Hotel Corvus Aqua Orosháza

Hotel Corvus Aqua Orosháza
Hotel Corvus Aqua OrosházaHotel Corvus Aqua Orosháza
Hotel Corvus Aqua OrosházaHotel Corvus Aqua Orosháza

Hotel Corvus Aqua Orosháza bemutatkozása

A Hotel Corvus Aqua négycsillagos szolgáltatásokkal várja vendégeit, megnyugtató zöld környezetben, a Gyopárosi-tó partján. A hotel a gyopárosfürdői Gyógy-, Élmény- és Parkfürdővel összeépült, így minden szolgáltatás egyszerre elérhető. Standard és superior szobákat kínálnak, de lakosztályokban is van lehetőség megszállni.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Napi árak félpanziós ellátással
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Hotel Corvus Aqua Orosháza vélemények

Kiváló 2013. augusztus 4.családjával járt itt
Július utolsó napjait töltöttük a szállodába. Félpanziós ellátással. Nagyon szép. tiszta,gyönyörű környezet. A személyzet barátságos ,segítő kész. Az ellátás tökéletes. Finomak volttak az ételek. NAgyon szép a tó. Csendvan igazi kikapcsolódás. A fürdő zárt folyosón megközelithető így rossz időben is kényelmes az átjárás.
Hotel Corvus Aqua Orosháza - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. július 5.gyerekekkel járt itt
Június végén voltam a szállodában a családommal, 3 éjszakát töltöttünk el itt. A szálloda épülete nagyon szép, gyönyörű a kilátás a tóra,a személyzet nagyon kedves volt, ilyen kedvességet máshol még nem tapasztaltam. A félpanziós ellátással is nagyon meg voltunk elégedve, a 3 vacsora teljesen más jellegű volt.
Kiváló 2013. június 5.gyerekekkel járt itt
Junius első napjait töltöttük itt ebben a gyönyörű csendes szállodában a családdal. Már a második alkalommal jártunk itt, az első egy husvéti egynapos pihenés,most viszont 2 éjszakát voltunk. Nagyon kevesen voltak a szállodában ennek ellenére semmiben nem szenvedtünk hiányt. Finom és változatos ételek,kellemes kiszolgálás várt bennünket.
2013. április 13.a párjával járt itt
A szálloda kiváló elhelyezkedésű, közvetlen folyosó köti össze a fürdővel, így télen is kényelmesen át lehet sétálni. A szobák nagyon szép kialakításúak, viszont a kevésbé látható helyeken málik a fal. Az étteremmel is meg voltunk elégedve, szinte mindent végig kóstoltunk.