Nivre
12 fotó

Nivre adatlapja

18Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Regisztráció2015.03.08
Utoljára itt2020.06.19

Néhány kiemelt értékelés

Kiváló 2019. május 27.gyerekekkel járt itt
Én simám adnék 4 csillagot besorolásnak, annyira egyenletesen jó minden tekintetben. A konyhája pedig 5 csillag. Az kimagasló minőségű. Egyrészt nagyon gazdag a kínálat, másrészt amit megcsinálnak, az tisztességen, sőt mi több kiválóan van elkészítve. Annyira jókat ettünk ott mind a négyen, hogy másnap már arra kellett vigyázni, nehogy túl együk magunkat.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
Felhasználó fényképei:
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő -
Kiváló 2015. április 4.gyerekekkel járt itt
Ilyen jól még egy 5 csillagos szállodában sem éreztem magam. Ezt azért merem kijelenteni, mert az építette környezet pontosan olyan mint a magasabb kategóriában, viszont az étel is. Ez az azért érdekes, mert ahol legutóbb voltam, az nem érte el étterem szinten a csúcsot. Nagyon ajánlom mindenkinek.
4Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
Felhasználó fényképei:
Hotel Fagus Sopron - Hotel Fagus Sopron - Hotel Fagus Sopron - Hotel Fagus Sopron - Hotel Fagus Sopron -
Még több kép (2 db) >>
Átlagos 2016. november 9.gyerekekkel járt itt
Ez nagyon szép, régies, több, mint 100 éves panzió, szépen felújítva. Sajnos sok hiányossága van, mint például beázott, vagy csőtöréses fal, amit nem megjavítanak, hanem elfedik egy virágállvánnyal. A legsúlyosabb, hogy szinte mindegyik szoba tetőtéri, és fűtés ugyan van, de szellőzés nincs, ezért gazdag penész gombák tenyésznek az ablakon.
2Személyzet
2Tisztaság