Hotel Corvus Aqua Orosháza

Hotel Corvus Aqua Orosháza
Hotel Corvus Aqua OrosházaHotel Corvus Aqua Orosháza
Hotel Corvus Aqua OrosházaHotel Corvus Aqua Orosháza

Hotel Corvus Aqua Orosháza bemutatkozása

A Hotel Corvus Aqua négycsillagos szolgáltatásokkal várja vendégeit, megnyugtató zöld környezetben, a Gyopárosi-tó partján. A hotel a gyopárosfürdői Gyógy-, Élmény- és Parkfürdővel összeépült, így minden szolgáltatás egyszerre elérhető. Standard és superior szobákat kínálnak, de lakosztályokban is van lehetőség megszállni.

Körös Vendégház Szarvas - Napi árak
2025.02.27-ig
Hotel Forrás Szeged

Hotel Corvus Aqua Orosháza vélemények

Kiváló 2019. május 25.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen van a hotel, jókat lehet sétálni a tavak környékén, minden adott a pihenéshez. Reggelente madárcsicsergésre ébredtünk. A személyzet kedves, segítőkész, az ételek finomak. Nagyon jó, hogy a zárt folyosón köntösben átsétálhattunk a gyógyfürdőbe.
Kiváló 2019. március 2.a párjával járt itt
Kényelmes , tiszta szoba, a fürdőszoba nagy és modern . Az ételek minősége , mennyisége és a választék kiváló. A személyzet kedves barátságos segítőkész. A hotelből zárt folyosón lehet a fürdőbe átjutni .
Kiváló 2019. január 19.a párjával járt itt
Férjem születésnapját szerettem volna megünnepelni egy általunk már ismert és kedvelt helyen. Ezért választottam e szállodát. Most sem csalódtunk! A személyzet minden tagja a pihenni vágyók gondolatait lesi,a konyha munkája kiváló,kínálatuk egyedül álló. Köszönjük, hogy ilyen kellemes, -csaknem családias-környezetben ünnepelhettünk.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kiváló 2018. augusztus 7.a párjával járt itt
Jó szálloda, közvetlenül a gyopárosfürdői tó partján. Személyzet kedves, udvarias. Jó, hogy közvetlenül át lehet menni a fürdőbe.
Az ételek választéka kiemelkedő, főleg a reggeli.
Csak dícsérni tudom.
Hotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - Külső kép
Kiváló 2018. május 28.a párjával járt itt
A szálloda nagyon elegáns, kényelmes,tiszta.A személyzet kedves,udvarias,barátságos.Az ételek finomak íz világuk különleges. A szálloda környezete is gondozott, pihenésre alkalmas.
Kiváló 2018. május 19.a párjával járt itt
Mindennel elégedettek voltunk.A bőséges reggelivel ellentétben a vacsora lehetett volna választékosabb, gondolva arra a vendégre is aki a hagyományosabb ételt szereti,azért egy félét találtunk esténként. Este a sütemény is csak kétféle volt.
Kiváló 2018. március 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a Hotel Corvus Aqua-ban. Nagyon szép tisztaság volt mindenhol, az ételek nagyon finomak voltak. Összességében teljesen elégedettek voltunk. Ami egy kicsit hiányzott egy olyan "közösségi hely", ahol lehet esetleg biliárdozni, ping pongozni stb.
Kiváló 2017. december 29.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt jártunk már itt, és olyan kellemesen éreztük magunkat, hogy tervben volt a visszatérés. Idén úgy döntöttünk, a szentestével járó mozgalmasságot egy gyógyfürdős helyen fogjuk kipihenni, ahol nincs zsúfoltság. Gyopárosfürdő bár kevésbé ismert nagynevű társainál, sokkal kényelmesebb körülmények között minden ugyanúgy elérhető.
Hotel Corvus Aqua Orosháza - Környék
Kiváló 2017. december 27.a párjával járt itt
Megérkezésünkig kiváncsi voltam, hogy mit is tud ez a szálloda, mivel eddig ez volt a legdrágább foglalásunk ezidáig. Mikor beléptünk a szállodába rendkivül figyelmes, mosolygós és nagyon szép recepciós hölggyel találkoztunk, a szobába belépve tátva maradt a szánk, a teraszra kilépve pedig egy csodálatos panoráma tárult elénk!
2017. november 23.barátokkal járt itt
Baráti házaspárral töltöttünk itt 3 éjszakát. Erkélyünk közvetlenül a tóra nézett, az őszi napsütésben igazán csodás látvány. A szálloda tágas, kényelmes, ami sajnos a szobáinkról nem mondható el. Nemhogy kis asztal 2 székkel nem volt a szobában, de még éjjeli szekrény sem, sőt,ha egyikünk ki akart menni a fürdőbe vagy erkélyre, a másiknak fel kellett húzódnia az ágyra, másképp nem fért el .