Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

10. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 8.
Január közepén készültünk Miskolctapolcára, de a Panzió értesített, hogy a Barlangfürdő zárva lesz, ezért előbbre tudtuk hozni. A panzióban használhattuk a szaunát, infraszaunát, flabélost ingyen, fürdőbelépőt kaptunk és meglepetésre forralt bort a sétából megérkezve. Sőt,utolsó vacsora előtt finom pálinkát küldött a tulajdonos grátisz!
2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 30.
A hotelben nagyon jó volt az étel, igyekeztek minden kívánságunkat teljesíteni a személyzet is mindent meg tett a körülményekhez képest ! ! Nekünk a tisztasággal volt gond a tusoló sem valami higiéniás, a fürdőben nincs polc a mosdónál nem lehet hova pakolni nincs pohár egy szobában sem, nincs szekrény csak fiókos akasztós nincs !

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 8.
Egy átlagosnak mondható panzió megfelelő szolgáltatásokkal, A svédasztalos reggeli és vacsora helyett menüválasztás volt, de az adag mennyisége elfogadható volt, viszont a reggeli kávét külön kell fizetni. A személyzet barátságos, segítőkész! A barlangfürdő belépő, a korlátlan szolárium és flabélos használat része volt a csomagnak, amit ezúton is köszönünk!

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban töltöttünk Párommal el 4 napot a panzióban. Tudtuk,hogy nem 4 csillagos szálloda,de így is alapvető hiányosságok voltak. Fogadtatás:mogorva,barátságtalan személyzet az étterem pultjánál. Recepció nincs. Szoba a második szinten,keskeny,recsegő falépcsőn lehet feljutni,ahol sötétben igen gyenge világítás van.

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha pihenésre,hagyományos konyhára és finom pizzára vevő a család,és nem szeretnél túl sokat költeni,ez az ideális hely. Szeptember elején jártunk ott,utónyaralás címén,úgyhogy már elég kevés pénzből kellett kihoznunk a négy éjszakás pihenést.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 7.
Egy egész hetet töltöttem ezen a nyáron a párommal, Miskolctapolcán. Szállás heljünk a Hungária Panzióban volt, és ezt nem bántuk meg, mert megfelelő, tiszta, nagyon csendes és kellemes kis szobát kaptunk. Meglepő volt számunkra az hogy az egész üdülő fel volt túrva, mivel külömböző munkálatokat végeztek és emiatt szörnyen lerobbantnak tünt minden.
2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 4.
A személyzet kedves, segítőkész volt. Ízletesek voltak az ételek. Volt, hogy viszonylag gyorsan kiszolgáltak, de többnyire nem. Előfordult, hogy a reggelire több, mint egy órát vártunk! A tetőtéri szoba nagyon kicsi volt, az elérhetetlen magasságban elhelyezkedő ablakokon nem lehetett kilátni, viszont az eső patakokban folyt be rajta.
2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szállást illetően nem mondhatnám magam válogatósnak,azonban ez a hely számos kivetni valót hagyott maga után, ezért is gondoltam, hogy leírom ide milyen is volt az ott tartózkodásunk a fent nevezett szálláshelyen. Először is a parkolásnál kezdődtek a félreértések, amikor is oda nem illő hangnembe értésünkre adták, hogy mit szeretnénk ott egyáltalán?

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely pár száz méterre van a Barlangfürdőtől,családias hangulatú vendéglátás és korrekt ár/érték.Az étkezés megfelelő, emberes adagok házias ízek.A szoba kicsit szocreál de megfelelő.A fürdő fantasztikus élményt adott. Ajánlani tudom.A Lillafüredi kirándulást nem szabad kihagyni.

2013. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. december 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves, barátságos személyzet, Figyelmes kiszolgálás. hosszú hétvégére mentünk egy 7 fős kis csapattal , minden étkezésnél közös asztalt készítettek. Az ételek frissek ízletesek voltak. A szobák tiszták és barátságosak. Zárt parkoló van. Könnyen elérhető látnivalók, gyönyörű kis kápolnát találtunk , nem messze a szállástól, illetve az egri borospincék is könnyen megközelíthetők.

Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 12.420,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kedvezménnyel, szauna szeánsszal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fürdő részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 22.030 - 46.792,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.07-ig
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Rajna Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
2021.07.05. - 2020.07.05.
Margaréta Apartmanház
Bogács
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.12.22.

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX