Hotel Corvus Aqua Orosháza

Hotel Corvus Aqua Orosháza
Hotel Corvus Aqua OrosházaHotel Corvus Aqua Orosháza
Hotel Corvus Aqua OrosházaHotel Corvus Aqua Orosháza

Hotel Corvus Aqua Orosháza bemutatkozása

A Hotel Corvus Aqua négycsillagos szolgáltatásokkal várja vendégeit, megnyugtató zöld környezetben, a Gyopárosi-tó partján. A hotel a gyopárosfürdői Gyógy-, Élmény- és Parkfürdővel összeépült, így minden szolgáltatás egyszerre elérhető. Standard és superior szobákat kínálnak, de lakosztályokban is van lehetőség megszállni.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Napi árak félpanziós ellátással
Hunguest Hotel Gyula

Hotel Corvus Aqua Orosháza vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. augusztus 15.a párjával járt itt
Párommal júniusban 4 éjszakát töltöttünk a szállodában superior szobában, félpanziós ellátással, fürdőbelépővel. Ételek választéka, minősége tökéletes volt. Személyzet szolgálatkész, figyelmes, kedves. Tisztaság rendben. kényelmes tóra néző szoba volt, szolgáltatással meg voltunk elégedve. Elhelyezkedés nyugodt környezet.
Hotel Corvus Aqua Orosháza - SzobákHotel Corvus Aqua Orosháza - SzobákHotel Corvus Aqua Orosháza - SzobákHotel Corvus Aqua Orosháza - SzobákHotel Corvus Aqua Orosháza - Külső képHotel Corvus Aqua Orosháza - SzobákHotel Corvus Aqua Orosháza - SzobákHotel Corvus Aqua Orosháza - SzobákHotel Corvus Aqua Orosháza - Wellness
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
A hotel gyönyörű környezetben található közvetlenül a tó parton, ahol jókat sétáltunk. A hotelből folyosón keresztül lehet átjutni a fürdőbe, ahol a termál vizes medencét és az élményfürdőt is kipróbáltuk, szerencsére az idő is kedvezett, de rossz idő esetére fedett medencék is vannak.
Hotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - Környék
2016. május 3.a párjával járt itt
Húsvét elötti wellnesst élvezhettünk a párommal Orosházán. Az utazás kicsit hosszadalmas Pestről, de kárpótlásként azt kaptuk, amit vártunk. A szobánk két személyre teljesen megfelelt, a fürdőszoba Tiszta, és ízléses. Sajnos szezonon kívül a kinti medencéket nem láttuk feltöltve,kivétel a gyógyvizes, amit az esö ellenére is élvezettel használtuk.
Hotel Corvus Aqua Orosháza - WellnessHotel Corvus Aqua Orosháza - SzobákHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - Környék
2016. március 27.a párjával járt itt
Ahogy a címből kiderül a szoba mérete kritikán aluli . az ágy és az asztallap között csak élivel lehetett közlekedni és a szoba összes berendezése a szekrényen tv-n asztallapon és kívül 1 azaz egy szék. Ja a hűtőt csak félig lehetett nyitni a szűk hely miatt. Éjjeli szekrény fotel valószínűleg már extra lenne.
Hotel Corvus Aqua Orosháza - Külső kép
Kiváló 2016. február 9.a párjával járt itt
Késő őszön is csodálatos az itt tartózkodás. Nyáron is meg látogatjuk.
A wellness részleg magasan veri a gyulai aqua palotát és annak szolgáltatásait.
a szálloda kitűnő és ezt csak növeli a személyzete.
Az éttermi ellátás bőséges és ízletes volt.
Ajánlom mindenkinek aki szeretné Jól érezni magát és pihenni szeretne egy kitűnő wellness fürdőben
Hotel Corvus Aqua Orosháza - Külső képHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - Környék
Kiváló 2015. november 10.a párjával járt itt
Először jártunk a szállodában, mindenről csak "leg"-ekben tudok nyilatkozni. Csodálatos kilátás a tóra, nagyon barátságos és nyugalmat árasztó szoba, kifogástalan és pazar választékkal bíró konyha. A személyzet nagyon figyelmes, kedves, udvarias.
Kiváló 2015. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Az éves munkánk fáradalmait pihentük ki ezen a csodás helyen. Csend, nyugalom vett körül, minden adva volt a teljes kikapcsolódáshoz.
Maximálisan elégedettek voltunk, negatívumot keresve se találnánk.
Az eltöltött időről csak legekben tudunk mesélni, és mindenkinek ajánlom ezt a csodás szállodát.
Külön köszönjük a személyzet odaadó munkáját.
Kiváló 2015. június 20.a párjával járt itt
Nemrég 4 napot töltöttem a szállóban. Rendkívül kedves fogadás, a szoba kényelmes és jól berendezett, nagy terasszal, kilátással a tóra, vacsora után kiülés a tó partjára békákat hallgatni és a tavirózsákban gyönyörködni. A reggeli nagy választéka nagyobb szállóknak is dicsőségére válna. Tiszta levegő, nagy csend.
Hotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - Környék
Kiváló 2015. június 14.családjával járt itt
2015. májusában töltöttünk itt 4 napot. A szálloda szép helyen van, a szoba ablakából a tavat és a strandot is látni. Az étterem terasza is a tóra néz. A szálloda szép, tiszta, a személyzet udvarias. A svédasztalos reggeli kielégítő és finom. A strandra kedvezményes belépőt lehet a recepción váltani, és zárt folyosón át lehet jutni.
2015. március 7.barátokkal járt itt
2015. februárban töltöttünk itt 4 éjszakát,tiszta,hangulatos szállodában ,a szoba az egyik tóra nézett,csendes barátságos környezet, a 3 tó sétára is alklamas,az étterem és az ételek kifogástalanok voltak. Nagy kényelmet jelent,hogy a szálloda össze van kötve a fürdővel,fütött folyosoval,igy egy köpenyben át lehet menni.