Hotel Corvus Aqua Orosháza

Hotel Corvus Aqua Orosháza
Hotel Corvus Aqua OrosházaHotel Corvus Aqua Orosháza
Hotel Corvus Aqua OrosházaHotel Corvus Aqua Orosháza

Hotel Corvus Aqua Orosháza bemutatkozása

A Hotel Corvus Aqua négycsillagos szolgáltatásokkal várja vendégeit, megnyugtató zöld környezetben, a Gyopárosi-tó partján. A hotel a gyopárosfürdői Gyógy-, Élmény- és Parkfürdővel összeépült, így minden szolgáltatás egyszerre elérhető. Standard és superior szobákat kínálnak, de lakosztályokban is van lehetőség megszállni.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Napi árak félpanziós ellátással
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Hotel Corvus Aqua Orosháza vélemények

Átlagos 2014. január 27.kollégákkal járt itt
Kellemes, mondhatni családias környezetben található ez a négycsillagos hotel. A standard szoba kényelmes tiszta és hangulatos. A fürdőszoba nekem itt rideg volt és puritán a szobához képest. Az árak elfogadhatóak. A reggeli standard a vacsora finom, az étterem nekem egy kicsit rideg volt. A wellses az nem nagyon van, hiszen ott a Gyopárosi fürdő ami magáért beszél. A személyzet kedves és figyelmes. Családosoknak ajánlom.
Kiváló 2013. december 28.gyerekekkel járt itt
Csodálatos 3 napot töltöttünk itt barátokkal, idén pünkösdkor, nagyon élvezték a gyerekek a jó időt, boldogan fürödtek, 1- 12 éves korig feltalálták magukat a gyerekek a nekik való medencében, tetszett, hogy az úszómesterek szigorúak, figyelnek a higiéniás szabályok betartására, de ugyanakkor kedvesek és következetesek, itt mindenki örömmel végzi a munkáját és kedves udvarias, ez sugárzik róluk, ezért is ide visszavágyunk.
Kiváló 2013. december 3.családjával járt itt
Álmomban sem jártam még ilyen szép helyen, bár az Ősz kicsit fura arcát mutatta nekünk. Érkezésünkkor sütött a nap, másnap kirándulni idő volt, haza felé jövet viszont mi is sirattuk, hogy el kellett jönnünk és az ég is. Kedvességgel fogadtak minket. A szoba két fő részére nagyságrendileg megfelelt, a hőmérsékletet szabályozhattuk így kellemes volt a pihenés.
Hotel Corvus Aqua Orosháza - Környék
Átlagos 2013. november 20.családjával járt itt
Kicsit sok a 4 csillag. Kicsi a szoba, a társalgó, az erkélyen nem lehet pihenni, mert közel a szomszéd :( Némi felújítást igényelne a zuhanyzó! Legalább 1 nap ingyenes lehetne a fürdőbelépő.
Ennek ellenére jól éreztük magunkat, mert az ételek finomak, a személyzet kedves, tisztaság van. Tetszett az élő zenés est.
Kiváló 2013. november 3.a párjával járt itt
Gyönyörű, valóban idilli a környezet! Közvetlenül a tó partján áll a szálloda, a szobák is a tóra néznek. Remek a közvetlen összeköttetés a gyógy- és élményfürdővel, ami igazán hatalmas területen fekszik, nagyon sokféle, és nagyon jó minőségű medencékkel, lehetőségekkel.
Hotel Corvus Aqua Orosháza - Környék
Kiváló 2013. október 24.a párjával járt itt
Jó pihenés és kikapcsolódás, ill pihenéshez minden megtalálható. Kicsiknek nagyoknak egyaránt. Csendes nyugodt, hely tóparton nagyon élveztem a reggelit ill vacsorát elfogyasztani.Félpanzió ellátást kaptunk, nagyon változatos és nagyon ízletesek, voltak az ételek. Szobából a kilátás gyönyörű, és nem zajos.
2013. szeptember 17.kollégákkal járt itt
Nagyon szép az épület,kényelmes a szoba és tiszta,jó pofa a minden napra szóló üzenet. Személyzet mindent megtesz a vendégek kényelméért. De sajnos a fürdőbelépő nincs az árban azt külön kel venni,A faluban minden ivókút le van lakatolva. Aki nem autóval közlekedik annak egy kicsit nehézkes a közlekedés.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat
2013. szeptember 4.egyedül járt itt
A szálloda közvetlenül a tó partján található, idilli környezet. Nekem nagyon tetszett, hogy a reggelit, vacsorát a tóparton lehetett elfogyasztani. Ennek persze a hátránya, hogy a szobába minden zaj behallatszik a kerthelyiségből, ami különösen este nagyon zavaró tud lenni. A szoba viszonylag kicsi, egyszerű berendezéssel, gyenge wifi kapcsolattal.
Kiváló 2013. augusztus 26.családjával járt itt
2012 és 2011 ben is itt voltunk a családdal. A környék csodálatos a tóval és a körülötte lévő parkkal. Egyik alkalommal télen voltunk és az is remek volt, lehetett korcsolyázni a tavon. A fürdő kellemes, tiszta és közvetlen átjárás van a szállodával. A kiszolgálás és az ételek kiválóak. Főleg magyaros ételek voltak, de ízletesek a halételeik is.
Kiváló 2013. augusztus 9.családjával járt itt
Kénytelen vagyok írni ismételten! Kora tavasszal a télies szállodai és fürdőhelyi élményeimet tudtam értékelni, de most az augusztus eleji ismételt látogatásunk minden elképzelést felülmúlt! A mesébe illő tó a maga meghittségével, békéjével, nyugalmával, a hatalmas park a rengeteg medencéjével, tisztaságával teljesen elvarázsolta családunkat.
Hotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - Külső képHotel Corvus Aqua Orosháza - WellnessHotel Corvus Aqua Orosháza - SzobákHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - SzobákHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - WellnessHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - Környék