Tettye Vendéglő Pécs

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Tettye Vendéglő Pécs vélemények

Kiváló 2014. március 24.gyerekekkel járt itt
Évtizedek óta visszatérünk ide, tartottunk itt szülinapokat, lakodalmat,diplomaosztót, vagy csak betértünk kirándulás közben. Nyáron a kerthelyiség fantasztikus az árnyas fák hűvösében. A város egyik legszebb helyén fekszik. A konyha soha nem okozott csalódást, a svábos ételek (is) kiválóak, az adagok nagyok!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat
2013. november 27.a párjával járt itt
Még 2012 novemberében voltam itt az akkori párommal és az apukájával. Kívülről és belülről is kellemes a hely, ahogy a neve is mutatja nem egy puccos étterem, hanem egy vendéglő. A kiszolgálás kedves, az ételek finomak. Teljesen meg voltunk elégedve mindennel. Ebéd után ráadásul egy kis "kirándulással" le is lehet mozogni a bevitt kalóriákat. A kilátóról szemügyre vehető egész Pécs :) Gyönyörű!
Szörnyű 2022. május 1.gyerekekkel járt itt
30 percet kellett várnunk az étlapra majd még egy órát az ételre. A kiszgálás minösége szörnyü volt. Egy évtizede járok az étterembr de a folyamatos minöség romlás és a kiszolgálás hanyatlása miatt biztos, hogy töbször nem fogunk oda menni. Nagyon sajnálom, hogy igy alakult.
Kiváló 2022. április 24.gyerekekkel járt itt
Finom fogások, jó kiszolgálás. Nagyon szép helyen van. Az egyetlen "hibája", hogy a legutóbbi 2 alkalommal nem volt hely.. csak foglalással érdemes menni hétvégén.
Kiváló 2019. október 28.a párjával járt itt
Kedves, udvarias személyzet, nagyon finom ételek, italok. Gyors volt a kiszolgálás. Kellemes látványban volt részünk. Kétszemélyes tálat ettünk, isteni finom volt. Volt a tálon minden mi szem-szájnak ingere. Máskor is fogunk még ide jönni.

Érdemes volt betérni ebbe a Vendéglőbe.

Nem írok bővebben. Nem elég, hogy nagyon klassz volt. Mért írják, hogy túl rövid a szöveg?
Kiváló 2017. november 30.a párjával járt itt
Nagyon szép környéken van, a személyzet nagyon kedves, segítőkész. A vártnál sokkal gyorsabban megkaptuk az ebédet, ami ízlésesen volt tálalva. Finom és nagy adag mindkettőnké, a húsok szuper puhák!
Megérte itt ebédelni, ja és nem is drága egyáltalán. A pécsi barna sört pedig kóstolja meg mindenki, kötelező! Desszerteket sajnos nem tudtuk megkóstolni, már nem maradt neki hely.
Szörnyű 2017. október 15.a párjával járt itt
Nem vagyunk ismerősök Pécsett, ezért oda telefonáltunk csütörtök este asztalt foglalno szombatra. Keszségesen elmondták, hogy nem szükseges a foglalás, bármikor mehetünk. Szombaton mentünk is, esküvő volt aznap...
Kiváló 2017. szeptember 1.a párjával járt itt
Imádtuk!!! Az ételek finomak voltak,és az adagok is jó nagyok! A pincérek is kedvesek voltak! Nagyon kellemes estét töltöttünk el itt a párommal
Tettye Vendéglő Pécs - Étel/ital
Kiváló 2017. augusztus 7.családjával járt itt
Egy forró nyár estén vacsoráztunk a étterembe ahol az árnyas fák alatt,hideg limonádéval elviselhetőbb volt a meleg.A kiszolgálás kedves,barátságos és gyors volt.Az ételeket hamar megkaptuk annak ellenére hogy a kert helység tele volt.Finom és nagy adagok voltak.Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
Kiváló 2017. július 19.gyerekekkel járt itt
Már nem először és nem is utoljára jártunk a Tettye Vendéglőben. Pécs egy ikonikus helye. Kiváló ételek, remek kiszolgálás, gyönyörű és tiszta környezet várja a vendégeket. Többször voltunk már 18-20 fős családi eseményen, mindig pontosan előkészített ételek, melyek finomak, tökéletes a pincérek modora, humora.
Tettye Vendéglő Pécs a térképen
7625 PécsTettye tér 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, gluténmentes
grill ételek
Zene
Élőzene: jazz, könnyűzene, magyar slágerek
Gépzene: jazz, zongora
2600 Ft (kb. ár)