Vietnami Speciális Melegkonyha Budapest
1105 Budapest, Előd u. 1.

Vietnami Speciális Melegkonyha Budapest a térképen

Budaörs
Ábrahámhegy

2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ahogy olvasom, évek óta jó ez sokaknak, hát, akkor nekem is jó. Sőt! Kezdünk újra étterembe járni, ezt csak úgy kiböktük magunknak autóból hazafelé jövet, elég bonyolult módon vissza is fordultam, hogy hátha végre egy jó vietnami! És az, bizony! A neve már nagyon régen nem Vietnami Speciális Melegkonyha, hanem "Hoan Nam- Viet Nam".

cserebogár TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
A közelben lévő templomlátogatás során fedeztük fel az éttermet. Ilyen jellegű ételeket még nem ettünk ezért gondoltuk miért is ne kóstoljuk meg őket. Ráadásul éhesek is voltunk úgy délután fél 3 fele. Kedves felszolgáló fiú termett az asztalunknál, kis ízelítőt kaptunk a konyhai személyzet munkájáról, hát jót derültünk. Bevezetésnek nem is kellett több, szuper!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
Párommal rendszeresen járunk ebbe az étterembe és nem hiába! Az ételek nagyon jó árban vannak. A pho leves fantasztikus! A város egyik legjobbja! A rákfarok előételnek elengedhetetlen! Nagy adagok vannak főételek terén is, de eddig nem ájultam el tőlük! Egyszerű ízekkel dolgoznak, de rengeteg ételből lehet választani legalább!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 9.
Napközben munkanapon voltunk, asztalt nem kellett foglalni nem volt telt ház. Viszont mellbevágó volt az égett zsír/olaj szag. A kiszolgálás gyors volt, volt aki kitünően beszélt magyarul, volt aki nem, de ez nem akadályozta a rendelést. A Tom yum leves hatalmas adag volt, viszont a két héjas kagyló és a kb 8 db garnéla nem tette teljessé a leves élvezetét.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
Mazsola63 TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9. - 5 látogató hasznosnak vélte
Az IttJártam-on kerestem hozzánk viszonylag közel eső vietnami éttermet, itt fedeztem fel a Kőbánya központjában, a templommal szinte szemben lévő Hoan Nam-ot. Az ételek rendkívül finomak, és irdatlan nagy adagok. Vietnami étteremben először mindig nagy kedvencemet a Pho levest kóstolom meg, nekem tökéletes, igazán harmónikus ízvilágú volt.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2016. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kőbánya-Városközpontban, a Szent László térrel szemben található autentikus vietnami étterem, amelyet egy sok éve Magyarországon élő vietnami család működtet. A belső dekoráción nem érdemes fennakadni, a toszkán tájakat és azúrkék Adriai-tengerpartot idéző egész falat beborító festmények még az előző olasz étterem idejében készültek évekkel ezelőtt, úgy látszik, tetszett az új tulajdonosoknak is, hát meghagyták.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 15.
Nem egy frekventált helyen elhelyezkedő, nem hivalkodó, mégis teltházas étterem. Autentikus vietnámi ételek és kiszolgálás. Főként a levesek jelentik a kuriózumot, minden nap frissen főzve. A fiatal tulajdonos kedves, figyelmes, udvarias. Borravalót nem fogadnak el, az árak korrektek, a mennyiség bőséges. Annak ajánlom ezt a helyet, aki az egyszerű, de nagyszerű vendéglátást kedveli.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
A hely maga elsőre az olasz és az ázsiai stíluselemek keveréke. Meditárrán stílus művirágokkal. :-) Természetesen az étel élvezeti értékén ez mit sem változtat. Ízletesek az ételek. Bár mostanában idő hiányában elvitelre kérem többek között a levest, de annak csomagolására is ügyelnek.

Útközben TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jártunk már ebben a pavilonban pár évvel ezelőtt, akkor még olasz étterem működött benne. Nem tudom, mikor cserélt gazdát, de a falakat még mindig toszkán tájakról készült képek díszítik. A változást véletlenül fedeztem fel az Itt jártam értékelései közt, ahol csupa szépet és jót írtak róla. Kipróbáltuk, és nem csalódtunk.

2016. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. április 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Hoan Nam Vietnami Étterem a volt kőbánya mozival - ami az ATV székháza - szemben épült és befuccsolt hangzatos olasz nevű "Pizzéria-Mizéria" pavilonjában van. Nincs messze tőlünk, és a hétköznapi szokásos útvonalamra esik. Vietnami éttermet már próbáltam máshol is. Vietnami kollégám volt, aki Holdújévkor nagy traktát rendezett.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.580 - 20.946,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2022.06.06.
Páty
2 nap/1 éjszaka 13.283 - 16.688,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.28. - 2021.12.31.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 20.627,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, minibár fogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással
2021.01.11. - 2021.09.30.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.091 - 24.351,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2023.01.01.
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.162 - 68.522,- Ft/fő/éj között: választható ellátás
2020.10.22. - 2022.03.31.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.10. - 2022.04.28.
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.464 - 31.128,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, pálinka múzeum belépővel, pálinka kóstolóval, wellness-részleg használattal
2021.05.24. - 2022.03.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.680,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2021.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Vietnami Speciális Melegkonyha BudapestX