Hotel Solar Nagyatád ★★★

Hotel Solar Nagyatád
Hotel Solar NagyatádHotel Solar Nagyatád
Hotel Solar NagyatádHotel Solar Nagyatád

Hotel Solar Nagyatád bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Solar impozáns épülete Nagyatád központjában található. Az átriumos, üvegtetős belső kialakítás, családias hangulatot áraszt. Az üvegfalú liftből különleges látványt nyújtanak a légies belső terek.

Hotel Solar Nagyatád - 4 éjszakás pihenés
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Solar Nagyatád vélemények

Kiváló 2014. október 12.barátokkal járt itt
Őszi akciójukat vettük igénybe, ami tökéletes volt. A háromcsillagos besorolásának megfelelően maximális ellátás és kiszolgálás. Kedves, mosolygós, szolgálatkész személyzet, bőséges, változatos ellátás a város szívében. Nagyatád csodálatos kis ékszerdoboz rengeteg parkkal és virággal, kedves emberekkel.
Kiváló 2014. október 7.a párjával járt itt
5 éjszakát töltöttünk a Hotel Solar-ban az "Őszi gyógykúra" nevű csomaggal. Az előtérbe lépve meghökkentően csodálatos, egyedülálló a festőművészek képeivel díszített átriumos rész és az üvegfalú lift kialakítása. Az előre kiválasztott szobát megérkezésünkkor (egy órával a hivatalos lehetőség előtt) megkaptuk!
2014. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
3 generációval érkeztünk, ahol tartalmas hetet töltöttünk. A személyzet barátságos, segítőkész, a gyógykezelések feltöltöttek bennünket. Az étterem kínálata változatos és bőséges. A takarítás húzza le az értékelést. Átutazóknak és pihenni vágyóknak is ajánlom.
Nagy melegben viszont nem ajánlom, mert nincs klíma, nehezen szellőznek a szobák.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. augusztus 11.a párjával járt itt
Azt szokták mondani, ahol jó volt, oda ne menj vissza, mert csalódás ér. . . . most én cáfolok. Másodszor voltunk a Solárban és nem csalódtunk, sőt harmadszor is fogunk menni. A nagyon kedves fogadtatás, a barátságos és közvetlen mosolyok, az étterem hangulata, a tökéletes kiszolgálás és a változatos, finom házias ételek ismét meggyőztek bennünket.
2014. augusztus 10.a párjával járt itt
Még nyolc évvel ezelőtt nyaraltunk itt utoljára a családdal, de olyan érzés volt visszatérni, mintha megállt volna az idő. Számunkra úgy tűnt, hogy az épület fenntartására, fejlesztésére csak annyi figyelem, és persze pénz jutott, amennyi minimálisan szükséges volt. De az országban ez nem egyedi eset, nem is zavart minket különösebben.
Kiváló 2014. július 20.a párjával járt itt
Július 13-án, vasárnap érkeztünk. Már a fogadtatás is kedvező volt. A város is és szálloda is virágokkal díszítve, mosolygós, barátságos emberek fogadtak. A festmény kiállítás szép színfoltja a folyosóknak. A "Háziasszony"minden kívánságunkat azonnal teljesítette. Étteremben a főpincérek udvariasak, tanítják a fiatalokat.
Kiváló 2014. július 11.a párjával járt itt
Nagyatád gyönyörű, tiszta, ápolt, barátságos kisváros, kedves emberekkel. A hotel személyzete-a recepciósok, az éttermi dolgozók, a takarítók mindannyian szolgálatkészek, udvariasak, figyelmesek, kedvesek, mosolygósak. Az ételek nagyon finomak, személy szerint nekem túl "nehezek" voltak vacsorára, örültem volna egy-két könnyebben emészthető fogásnak is.
Kiváló 2014. június 8. járt itt
2014. 05. hóban jártunk egy last minute hétvégén a Solarban a párommal. Már régebben is voltunk itt, ezért megkeresett a hotel erre az akciós hétvégére. Az ellátással teljesen meg voltunk elégedve, a személyzet nagyon figyelmes,a tisztasággal sincsen semmi baj. Az ételek finomak, változatosak.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
2014 márciusában Nagyatádon a Hotel Solárban töltöttünk el 3 napot.A vendégszeretetükkel a kiszolgálással az ételek minőségével és a tisztasággal maximálisan elégedettek voltunk.
Igazi családias hangulatot varázsoltak.
A születésnapi köszöntés igazi meglepetés volt.
Biztosan vissza megyünk még.
Kiváló 2014. április 23.családjával járt itt
Több alkalommal jártunk Nagyatádon a Solar Hotelban. Bármikor szívesen töltünk el itt néhány napot! Kevés helyen tapasztunk ilyen családias barátságos hangulatot. Már második alkalommal úgy fogadtak bennünket mint rég látott családtagot. A kiszolgálás kifogástalan. A személyzet arra törekedett hogy valóban jól érezzük magunkat.