Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
Maga a település nagyon kellemes környezetben található. A hotel megközelítése jó, a környezet csodálatos és a nyüzsgő városi élet után meglehetősen "unalmas". A szoba (Zsuzsanna-szárny) két személy részére megfelelő, kellemesen berendezett és felszerelt. A wellness részleg, ha a a kihasználtság nagyobb, a vendégeknek kicsi.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 13.
Nagyon szép környezetben fekszik az Erzsébet Park Hotel. Csodaszép parkjával,ősrégi fáival hamar belopta magát a szívünkbe a táj. A hotel szolgáltatásai is nagyon jók a szaunák ,medencék ,sókabin stb. minden a pihenésünket szolgálta. Kirándultunk a közeli Parádsasvárra ahol az üveggyártást nézhettük meg ma már csak manufaktúrában.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 10.
Itt csak fürödni és sétálni lehet. Remek pihenési lehetőség. Svédasztalos reggeli és vacsora, ez remek volt, bár hiányoltam reggel a sült szalonnát.A víz tökéletes, annak ellenére, hogy a szállodában sokan voltunk, a vízben ezt nem érzékeltük.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 7.
Az Erzsébet szárnyban volt a szállásunk, amire már nagyon ráférne egy tisztasági festés, az étteremhez hasonlóan. A szobalányok gondoskodtak róla, hogy időben ébredjünk, mert 3/4 6-kor a folyóson félig kiabálva beszélték meg a problémáikat.A két épületszárnyat összekötő folyóson hemzsegtek a poloskák, amit porszívóval össze lehetett volna szedni.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 3.
Nagyon jól éreztük magunkat.A wellness kiváló.A reggeli,vacsora kielégítette az igényeinket,bőséges választék,ízletes ételek.A szobák tiszták és kényelmesek.Szeretnénk máskor is visszamenni.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 28.
A személyzet tényleg nagyon készséges, segítőkész volt. Mi 3 szobát béreltünk, 6 gyerekkel voltunk. Kiválóan megoldották a gyerekek elhelyezését, az elveszett tárgyak, mint pl. fürdősapka is előkerült, köszönjük. A szoba tisztasága kívánnivalót hagy maga után. A fal, a padlószőnyeg piszkos, a szekrényteteje poros. A fürdőszoba tisztasága, berendezése kifogástalan.

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 25.
A szálloda tiszta, jól felszerelt szobákat bocsátott rendelkezésünkre. A szolgáltatás színvonalát némileg rontotta 21-én a víz túlklórozottsága,
ami másnapra lényegesen csökkent. Külön köszönet, hogy az étteremben a személyzet 12 személyre összetolta és
lefoglalta részünkre az asztalt. Máskor későbbi időpontot választanánk, hogy a környékkel kellemesebb időben ismerkedhessünk meg.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 25.
Hol is kezdjem? Minden tetszett, kivéve az időjárást(sajna a február már csak ilyen). Eligazítás a recepción értelmesen és röviden, simán megtaláltunk mindent elsőre. A szoba minimál design , elsőre beleszerettünk. A wellnes tökéletes, minden adott egy igazi pihenésre. A vacsora és a reggeli bőséges, választékos. Nálunk dobogós helyen van a szálloda és a szolgáltatásai is.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
A nyugdíjas csomagban az 1007 szobát kaptuk az Erzsébet szárnyban ami
borzasztó lehangoló volt /legalább fessék vidám színűre a szobát/. A recepción kértem egy szoba cserét, amit készséggel teljesítettek. Zsuzsanna szárny 2105 szoba ami már kielégítette az igényünket,jó ízléssel,szép bútorokkal és jó matraccal volt felszerelve így a rossz ködös idő ellenére is jó hangulatban telt el a három nap.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 11.
Nagyon elégedettek voltunk az elhelyezéssel, galériás családi szobát kaptunk, a gyerek legnagyobb örömére. Az ételek finomak, a személyzet kedves és segítőkész.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, Mátrasegway ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.06.30.
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
4 nap/3 éjszaka 5.967,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.28. - 2017.09.30.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
5 nap/4 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, barlanglakás-belépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.23.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2015.10.29. - 2017.09.30.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 24.750,- Ft/fő/éjszaka ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, sport- és animációs programokkal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Salvus Apartman
2-4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan kávé és tea fogyasztással, ajándék borral, parkolással, internet elérhetősggel
2016.12.28. - 2017.12.31.
Hotel Unicornis
5 nap/4 éjszaka 9.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.14.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, kedvezményes italfogyasztással, étkezési utalvánnyal, élőzenés estékkel, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.08.31.
Ködmön Wellness Hotel
2-5 éjszaka 14.740,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, éttermi kedvezménnyel és limonádéval, egy pohár rozéval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.08.31.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.

Szállodák Parádfürdő környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Hotel Villa Völgy Eger
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)
Kíváncsi Kópék Kalandozása a Mátrában (min. 2 éj)

ParádfürdőX