Csali Csárda Pilisszentiván

08.15-20.
Klebelsberg Kastély Budapest

Csali Csárda Pilisszentiván vélemények

Gyenge 2024. március 3.barátokkal járt itt
Már sokszor jártunk az étteremben. Soha nem csalódtunk. Ezért úgy döntöttünk egy családi ünnepet is ott tartunk. 15 vendéget hívtunk. Előre kimentem, mindent megbeszélni. A levest mindenki választhatta, a főételt négy személyes fatálakra kértem. A tortát én vittem. Egy órát vártunk a levesekre. Nyitás után érkeztünk.
Átlagos 2023. május 2.barátokkal járt itt
Hétvégi kirándulás során fedeztük fel , a remek elhelyezkedésű éttermet. Az első alkalommal is voltak gondok a kiszolgálással,grimaszolás, lemaradt tétel, illedelem stb, de összességében a jobb büfé minőségű és friss étellel a tó szélén lévő elhelyezkedés miatt megvoltunk elégedve, Ezért döntöttünk a második látogatás mellett.
Gyenge 2022. december 25.a párjával járt itt
Csali csárda vélemény
Több éve visszük innen a karácsonyi, ünnepi ebédet. A halászlé és a halak a korábbi minőségűek voltak. Az eddigiekkel szemben az idén a töltött káposzta kritikán aluli minőségű volt. A töltelék sápadt fehér, ízetlen, a körítés káposzta paradicsomos káposztára hasonlító valami.
Csali Csárda Pilisszentiván - Egyéb
Átlagos 2022. november 5.családjával járt itt
Születésnapot ünnepeltünk,halászlét kértem tésztával. Felvették a rendelést, majd megjelent a pincér a halászlével, láttam nincs mellette a tészta. Mondta a felszolgáló , nézzem meg a halászlében! ! ! ! hátha benne van. Már ez gyanus volt-sehol nem keverik bele. Mondta rögtön hozza akkor. Majd egy idő után valóban megérkezett a tészta--cérnametélt!
Gyenge 2022. június 4.gyerekekkel járt itt
A 3 éves gyereknek felszolgált panírozott halfalatok panírjában egy kb 3 cm-es hegyes rákolló volt. Az ételt a gyerekmenü részről választottuk. Szerencsénk volt, hogy picit kilógott és észrevettük. Nagyon nagy baj lehetett volna belőle. Szóltunk, a pincér elnézést kért majd a 3 éves gyerek elé rakott egy nagy adag tejszínhabos somlóit, a megkérdezésünk nélkül.
2022. május 8.családjával járt itt
A nevéhez méltóan, "Becsali csárda" szolgáltatást kaptunk Önöktől. AZ ÉTELEK KRITIKÁN ALULIAK VOLTAK! A megrendelt halászlé belsőséggel, amit először csak hallal szolgáltak fel, igaz később tettek bele belsőséget, igy is száraz, langyos, színtelen volt, nem volt jó ízű, valószínű nem volt friss.
2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
2022. február 11.egyedül járt itt
Na, ez egy érdekes kaja lesz, gondoltam ma, itt aztán az egyestől az ötösig minden van az ittjartam. hu-n, egyenletesen! Nézzük a helyet! Solymár felől jövet könnyű megtalálni, az út mellett van. Nagy parkoló. Nem is csúnya hely, úgy ránézésre. Bent szívesen fogadtak, sok hely volt szabadon, választhattam bőven.
Csali Csárda Pilisszentiván - Külső képCsali Csárda Pilisszentiván - Külső képCsali Csárda Pilisszentiván - BelsőCsali Csárda Pilisszentiván - BelsőCsali Csárda Pilisszentiván - BelsőCsali Csárda Pilisszentiván - Étlap/itallapCsali Csárda Pilisszentiván - Étlap/itallapCsali Csárda Pilisszentiván - Étlap/itallapCsali Csárda Pilisszentiván - Étlap/itallapCsali Csárda Pilisszentiván - BelsőCsali Csárda Pilisszentiván - BelsőCsali Csárda Pilisszentiván - BelsőCsali Csárda Pilisszentiván - Étel/italCsali Csárda Pilisszentiván - BelsőCsali Csárda Pilisszentiván - Étel/italCsali Csárda Pilisszentiván - MosdóCsali Csárda Pilisszentiván - MosdóCsali Csárda Pilisszentiván - Étlap/itallapCsali Csárda Pilisszentiván - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2021. november 26.barátokkal járt itt
Hát igen, hol van Gizi néni? Ma már csak emlék. . . . Alig langyos halászlé, majd hogy nem lé nélkül. Fröccsentő gépen gyártott borjúláb rántva, nem túl ízes krumplipürével. A pincér is sótlan. No de később, vízivás otthon, pohár pohár után, majd sok tej. Olthatatlan szomjúság, halál biztos ízfokozót használtak, mint a kínai konyhában.
Csali Csárda Pilisszentiván - EgyébCsali Csárda Pilisszentiván - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. október 19.barátokkal járt itt
Szépséges környezetben egy étterem, ami a környék által- szerintem - túlértékelt. Annyira nem jó, mint amennyire felkapott. Nagy a pörgés, rengetegen vannak. Az étlap túl sok ételt vonultat fel. Az ételek - többfélét ettünk, átlagosak, közepesek, nem finom minden. Volt ami nekünk nem ízlett.
Szörnyű 2021. augusztus 8.barátokkal járt itt
Süllő egészben: sütés előtt nem lett besózva, így teljesen ízetlen volt. A hal nagyon száraz volt a nem megfelelő sütés miatt. Soha nem kóstoltam (mert megenni nem tudtam) ilyen rossz halat. A halászlé sem volt jó. A benne lévő harcsa nem frissen lett beletéve. Gelatot félig felolvadva kaptam.