Savoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve

Savoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve
Savoyai Kastélyszálló étterme RáckeveSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve
Savoyai Kastélyszálló étterme RáckeveSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve

Savoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve bemutatkozása

Éttermünk és ősfás kerthelyiségünk kitűnő konyhával várja vendégeit a hét minden napján
kastélyszálló hangulatos, boltíves pince-étterme fogadja a megéhezett látogatókat, nyáron kerthelyiséggel kiegészülve, széles étel-és italválasztékkal.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Savoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 30.családjával járt itt
A cím alapján a lányom 25. születésnapját tartottuk itt . Már a közeli éttermekben jártunk , és most egy különleges helyre szerettem volna Őt vinni . Sok jót hallottam az étteremről . Mondták , hogy svédasztalos ebédeltetés van , és kell ettől jobb ? Előtte körülnéztem a neten , és nagyon elszállt árak vannak .
Savoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - Külső képSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - EgyébSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - EgyébSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - Étel/italSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - BelsőSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - Egyéb
Átlagos 2016. október 31.a párjával járt itt
Lassan búcsút veszünk Ráckevétől, de még van egy tervezett program, amit még otthon elhatároztam. A születésnapomon a Kastély éttermében ebédelünk. Lőn. A környezet csodálatos, erről 2 fotó. Nyáron nagy élmény lehet itt gyertyafényes vacsorát tartani. Az étterem eléggé eldugott, a pincében van, oldalt lehet lejutni.
Savoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - EgyébSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - Étel/italSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - Étel/italSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - BelsőSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - BelsőSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - EgyébSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - Külső képSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - BelsőSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - Külső képSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - EgyébSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - Étel/ital
Kiváló 2016. szeptember 24.családjával járt itt
Isteni ízek jó hangulat szuper kiszolgálás. Imádok ide járni . Mindig friss ételek. Kert helység csodálatos, a kastély gyönyörű patinás.
Kiváló 2016. szeptember 23.családjával járt itt
Szuper helyszín, házias ételek,nagyon jó kiszolgálás.Az ételek választéka pazar,ezen felül bármit elkészítenek kívánság szerint.
2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Házassági évfordulónkat ünnepeltük a Kastély kertjében. Nagyon hangulatos körülmények között: gyertyafény, nagy fák árnyékában, romantikus állapotban. A gazdag választékból megrendelt étel-ital nagyon finom volt, gyorsan elkészült. A kiszolgálás: figyelmes, minden igényt kielégítő, gyors volt. Máskor is visszatérünk ide, akár baráti társasággal is!
Savoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Átlagos 2016. június 14.barátokkal járt itt
Májusban jártunk az étteremben, mivel rossz idő volt, bent tudtunk csak leülni. Gondolom jó idő esetén kint is lehet enni, ami kellemes lehet, mert a kastély kertje nagyon szép. Az étterem egy pincében van, ami hatalmas. Ottjártunkkor rajtunk kívül csak egy csoport volt, a pincében a nevetés, beszélgetés hangereje visszhangzott, ez elég zavaró volt.
Savoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - Étel/italSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - Étel/italSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - Étel/italSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - BelsőSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat
Kiváló 2016. február 23.gyerekekkel járt itt
Vasárnap voltunk ott a családommal ebédelni. Azért választottuk a helyet,mert a kislányom szeretett volna a "kastélyban" enni,így foglaltunk egy asztalt. Vasárnaponként svédasztalos ebéd van,fix áron+az italok ára. Úgy gondolom,az étterem teljes személyzete kitett magáért. Nem csak a szakácsok,a felszolgálók is.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
2015. augusztus 2.a párjával járt itt
A kastélyban szálltunk meg és így magától értehetö volt hogy kipróbáljuk az éttermet. A kerthelyiségben ültünk le ezt az évszázados fák lombsátra árnyékolja tökéletesen. A személyzet kedves és segítökész volt. A pincér javaslatára grillezett harcsát fogyasztottunk salátával. Mind a kettö ízletes és friss volt.
Gyenge 2015. június 2.a párjával járt itt
Első benyomás: Ételmaradéktól foltos asztalterítő, maszatos evőeszközök és ujjlenyomatokkal teli poharak(senki nem volt, ráért volna a 2 pincér törölgetni). Az árak magasak, itt nem a minőséget kell megfizeni, hanem, hogy az ember egy kastély pincéjében ebédelhet (erre értettem a címet is).
Kiváló 2014. május 20.a párjával járt itt
Már többször ebédeltünk, vacsoráztunk sőt esküvőn is voltunk itt a párommal, baráti körömmel. Nagyon hangulatos maga a környezet (barokk stílusú kastély, platánfás kerttel, szökőkúttal) finom ételek-italok, kedves kiszolgálás.
Az eszem-iszom után jól esik egy kis séta a dunaparton, vagy még hajókázni is lehet.
Mindig szívesen térünk vissza.
Savoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve a térképen
2300 RáckeveKossuth Lajos u. 95.
• kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi