Banya Tanya Sárvár

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Banya Tanya Sárvár vélemények

2018. december 10.egyedül járt itt
Most éppen nem volt asztaltársaságom, mikor kiküldetési napon rohanva étkeztem egyok kedvenc sárvári helyemen. Természetesen most is megvizslattam a neten fellelhető étlapjukat. Habár kissé furcsa a weblapjuk kezelése, azért sikerült előre kiválasztani Szárnyas gyros tál tzazikivel és hasábburgonyával nevű ételt. Finom volt.
Banya Tanya Sárvár - Étel/italBanya Tanya Sárvár - Külső kép
2017. április 9.a párjával járt itt
A pizzájuk isteni. Friss, helyben sütött tészta, nem fagyasztott, előmelegített. Igaz, 1 órát vártunk, de ezt előre jelezték. Teltház volt. A pizzán a feltét is finom friss minőségi áru volt.
Az árak is elfogadhatóak, nem drága hely, szuper nagy terasszal ami az üvegfalak miatt télen, tavasszal is használható. Klassz pizzás tányér, evőeszköz. Ajánlom a helyet.
2016. december 31.a párjával járt itt
Ahhoz képest, hogy szinte csak pár centire ültünk a forgalmas főúttól, meglehetősen jól szigetelt az üvegfal. Már jó előre kinéztük pizzánkat a Banya-tanya honlapjáról. Apropó honlap: a magyaron kívül német és cseh nyelvre lehet váltani. A cseh oldal is magyrul "szól", a német pedig magyarral kevert vegyes nyelven.
Banya Tanya Sárvár - Étel/italBanya Tanya Sárvár - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. július 20.a párjával járt itt
A hely nagyon hangulatos, jó időben a terasz is használható. Tetszik, hogy mindig aktuálisan van diszítva az étterem. (télen, karácsonykor, tavasszal, ünnepeknek megfelelően. )
Ár - érték arányban kicsit drága hely, gondolom a sok turizmus ezt nagyban befolyásolja. Két személyes tálat kértünk, finom és laktató volt.
Banya Tanya Sárvár - Belső
2015. augusztus 29.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt testvéremmel,unokahúgommal és édesanyámmal jártunk itt. Udvarias volt a kiszolgálás,jó volt az étel. Családbarát a környezet.
Idén nyáron párommal is elmentünk a motoros fesztivál idején. A kiszolgálással maximálisan megvoltunk elégedve. A pincér hölgyek kedvesek,figyelmesek. Viszont az ételtől nem voltunk annyira lenyűgözve. Az adag méretétől se.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2013. július 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretünk a Banyába menni,mert remek a konyhája. A szakács nagyszerű. A felszolgálókról annyit,hogy a lányok sokkal kedvesebbek,ügyesebbek,gyorsabbak,mint a fiúk. Kedvencem a tonhalsaláta sok zöldséggel,mindenkinek meg kell kóstolnia:))A pizza tésztája fantasztikus, remek fűszerezés. A hátsó terasz nagyon hangulatos, a kis híddal a petúniákkal.
Átlagos 2021. október 20.gyerekekkel járt itt
Sajnos szombat este tévedtünk arra mikor enni szerettünk volna és rengeteg ember volt. A pincérek nem voltak túl segítőkészek. 8-an voltunk és nem tudtunk leülni mivel a 2db 6-os asztalnál is 2-2 fő ült így vártunk legalább egy órát. A pizzák nagyon finomak de a kiszolgálás nem volt jó.
Átlagos 2017. június 19.a párjával járt itt
A pizza finom volt, de nem kiemelkedő. A mustáros tarja rágós, a pikáns mártás pedig sima tejföl pirospaprikával és fokhagymával. Az étel neve alapján valamilyen tényleg pikáns mártást vártam volna nem tejfölből kevert szószt. A kiszolgálás kb. , mint az ételek: jó-jó de semmi extra. A browni az egyáltalán nem volt jól elkészítve.
Átlagos 2016. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
A vélemények alapján mást vártam. Nyaralásra tartva tértünk be egy ebédre, ami valószínűleg nem fog megismétlődni. A marhagulyás felejtős, de az erőlevest így is felülmúlta. A rántott sertésszeletet nem-igen lehet elrontani,a bolognai spagetti egy nagy kupac a tányér közepén, körben meg úszik a piros zsír, de legalább a kávé jó volt, az ár egy kicsit húzós.
Gyenge 2022. július 27.családjával járt itt
Ár érték arányban drága. Kiszolgálás gyenge. A kért étel nem volt jól elkészítve. Pizza oda égetve...