noire
Országjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

noire adatlapja

ide írom a blogom címét:www.minden-mi-francia7.webnode.hu ebből kiderül, hogy ki is vagyok.
Imádok utazni, szeretek túrázni gyalog, biciklivel,a barátokkal,a családdal.Általában két évente külföldre is eljutunk. Negyven éven át iskolásokkal, minden féle korosztályból, bejártam az országot és több európai országot is.
Amikor családdal, barátokkal utazunk, mindig megkóstoljuk a helyi ételeket valamelyik étteremben. Legjobban a francia konyhát ismerem és szeretem,ami természetes, hiszen friss nyugdíjas francia tanár vagyok.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Mindenevő  •  kíváncsi
Regisztráció2014.07.04
Utoljára itt2023.03.16

Gyenge 2017. július 22.gyerekekkel járt itt
Családtagokkal és barátokkal érkeztünk meg Kőkapura egy kis vonatozás után. Tettünk egy rövid sétát is, de már mindenkinek korgott a gyomra, így betértünk a Háromforrás vendéglőbe. Mi, a hét felnőtt,6 különböző korú gyerekkel az étterem teraszán telepedtünk le. Rajtunk kívül talán még 4-5 vendég ült az asztaloknál.
Kiváló 2017. február 20.a párjával járt itt
Ha minden zárva, jöhet a BéTerv! Másfél hete jártunk a férjemmel Galyatetőn. Innen gyalogtúrázva elmentünk Mátraszentlászlóra, majd Mátraszentistvánra és végül Mátraszentimrére. Az előző két helyen nem találtunk egyetlen nyitva levő éttermet vagy kávézót sem. Így aztán már ebédidő volt, mire Mátraszentimrére érkeztünk, fáradtan, kicsit átfázva.
Kiváló 2016. január 5.a párjával járt itt
Külföldről hazafelé jövet megálltunk Mosonmagyaróváron, hogy ott aludjunk, mert már 10 órája úton voltunk. Későre járt, de az egész napos autóban ülés után vágytunk egy kis mozgásra és meleg ételre, ezért elindultunk étteremkeresőbe. A sétáló utcán bukkantunk a Magyaros Vendéglőre, ahol még működött a konyha és szívesen láttak bennünket.