Vietnami Speciális Melegkonyha Budapest

Patak Park Hotel Visegrád

Vietnami Speciális Melegkonyha Budapest vélemények

2055
Kiváló 2021. május 16.a párjával járt itt
Ahogy olvasom, évek óta jó ez sokaknak, hát, akkor nekem is jó. Sőt! Kezdünk újra étterembe járni, ezt csak úgy kiböktük magunknak autóból hazafelé jövet, elég bonyolult módon vissza is fordultam, hogy hátha végre egy jó vietnami! És az, bizony! A neve már nagyon régen nem Vietnami Speciális Melegkonyha, hanem "Hoan Nam- Viet Nam".
Vietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Étel/italVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Étel/italVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - BelsőVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - BelsőVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - BelsőVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Étel/italVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. július 20.a párjával járt itt
A közelben lévő templomlátogatás során fedeztük fel az éttermet. Ilyen jellegű ételeket még nem ettünk ezért gondoltuk miért is ne kóstoljuk meg őket. Ráadásul éhesek is voltunk úgy délután fél 3 fele. Kedves felszolgáló fiú termett az asztalunknál, kis ízelítőt kaptunk a konyhai személyzet munkájáról, hát jót derültünk.
Vietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Étel/italVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Étel/italVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - BelsőVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Étel/italVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Étel/italVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Étel/italVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Étel/ital
Kiváló 2018. november 13.a párjával járt itt
Párommal rendszeresen járunk ebbe az étterembe és nem hiába! Az ételek nagyon jó árban vannak. A pho leves fantasztikus! A város egyik legjobbja! A rákfarok előételnek elengedhetetlen! Nagy adagok vannak főételek terén is, de eddig nem ájultam el tőlük! Egyszerű ízekkel dolgoznak, de rengeteg ételből lehet választani legalább!
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2018. február 9.a párjával járt itt
Napközben munkanapon voltunk, asztalt nem kellett foglalni nem volt telt ház. Viszont mellbevágó volt az égett zsír/olaj szag. A kiszolgálás gyors volt, volt aki kitünően beszélt magyarul, volt aki nem, de ez nem akadályozta a rendelést. A Tom yum leves hatalmas adag volt, viszont a két héjas kagyló és a kb 8 db garnéla nem tette teljessé a leves élvezetét.
Kiváló 2017. április 9.a párjával járt itt
Az IttJártam-on kerestem hozzánk viszonylag közel eső vietnami éttermet, itt fedeztem fel a Kőbánya központjában, a templommal szinte szemben lévő Hoan Nam-ot. Az ételek rendkívül finomak, és irdatlan nagy adagok. Vietnami étteremben először mindig nagy kedvencemet a Pho levest kóstolom meg, nekem tökéletes, igazán harmónikus ízvilágú volt.
Kiváló 2017. április 2.egyedül járt itt
Kőbánya-Városközpontban, a Szent László térrel szemben található autentikus vietnami étterem, amelyet egy sok éve Magyarországon élő vietnami család működtet. A belső dekoráción nem érdemes fennakadni, a toszkán tájakat és azúrkék Adriai-tengerpartot idéző egész falat beborító festmények még az előző olasz étterem idejében készültek évekkel ezelőtt, úgy látszik, tetszett az új tulajdonosoknak is, hát meghagyták.
Vietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Külső képVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - BelsőVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - MosdóVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - BelsőVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Étel/italVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Étel/italVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Étel/italVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Étel/italVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Étlap/itallapVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Étlap/itallapVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Külső képVietnami Speciális Melegkonyha Budapest - Belső
Kiváló 2016. szeptember 15.a párjával járt itt
Nem egy frekventált helyen elhelyezkedő, nem hivalkodó, mégis teltházas étterem. Autentikus vietnámi ételek és kiszolgálás. Főként a levesek jelentik a kuriózumot, minden nap frissen főzve. A fiatal tulajdonos kedves, figyelmes, udvarias. Borravalót nem fogadnak el, az árak korrektek, a mennyiség bőséges.
Kiváló 2016. augusztus 18.barátokkal járt itt
A hely maga elsőre az olasz és az ázsiai stíluselemek keveréke. Meditárrán stílus művirágokkal. :-) Természetesen az étel élvezeti értékén ez mit sem változtat. Ízletesek az ételek. Bár mostanában idő hiányában elvitelre kérem többek között a levest, de annak csomagolására is ügyelnek.
Kiváló 2016. július 27.a párjával járt itt
Jártunk már ebben a pavilonban pár évvel ezelőtt, akkor még olasz étterem működött benne. Nem tudom, mikor cserélt gazdát, de a falakat még mindig toszkán tájakról készült képek díszítik. A változást véletlenül fedeztem fel az Itt jártam értékelései közt, ahol csupa szépet és jót írtak róla. Kipróbáltuk, és nem csalódtunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. április 22.egyedül járt itt
A Hoan Nam Vietnami Étterem a volt kőbánya mozival - ami az ATV székháza - szemben épült és befuccsolt hangzatos olasz nevű "Pizzéria-Mizéria" pavilonjában van. Nincs messze tőlünk, és a hétköznapi szokásos útvonalamra esik. Vietnami éttermet már próbáltam máshol is. Vietnami kollégám volt, aki Holdújévkor nagy traktát rendezett.