Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 17.
Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak a személyzet tagjai. Gyönyörű a hotel környéke, finomakat főznek. Jó hangulatú a bár, kitűnő kikapcsolódási lehetőséget nyújt az egész szálloda.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15.
2 éjszakát szerettünk volna eltölteni egy nem drága wellness hotelben erdei körülmények között,esetleg kisebb túrázással. Nos ez a hotel tökéletes választás volt! Ár/érték arányban eddig a legjobb amikben jártunk. Két wellness részlege van-nyári időszakban egy megfelelő méretű külső medence is üzemel-,van biliárd,bowling,csocso,légfoci stb.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15.
Nagyon jól éreztük magunkat.
Családias légkör, kedves, segítőkész dolgozók.
Mindenkinek ajánlom aki egy kis csendes kikapcsolódásra vágyik.
Vissza fogunk még látogatni.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 13.
Szálloda csodálatos környezetben helyezkedik el.Személyzet udvarias,segítőkész.Konyha kitűnő,széles választékkal.Wellness rész hiba nélküli. Szuper 4 nap volt!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12.
Ez az első olyan hely, ahol teljes mértékben azt kaptuk ami a képeken, illetve a hirdetésben szerepelt. Őszintén megmondva ma többnyire sajnos az a szokás, hogy szép képek majd megérkezve szembesülünk az ettől negatív irányban eltérő valósággal. Ezt követően felkészülten megmagyarázzák . . .

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 9.
Gyönyörű helyen, a Mátrában fekszik az Erzsébet Park hotel, az ember lelke felüdül már az odautazás során. Mi szerencsések voltunk, napos időt fogtunk ki, így kirándulni is tudtunk a környéken. Rossz időben is van sok lehetőség a kellemes időtöltésre a szálloda wellness részlegében, konditermében. Az ételekből bőséges választékot biztosítottak.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 8.
Ár érték arányban öt csillag, minden kitűnő . Egyetlen negatívumot említenék a reggelinél gépi kávét lehet fogyasztani, ami a gépi kávék közt is gyenge. Novemberben ismét megyünk...

Értékelt: 2017. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon elégedettek voltunk. Gyönyörű környezetben van a hotel. A park szépen rendbe tartott. Tetszett a szoba berendezés,lehet,hogy a falon 1-2 kép elférne. A személyzet előzékeny, udvarias.
A kondicionáló teremből hiányoltam a futópadot. Az ellátás nekünk megfelelő volt.
Még visszatérünk ide.

Értékelt: 2017. szeptember 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép hely! Kulturált és tiszta! ! Személyzet is kedves volt! A bejelentkezés gyors és zökkenőmentes,kijelentkezés is! Szoba tiszta! A hotelt is a tisztaság jellemezte! Táj egyszerűen gyönyörű! Ételek finomak! A szakács egy király! ! ! De tényleg! Sajnos a desszertek nem voltak finomak,elég édessek! :( Nem érték el az ételek fenséges izét!

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A reggeli és vacsora alkalmával , mivel mindenki egy időben szeretne étkezni , a személyzet fizikailag nem győzi leszedni és felteríteni az asztalokat . Lehet hogy segítene , ha nem kézzel vinnék ki a használt evőeszközöket és tányérokat , ha nem egy tálaló kocsira gyűjtenék össze , amit gyorsan el tudnak távolítani.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, segway utalvánnyal, vezetett túrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.30. - 2018.02.28.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpár használattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.15.
Servita Udvarház Apartman
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, minibár használattal, kedvezménnyel, fürdő belépővel, ingyenes transzferrel
2018.01.01. - 2018.12.31.
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.02.28.
Násfa Hotel & Spa
Feldebrő
4 nap/3 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.02.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 21.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, tárlatvezetés borkóstolóval, múzeum-belépővel, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2019.01.31.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.04. - 2018.03.29.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 15.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős, sport és wellness programokkal, túra utalványokkal, játszóház és társas játékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.03.15.
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.09.27. - 2018.12.14.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.10. - 2018.12.23.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2018.12.23.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.05. - 2018.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Szent István Hotel Eger
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Téli wellness (min. 2 éj)
Pünkösdi kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Téli pihenés (min. 2 éj)

ParádfürdőX