Szaletly Vendéglő & Kert Budapest
1146 Budapest, Stefánia út 93.

Szaletly Vendéglő & Kert Budapest a térképen

Szaletly Vendéglő & Kert Budapest értékelése:

magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene
Gépzene:
könnyűzene
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex, SZEP kártya
nincs

Szaletly Vendéglő & Kert Budapest bemutatkozása

Jelenleg ételeinket elvitelre készítjük, illetve házhozszállítással rendelhetők.
Személyes átvétel: VI., Izabella utca 39.a.

Személyes átvétel: VI., Izabella utca 39.a.

Szaletly Vendéglő és Kert üde találkozópont Zugló bejáratánál, ahol mindenki otthon érezheti magát. Könnyed, kellemes környezetben kínálunk modern magyaros fogásokat vendégeinknek. Jelszavaink: friss és minőségi alapanyagok, környezettudatosság, modern feldolgozás, hagyománytisztelő ételek. Séfünk, Bernát Dániel gondoskodik a hazai termelőktől nagy odafigyeléssel összeválogatott alapanyagok kíméletes feldolgozásáról, hogy a vendégek tányérjára csak a legkiválóbb étel kerüljön! Szeretettel várjuk vendéglőnkben!

Szaletly Vendéglő & Kert Budapest képei

Szaletly Vendéglő & Kert Budapest vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 25.
Mikor belép az ember a helyre, akkor egy csodálatos étterembe nyer bepillantást!
Fantasztikus emberekkel találkozik, és az ételeik!!! Egyszerűen csodálatos ízvilággal büszkélkedik!!!
Még sokszor el fogunk ide jönni!!!
Amit " sajnálok", hogy a gyerkőceinkkel nem tudunk jönni/ 7,11,12 évesek/, mert ezek az ételek nem az Ő "világuk" :(
Válasz az értékelésre - 2020. november 5.
Kedves Mariann!
Köszönjük, hogy ellátogatott hozzánk, nagy öröm, hogy ilyen elégedett volt a vendéglőnkkel.
Ami a gyerekeket illeti, hozza bátran őket, van külön gyermek menünk a számukra, a teraszon külön gyereksarok várja őket, de a belső részen is szeretnénk hasonló területet kialakítani.
Szabó Dániel, tulajdonos
Deszk
Battonya
Létavértes

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 11.
A Szaletly nevű helyet azóta jegyzem mióta felröppent a hír, hogy leigazolták Bernáth Dánielt, akit a legjobb magyar séfek egyikének tartok, több helyen is ettem a konyháján (NU26, Rézkakas). A beltér hangulatos, kicsit romkocsmás, kicsit avantgarde, kicsi retro, ugyanakkor mindez cseppet sem diszharmonikus. A háttérzene kiváló, ideális e hely atmoszférájának kiegészítésére.
Válasz az értékelésre - 2020. október 20.
Kedves Vendégünk, köszönjük szépen a szép szavakat és örülünk, hogy elégedett volt a konyhánkkal. Várjuk vissza sok szeretettel. Üdvözlettel, Szaletly
Szabó Dániel, tulajdonos

Mazsola63 TOP étteremértékelő
Mazsola63 TOP egyébhely értékelő
2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Korábban sokat jártunk a Thököly út-Stefánia út sarkán lévő sok évtizedes hagyományokkal rendelkező Thökölybe, most is ide kaptuk a meghívást - de meglepve láttam, hogy Thököly már NINCS. Illetve a jellegzetes sarki épület és a bejárat felett a hatalmas Thököly felirat megvan, de a Thököly belső helyisége zárva, az ablakokon pedig papírlapokon a felirat, hogy ez már nem is a Thököly, hanem a Szaletly.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 21.
Kedves 'Mazsola',

köszönjük szépen az első értékelésünket ezen az oldalon, és különösen örülünk, hogy vendéglőnk elnyerte a tetszésüket. Reméljük lesz még alkalmuk pótolni a desszerteket... :-) Várjuk vissza sok szeretettel.
Üdvözlettel
Szaletly Vendéglő & Kert, tulajdonos

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.908 - 28.598,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2022.03.31.
Hotel Honti
2 nap/1 éjszaka 11.538 - 19.825,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.04.15. - 2021.12.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 23.524 - 31.724,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Szaletly Vendéglő & Kert BudapestX