Aranyosidomb Udvarház Poroszló

Aranyosidomb Udvarház Poroszló
Aranyosidomb Udvarház PoroszlóAranyosidomb Udvarház Poroszló
Aranyosidomb Udvarház PoroszlóAranyosidomb Udvarház Poroszló

Aranyosidomb Udvarház Poroszló bemutatkozása

"Tanyánktól az asztalig! "- Mi tudjuk miből főzünk!
Családias étterem a Tisza-tó partján, zöld övezetben, család- és állatbarát.
Gazdaságunkból beszállított alapanyagokból készítjük ételeinket: birka, bárány, magyar szürkemarha, mangalica, tejtermékek. . .

Fűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló - Legjobb ár reggelivel
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Aranyosidomb Udvarház Poroszló vélemények

Kiváló 2017. július 22.gyerekekkel járt itt
"Bakancslistára" tettem e helyet, kirándulásunk utolsó előtti állomásaként. Nem éppen jól kezdődött, s rossz tapasztalatokkal gazdag napon, kora délután ültünk be ide. Kedves fogadtatásban részesültünk, s választottunk magunknak egy kényelmes "boxot", ahol kényelmesen elhelyezkedhetünk, s a gyerekek is "tombolhatnak".
Kiváló 2017. május 17.a párjával járt itt
Kiváló gansztronómikus ételekkel, udvarias felszolgálókkal, vidéki hangulatot idéző meghitt környezettel felszerelt étterem.
Ha tehetném, minden nap itt étkeznék, ami az árakat illeti volna is rá igény, csak a távolság jelent akadályt.
Mindenkinek ajánlom, aki a Tisza-tó környékén jár és egy emlékezetes helyre vágyik az itt tartózkodása alatt.
Aranyosidomb Udvarház Poroszló - Étel/ital
Kiváló 2017. február 27.a párjával járt itt
Különleges viszont hazias ételek, jó hangulat és kedves emberek fogadtak minket. Máskor is szívesen térek vissza
Kiváló 2017. január 22.barátokkal járt itt
Baratsagos kiszolgalas, minosegi alapanyagok, igazan finom etelek. Nagyon jo hangulatu hely, ha erre jarok biztos itt fogok enni.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. augusztus 30.a párjával járt itt
Az egy csillag nem az ételeknek szól. A történethez hozzátartozik,hogy majdnem napra pontosan egy éve, véletlenül tévedtünk be az étterembe. Izgalmas (már az elnevezésük is) ételek az étlapon, kellemes környezet, bár a felszolgáló hölgy (gondoltuk a fiatalsága miatt) nem igazán tűnt motiváltnak, már ami a szakmáját, munkáját illeti.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 23.a párjával járt itt
Hangulatos kis hely amely közvetlenül a főútról nyílik. Én és a párom a kint teraszos részen foglaltunk helyet. Óriási rántott húst rendeltünk. A limonádék közül bodzásat kértünk. A pincérek kedvesek előzékenyek voltak, az ételeket viszonylag gyorsan felszolgálták. Az étterem belső része tiszta,hangulatos.
Kiváló 2015. augusztus 26.a párjával járt itt
Pár nappal előtte, odafele úton a Kormorán Étteremben ettünk. Hazafelé is ez volt a terv, csak éppen nem volt szabad hely. Párom már közben nézelődött, így megvolt a B terv, a csárda. Kívülről egy egyszerű háznak tűnik, mikor megálltunk előtte, kétségeim támadtak egy pillanatra. De bementünk, és nem bántuk meg, sőt.
Kiváló 2015. május 8.családjával járt itt
A szomszéd faluban lakunk,csak jót hallottunk az új étteremről,gondoltuk itt az ideje megmérni.Kis családi ünnepünket tartottuk,nem csalódtunk, ideális választás volt. A hangulat,az ízvilág,a kiszolgálás,mind hozzájárultak az este harmóniájához. Az étlap nagyon tetszett,kértünk egyet emlékbe. Máskor is átugrunk...
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. január 4.a párjával járt itt
Kicsi, nem puccos, inkább családias a vendéglő. Kevés asztal, ízléles berendezés cserépdíszekkel, tisztaság van. A hűtőben sorakoznak a saját készítésű sajtjaik. Érdekes az egyedi étlapjuk. Az asztal mellől lehet látni a belső udvaron lévő kemencét. Udvarias kiszolgálásban volt részem, és jó ízű ebédet kaptam. Ha ismét arra járok biztosan betérek hozzájuk.
Kiváló 2014. december 29.a párjával járt itt
Átutazóban Poroszlón találtunk erre a Kisvendéglőre. Mint kiderült nem túl régen működik a vendéglői része. Nem hagyományos étterem, hanem kis családias hangulatú vendéglátás, ami nekem nagyon tetszett. A berendezési tárgyak is ennek megfelelőek, a cseréptányérok a falon, a cserépkorsók a polcokon a paprikafüzérek társaságában kellemes látványt nyújtanak.
Aranyosidomb Udvarház Poroszló - BelsőAranyosidomb Udvarház Poroszló - Étel/italAranyosidomb Udvarház Poroszló - BelsőAranyosidomb Udvarház Poroszló - Belső
Aranyosidomb Udvarház Poroszló a térképen
3388 PoroszlóFő út 24.
06 30 6360491
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
zárva