Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha pihenésre,hagyományos konyhára és finom pizzára vevő a család,és nem szeretnél túl sokat költeni,ez az ideális hely. Szeptember elején jártunk ott,utónyaralás címén,úgyhogy már elég kevés pénzből kellett kihoznunk a négy éjszakás pihenést.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 7.
Egy egész hetet töltöttem ezen a nyáron a párommal, Miskolctapolcán. Szállás heljünk a Hungária Panzióban volt, és ezt nem bántuk meg, mert megfelelő, tiszta, nagyon csendes és kellemes kis szobát kaptunk. Meglepő volt számunkra az hogy az egész üdülő fel volt túrva, mivel külömböző munkálatokat végeztek és emiatt szörnyen lerobbantnak tünt minden.
2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 4.
A személyzet kedves, segítőkész volt. Ízletesek voltak az ételek. Volt, hogy viszonylag gyorsan kiszolgáltak, de többnyire nem. Előfordult, hogy a reggelire több, mint egy órát vártunk! A tetőtéri szoba nagyon kicsi volt, az elérhetetlen magasságban elhelyezkedő ablakokon nem lehetett kilátni, viszont az eső patakokban folyt be rajta.
2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szállást illetően nem mondhatnám magam válogatósnak,azonban ez a hely számos kivetni valót hagyott maga után, ezért is gondoltam, hogy leírom ide milyen is volt az ott tartózkodásunk a fent nevezett szálláshelyen. Először is a parkolásnál kezdődtek a félreértések, amikor is oda nem illő hangnembe értésünkre adták, hogy mit szeretnénk ott egyáltalán?

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely pár száz méterre van a Barlangfürdőtől,családias hangulatú vendéglátás és korrekt ár/érték.Az étkezés megfelelő, emberes adagok házias ízek.A szoba kicsit szocreál de megfelelő.A fürdő fantasztikus élményt adott. Ajánlani tudom.A Lillafüredi kirándulást nem szabad kihagyni.

2013. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. december 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves, barátságos személyzet, Figyelmes kiszolgálás. hosszú hétvégére mentünk egy 7 fős kis csapattal , minden étkezésnél közös asztalt készítettek. Az ételek frissek ízletesek voltak. A szobák tiszták és barátságosak. Zárt parkoló van. Könnyen elérhető látnivalók, gyönyörű kis kápolnát találtunk , nem messze a szállástól, illetve az egri borospincék is könnyen megközelíthetők.
2013. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 16.
Megérkezésünkkor egy kicsit meglepett, hogy építkezés folyik a panzióba, de ez a ott tartózkodásunk alatt nem volt zavaró. A kiszolgálás, és az ételek kiválóak voltak, a pincérek és felszolgálók figyelmesek és kedvesek voltak. A szoba kényelmes és meleg, tiszta volt, TV-vel felszerelt, internethasználattal. Összességében tökéletes hétvégét töltöttünk el.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ár-érték arányosan a legjobb szállás és vendéglő talán az egész országban! Elsősorban annak, aki nem szereti a flancot, de szereti az ízletes ételeket, és a vendégbarát hozzáállást. Itt nem azért figyelnek Rád, mert drága holmikba öltözöl, és puccos autód van, hanem mert TE vagy a vendég.

Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.480,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 21.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri programokkal és vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.13. - 2019.12.29.

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Villa Völgy Eger
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX