Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Akciós csomagok

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely pár száz méterre van a Barlangfürdőtől,családias hangulatú vendéglátás és korrekt ár/érték.Az étkezés megfelelő, emberes adagok házias ízek.A szoba kicsit szocreál de megfelelő.A fürdő fantasztikus élményt adott. Ajánlani tudom.A Lillafüredi kirándulást nem szabad kihagyni.

2013. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. december 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves, barátságos személyzet, Figyelmes kiszolgálás. hosszú hétvégére mentünk egy 7 fős kis csapattal , minden étkezésnél közös asztalt készítettek. Az ételek frissek ízletesek voltak. A szobák tiszták és barátságosak. Zárt parkoló van. Könnyen elérhető látnivalók, gyönyörű kis kápolnát találtunk , nem messze a szállástól, illetve az egri borospincék is könnyen megközelíthetők.
2013. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 16.
Megérkezésünkkor egy kicsit meglepett, hogy építkezés folyik a panzióba, de ez a ott tartózkodásunk alatt nem volt zavaró. A kiszolgálás, és az ételek kiválóak voltak, a pincérek és felszolgálók figyelmesek és kedvesek voltak. A szoba kényelmes és meleg, tiszta volt, TV-vel felszerelt, internethasználattal. Összességében tökéletes hétvégét töltöttünk el.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ár-érték arányosan a legjobb szállás és vendéglő talán az egész országban! Elsősorban annak, aki nem szereti a flancot, de szereti az ízletes ételeket, és a vendégbarát hozzáállást. Itt nem azért figyelnek Rád, mert drága holmikba öltözöl, és puccos autód van, hanem mert TE vagy a vendég.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, Flabélos és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finnszauna, infraszauna és pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
2019.07.01. - 2019.08.20.

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

MiskolctapolcaX