Hotel Corvus Aqua Orosháza

Hotel Corvus Aqua Orosháza
Hotel Corvus Aqua OrosházaHotel Corvus Aqua Orosháza
Hotel Corvus Aqua OrosházaHotel Corvus Aqua Orosháza

Hotel Corvus Aqua Orosháza bemutatkozása

A Hotel Corvus Aqua négycsillagos szolgáltatásokkal várja vendégeit, megnyugtató zöld környezetben, a Gyopárosi-tó partján. A hotel a gyopárosfürdői Gyógy-, Élmény- és Parkfürdővel összeépült, így minden szolgáltatás egyszerre elérhető. Standard és superior szobákat kínálnak, de lakosztályokban is van lehetőség megszállni.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Napi árak félpanziós ellátással
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Hotel Corvus Aqua Orosháza vélemények

Kiváló 2017. szeptember 19.a párjával járt itt
Fantasztikus hely, már két alkalommal volt szerencsém itt pihenni. Kényelmes szobák, kedves személyzet, tisztaság, átlagon felüli étterem. Csodás kilátás a tóra! A gyógyfürdő egy zárt folyosón kényelmesen megközelíthető. Minden adott egy tökéletes kikapcsolódásra. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2017. augusztus 21.családjával járt itt
Este, nagyon fáradtan érkeztünk. A recepciós hölgy láthatta rajtunk és akart segíteni. Sajnos csak úgy tudok adni 2 napra, hogy az első után át kell költözniük. Persze elfogadtuk. S a kényelmetlenségért már járt egy kis engedmény is. Tiszta, kényelmes tágas szobák. Nem lepusztult, nem lelakott hajlék.
Kiváló 2017. június 23.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus 5 napot töltöttük itt a gyermekeimmel. Szinte végig a közeli fürdőben töltöttük az időnket. Gyerek és felnőtt is ki tudott egyaránt kapcsolódni a fürdőben. A jó idő ellenére nem volt (túl)zsúfolt. A hotelben egy csodás tóra néző nagy, kényelmes szobát kaptunk. Az ételek finomak, bőségesek voltak.
Hotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - KörnyékHotel Corvus Aqua Orosháza - Környék
Kiváló 2017. június 14.a párjával járt itt
Kiváló elhelyezkedésű szálloda,közvetlen átjárással a termál fűrdőbe. A szálloda személyzete nagyon kedves,mindenben segítőkészek. A ellátás nagyon jó lett kb. egy éve,miután szakács váltás történt. A szálloda szinte minden szobája a tóra néz,egy csodálatos sétát lehet tenni a tó körül,illetve a szálloda mellett található erdőben.
Kiváló 2017. április 17.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt már másodszorra. A szoba nagyszerű ,tágas a kilátás lenyügöző. A tó nyugtatólag hat . Jol lehet itt feltöltődni. A személyzet szolgálatkész Az ételek finomak változatosak. kiemelném Robi szolgálatkészségét az étteremben.
Kiváló 2017. március 20.a párjával járt itt
A személyzet előzékeny és udvarias. A szoba szuper,a csodálatos tóra néző panorámával. Az ellátás nekünk minden igényünket kielégítette. A szálloda valóban négy csillagos,én oda tanném a + jelet is.
Ha lehet újra el fogunk jönni. Nagyszerű volt a pihenés.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2016. december 21.a párjával járt itt
Régóta készültünk már Gyopárosfürdőre, nagy volt a várakozás. A hotelben szuperior szobát kértünk, hogy kényelmes legyen, és nem is csalódtunk. Az már csak a használat során derült ki, hogy olyan vékonyak a falak, hogy szinte minden áthallatszik, és pechünkre egy nagyobb társaság egy része lakott a szomszédban, és ép náluk jöttek össze minden este egy kis beszélgetésre, így vacsora után 9-10-ig akaratunk ellenére mi is fültanúi voltunk a jókedvű beszélgetésnek.
Kiváló 2016. november 29.a párjával járt itt
Tiszta szálloda, fennséges ételek, csodálatos panoráma. Sajnos ősszel voltunk, rossz volt az idő, de nyáron még visszatérünk! Nagyon jó, hogy hidegben is csak egy fürdőköpenyben át lehet menni zárt folyosón az élményfürdőbe! Nagyon kedves a személyzet mind a recepción, az étteremben, vagy a takarításban.
Kiváló 2016. október 4.a párjával járt itt
Szept. -október fordulóján,igazi indián nyárban voltunk itt hétvégén. A tóra néző, modern, kényelmes szoba, az esti csönd, jó levegő elvarázsolt. Igen jók voltak az ételek,később is elegendő választékkal. Nagyon udvarias fiatal pincér fiúra és szőke lányra emlékszem, nem erőltették a vacsorához az italfogyasztást, mint más helyeken.
Kiváló 2016. augusztus 18.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, mert akár nyáron, akár télen az utazás zárt folyosón megközelíthető a gyógy-és élményfürdő. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A reggeli és a vacsora is nagyon változatos előételekkel, ahogy egy négycsillagos szállodától elvárható.