boogi étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg boogi értékeléseit!

Olvasd el boogi étterem értékeléseit!

boogi értékelései

Nem rossz, de... -

Várkanyar Vendéglő Tata

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
Szombat kora délután, jó kis séta után toppantunk be a Várkanyar vendéglőbe. Mivel ebédidőn túl, vacsora időn innen voltunk, rögtön kaptunk helyet. Kivülről elég semmit mondó (először el is mentünk mellette), belül kellemes, de semmi extra. A kiszolgálás gyors, udvarias, az extra kéréseinket is szó nélkül teljesítették.
2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 15.
Februárban voltunk egy szép napos hétvégén Füreden. A befagyott Balaton sokakat vonzott, olyan nyüzsgés volt Füreden, mint nyáron. Ami nagyon tetszett, hogy minden nyitva volt: a butiktól kezdve a vendéglők, kávézók. Forralt boros pult várta a kikötőhöz érkezőket. Korcsolyázni nem lehetett már, de a jégre még rá lehetett menni.
Miskolci gasztrotúra II. -

Dűlő Miskolc

Értékelt: 2017. január 15. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Pár napot barátainkkal Miskolctapolcán töltöttünk. Mivel a szálláson csak reggelit kaptunk, kipróbáltuk a környék ígéretes helyeit: Anyukám mondta Encsen, Végállomás Diósgyőrött, Dűlő Miskolcon. Ez a három hely a legtöbb budapesti helyet kenterbe veri. Mindhárom magas színvonalú, méltán híres étterem, nem tudok rangsort felállítani, márcsak azért sem, mert mindenütt mást ettünk.
Miskolc környéki gasztrotúra I. -

Anyukám Mondta Étterem Encs

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 19. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az utolsó pillanatban szaladtunk be a vendéglő, elkezdett szakadni az eső. Le akartunk huppanni az egyik kanapés asztalhoz, de rájöttünk, hogy enni nem lenne kényelmes, inkább normál székes azstalhoiz üljünk. A felszolgálónak ez a hezitálásunk szemmel láthatólag nem tetszett. Ezt még tetéztük, hogy levertünk egy üvegből készült sótartót.
Csak a panoráma örök -

Camelot Club Hotel & Étterem Vác

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Már egyszer voltunk az étteremben, akkor nagyon tetszett: jö volt a kiszolgálás, finomat ettünk, a kilátás csodás. Idén ősszel ebből csak a kilátás maradt. Nagyon sokat vártunk a levesre, pedig rajtunk kivül csak a parton bográcsozott egy csoport. A leves jó volt. A főétel viszont csapnivaló: mintha a szakácsok szabadnaposak letek volna és a kézilány rittyentett volna össze valamit.
Gasztrotúra Füredre -

Bistro Sparhelt Balatonfüred

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
A Balaton mellett töltöttük a hétvégét, és kifejezetten a Sparhelt Bistro kedvéért mentünk át Füredre. Először azt hittük, rossz címre jöttünk, mert senki nem volt, de később megtelt a terasz, bent viszont senki nem ült. Remélem, megmarad a hely, mert kell ilyen is a Balaton mellé. Az étlap nem túl hosszú, viszonylag hamar választottunk.
Panorámás pince -

Laci Pince Csárda Vászoly

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 26.
A csárda hozza a megszokott magyar konyha ízeit: nem akar más lenni, mint ami és ezt jól is csinálják.
Hagyományos ételek, jó ár/érték arányban.
Külön piros pont a házi szörp tálalása.
A limonádéjuk viszont lehetne karakteresebb, egyedibb.
A panoráma lenyűgöző. Kisgyerekes családoknak is jó hely, játszótérrel, pelenkázóval, etetőszékkel.
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 26.
Már többször jártunk itt, annak ellenére, hogy elég drága hely. Nekem nagyon bejön a hangulat, a hangos köszönés, a berendezés. Az ételek finomak, nagyok az adagok. Viszont a maradékot el lehet hozni (nekem kb. a fele elég egy étkezésre, annyit adnak). Ettünk már itt levest, tésztát, húsételt, desszertet, mindig mindennel elégedettek voltunk.