Lucerna77
Országjáró - 21 városban járt már

Lucerna77 adatlapja

34Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Ilyen vagyok
Édesszájú  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2014.08.13
Utoljára itt2021.07.29

Néhány kiemelt értékelés

Kiváló 2014. augusztus 13.a párjával járt itt
Romantikus hétvégét töltöttünk ebben csodálatos kerttel körülvett szállodában. A wellness medence kitűnő, a víz hőfoka nagyon jó, a kinti medence a bentiből közvetlenül nyílik. Az egész környéket a nyugalom jellemzi. Aki csendre, pihenésre vágyik, itt biztosan jól fogja magát érezni. Negatívumot nem tudok írni, minden szuper volt.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Átlagos 2015. december 28.barátokkal járt itt
Viszonylag jó az elhelyezkedése, az arborétum nagyon közel van hozzá és a fürdő is egy 10 perces sétával elérhető, azonban én inkább a panzió megnevezést adnám neki, a szobák, terek mindenhol rendkívül kicsik, szűkösek. A recepcióval egyben van az étterem, társalgó egyáltalán nincs. A tisztasággal és a kedvességgel nem volt gond.
2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Kellemes, nyugis hely, családdal kiváló lehet, bár én ezúttal csak a párommal voltam kettesben. Elég jó a wellness, de lehetne melegebb is. Csak a beltéri jakuzzi volt 36 fokos , a többi medence hidegebb volt. A ételkínálat inkább 3 csillagosnak mondható. A szobából hiányzik egy nagy tükör és egyáltalán nincs fogas.
5Személyzet
5Tisztaság