Étkezés kiváló, minőség, mennyiség és ami fontos az ízek!

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015. február 9-10-11 ig voltunk vendégek itt. A "maiutazás. hu"által akciós wellness napokon. a 3. emailemre válaszoltak csak, és igazoltak vissza, már itt sejtettem valamit. Recepciós külön nem volt. Kívülről felújítás, építkezés folyt. Szakadó hóban érkeztünk, kaptunk forralt bort, szerintem hogy átlendüljünk azon a látványon ami kívülről fogadott.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 8.
Január közepén készültünk Miskolctapolcára, de a Panzió értesített, hogy a Barlangfürdő zárva lesz, ezért előbbre tudtuk hozni. A panzióban használhattuk a szaunát, infraszaunát, flabélost ingyen, fürdőbelépőt kaptunk és meglepetésre forralt bort a sétából megérkezve. Sőt,utolsó vacsora előtt finom pálinkát küldött a tulajdonos grátisz!
2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 30.
A hotelben nagyon jó volt az étel, igyekeztek minden kívánságunkat teljesíteni a személyzet is mindent meg tett a körülményekhez képest ! ! Nekünk a tisztasággal volt gond a tusoló sem valami higiéniás, a fürdőben nincs polc a mosdónál nem lehet hova pakolni nincs pohár egy szobában sem, nincs szekrény csak fiókos akasztós nincs !

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 8.
Egy átlagosnak mondható panzió megfelelő szolgáltatásokkal, A svédasztalos reggeli és vacsora helyett menüválasztás volt, de az adag mennyisége elfogadható volt, viszont a reggeli kávét külön kell fizetni. A személyzet barátságos, segítőkész! A barlangfürdő belépő, a korlátlan szolárium és flabélos használat része volt a csomagnak, amit ezúton is köszönünk!

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban töltöttünk Párommal el 4 napot a panzióban. Tudtuk,hogy nem 4 csillagos szálloda,de így is alapvető hiányosságok voltak. Fogadtatás:mogorva,barátságtalan személyzet az étterem pultjánál. Recepció nincs. Szoba a második szinten,keskeny,recsegő falépcsőn lehet feljutni,ahol sötétben igen gyenge világítás van.

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha pihenésre,hagyományos konyhára és finom pizzára vevő a család,és nem szeretnél túl sokat költeni,ez az ideális hely. Szeptember elején jártunk ott,utónyaralás címén,úgyhogy már elég kevés pénzből kellett kihoznunk a négy éjszakás pihenést.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 7.
Egy egész hetet töltöttem ezen a nyáron a párommal, Miskolctapolcán. Szállás heljünk a Hungária Panzióban volt, és ezt nem bántuk meg, mert megfelelő, tiszta, nagyon csendes és kellemes kis szobát kaptunk. Meglepő volt számunkra az hogy az egész üdülő fel volt túrva, mivel külömböző munkálatokat végeztek és emiatt szörnyen lerobbantnak tünt minden.
2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 4.
A személyzet kedves, segítőkész volt. Ízletesek voltak az ételek. Volt, hogy viszonylag gyorsan kiszolgáltak, de többnyire nem. Előfordult, hogy a reggelire több, mint egy órát vártunk! A tetőtéri szoba nagyon kicsi volt, az elérhetetlen magasságban elhelyezkedő ablakokon nem lehetett kilátni, viszont az eső patakokban folyt be rajta.
2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szállást illetően nem mondhatnám magam válogatósnak,azonban ez a hely számos kivetni valót hagyott maga után, ezért is gondoltam, hogy leírom ide milyen is volt az ott tartózkodásunk a fent nevezett szálláshelyen. Először is a parkolásnál kezdődtek a félreértések, amikor is oda nem illő hangnembe értésünkre adták, hogy mit szeretnénk ott egyáltalán?

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, Flabélos és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finnszauna, infraszauna és pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 12.750 - 18.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-használattal, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.09.30.
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2019.08.25-ig
Aurora Hotel
Érvényes: 2020.06.17-ig
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.338 - 22.313,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.17-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 18.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.13-ig
2019.07.01. - 2019.08.20.

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

MiskolctapolcaX