Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Értékelt: 2017. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptember első hetét töltöttük itt férjemmel, "jutalomként" önmagunknak, 30 éves házassági évfordulóra. A Zsuzsanna szárnyban szálltunk meg. A szobával elégedettek voltunk. Az ellátás számunkra megfelelő volt - érdekességként megemlítem, hogy férjem minden délután "kívánt" valamit vacsorára, amit kivétel nélkül minden nap megtaláltunk az étkezőben :) A környék csodás, rengeteg kirándulási, túrázási lehetőséggel.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 6.
A parommal es 15 eves lanyaval voltunk elosszor a hotelben augusztus kozepen. . Sajnos a Szfvari. Neccermannal foglaltuk le a szallast. . . ,(elfelejtettek a szallodat ertesiteni,hogy viszunk egy kiskutyat,4kg)! ,igy nem kaptuk meg a csaladi szobat,hanem kaptunk egy utcafrontra nezo,foldszintit potaggyal,arkulonbozet nelkul. . .

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A környezet (szàmtalan kiràndulàsi és tùràzàsi lehetőség) és a hotel àltal nyùjtott szolgàltatàsok (medencék, szaunàk,sportlehetőségek) maximàlis kikapcsolódást,teljes feltöltõdést biztosítottak. Az ellàtàs a 3 csillagos besorolàsnak megfelelő.

Értékelt: 2017. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptember első hétvégéjén pihentünk férjemmel az Erzsébet Park Hotelben, Parádfürdőn. Mindenről – a Hotelről, az elhelyezkedéséről, az ellátásról, a személyzetről – csakis jót tudok írni. Remekül éreztük magunkat! Csodálatos környezetben töltöttük a három napot. Nagyszerű, hogy a kültéri medence is a vendégek rendelkezésére állt, kellemes hőmérsékletű, tiszta vizű, felüdülés volt az úszás a melegben.

Értékelt: 2017. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes négy napot töltöttünk a szállodában. Az alkalmazottak mindig mosolyogtak és nagyon segítőkészek voltak. A szobák és a welnes mindig tiszta volt. Nagyon jó a szálloda megközelíthetősége. Rossz idő esetén is tartalmas napokat lehet eltölteni.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3.
Augusztusban ismét visszatértünk a Zsuzsanna szárnyba 4 napra. A Hotel évek óta visszajáró vendégei vagyunk. Eddig minden alkalommal nagyon jól éreztük magunkat, most másodszor nyaraltunk itt Oliviával. A Wellness részleg, a konyha, az ételek választéka jó, a személyzet előzékeny, udvarias. A környezet, a hatalmas ősfák, a park, a kis patak csodálatos.

Értékelt: 2017. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az iskolaév kezdete előtt még eljöttünk egy kis nyár végi kikapcsolódásra. Nem véletlenül esett a választásunk erre a szállodára, mivel már töltöttünk itt néhány kellemes napot. A szálloda szolgáltatásai és elhelyezkedése nagyon megfelelnek egy néhány napos üdülésre, mivel bármilyen időjárás mellett lehetőség van igényes kikapcsolódásra gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.

Értékelt: 2017. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében: Kíváló értékelést adtunk. Szabadságot vettünk ki,és fáradtan érkeztünk ide. Az itt tartózkodás alatt jól éreztünk magunkat, most tele vagyunk vitalitással. Ez idő alatt sok változást tapasztaltunk,több az információ a szabadidő eltöltésről, turizmusról, rendezettebb a szálloda és a mátrai környék. Finom ételeket kaptunk,az úszás lehetősége és vizitorna is volt.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Nagyon jól éreztük magunkat. Tiszta és szép és kényelmes volt a hotel. A személyzet kedves volt mindig. Az étterem szolgáltatás minden kívánságot felül múlt. Mindenkinek ajánlom.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Sajnos egyértelmüen nem tudom kifejezni azt hogy ajánlanám-e vagy nem, de inkább nem. Vannak pozitív és negatív oldalai - sajnos a számomra több a negatív. A pozitív az hogy jó a környezet, kiválóak a wellness szolgáltatások és figyelmes a személyzet, a többsége. Mivel a Zsuzsna szárnyban voltunk a csendes környezet nagyon elönyös és jó.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, segway utalvánnyal, vezetett túrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.30. - 2018.02.28.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpár használattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.15.
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.09.27. - 2018.12.14.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási és játéklehetőségekkel, kilátó látogatással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.03.01.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 7.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő- és vár belépőjeggyel
2018.01.02. - 2018.12.20.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, kedvezményekkel, parkolással
2018.01.02. - 2018.05.31.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2018.05.18. - 2018.05.22.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.19. - 2018.03.30.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, teával, kedvezményes fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Invest Apartmanok
5 nap/4 éjszaka 17.00,- Ft/család/éj ártól: önellátással, ping-pong terem használattal, parkolással
2018.07.01. - 2018.08.31.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borkóstolóval és vacsorával, internet elérhetőséggel
2017.02.28. - 2018.04.30.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.05. - 2018.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Szent István Hotel Eger
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Téli wellness (min. 2 éj)
Pünkösdi kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Téli pihenés (min. 2 éj)

ParádfürdőX