4,2

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Nádasdy Vendéglő Sárvár vélemények

Szörnyű 2016. július 26.gyerekekkel járt itt
Hatalmas csalódás volt az étterem. Jókat olvastunk róla, ezért gyalogoltunk ki oda a gyerekekkel. Rossz döntés volt, ugyanis a kiszolgálás kritikán aluli volt. Érkezés után 20 perccel bukkant fel a pincérfiú, majd további 70 perc és több reklamáció után hozták ki az ételt. Pedig nem volt teltház, sőt. . .
Átlagos 2019. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Sopron felé félúton ebédelési lehetőséget keresve az interneten találtunk rá a Nádasdy Vendéglőre, itt vasárnap is volt menü elfogadható áron. A leves finom is volt (húsleves tésztával), viszont a második fogás (párizsi szelet zöldséges burgonyával), hát hagyott némi kívánni valót maga után.
Átlagos 2019. augusztus 3.a párjával járt itt
Ezt az éttermet mindig is a város legjobbjának tekintettük. Volt olyan, hogy egy baráti házaspárt is megvendégeltünk itt. Most azonban a hatodik ittlétünk alkalmával azt kellett megállapítanunk, hogy sokat romlott az étterem. Valószínűleg lecserélődött a tulajdonos, a személyzet, vagy mindkettő.
Nádasdy Vendéglő Sárvár - BelsőNádasdy Vendéglő Sárvár - EgyébNádasdy Vendéglő Sárvár - Étel/italNádasdy Vendéglő Sárvár - Étel/ital
Átlagos 2016. november 30., kollégákkal járt itt
Júniusban egy randit szerveztem erre a helyre. Beültünk a belső részre, 40 perc várakozás után úgy döntöttünk, hogy most már maradunk, ezért kimentünk a teraszra, ahol azonnal jött is a pincér. [moderálva - a szerk. ] Akkor a kiszolgálással, étellel és itallal meg minden egyébbel meg voltam/voltunk elégedve.
Átlagos 2015. július 26.a párjával járt itt
Párommal kerestük fel a helyet, sárvári nyaralásunk alkalmával, mivel többen ajánlották. Miután megérkeztünk, kedves, fiatal felszolgálók fogadtak, italainkat is megkaptuk egész rövid idő alatt. Párom hideg Barackkrém levest, én pikáns erdei gombalevest kértem. A baracklevesben sajnos a magjából is kerültek apró darabok turmixolva, amire ráharapva kellemetlen meglepetést tud okozni.
Átlagos 2013. április 21.családjával járt itt
2012.nyarán voltunk ott vacsorázni.Az ételek drágák voltak,a salátámban pedig volt egy kis élő husi is továbbá ropogott a kosz a fogam alatt!Kicsit jobban oda lehetne figyelni az ilyen apróságokra! Ilyen árak mellett ennek nem lett volna szabad megtörténnie. Zavaró volt az étterem közvetlen közelében a forgalom is!
2018. január 1.családjával járt itt
Hazafelé tartottunk ,vacsora idő tájt értünk
Sárvárra. Interneten kerestem rá Sárvári éttermekre. Így esett a Nádasdy vendéglőre a választás. Megvoltunk elégedve mindennel. Az ételek finomak voltak. A kiszolgálással sem volt gond, bár az tény,hogy annak az egyetlen pincérnek elege lehet. Mindent ő csinál nem irigylem.
2017. május 17.a párjával járt itt
Kiesik a városközponttól, de érdemes mégis felkeresni. Finom volt a leves és a második is jóízű volt. Nagyon nagy adagot adtak, nem bírtuk megenni. Árban teljesen elfogadható. Egy pincér hölgy volt, kb. félig volt az étterem, sajnáltuk, ahogy fel-le szaladgált. Min. két pincér kellett volna, de igy sem kellett többet várni, mint máshol.
2017. április 25.a párjával járt itt
Nem először voltunk a Nádasdy étteremben, most sem okozott csalódást. Barátságos, kellemes hely, a kiszolgálás udvarias és gyors volt. 2 személyes tálat rendeltünk, amivel nem tudtunk megküzdeni, a maradékot (csaknem az étel felét) kérésünkre elcsomagolták. Az ételek ízletesek voltak, egyedül talán a sült krumpli minősége nem volt megfelelő. Ár/érték arányban kitűnő választás.
Ezüst fokozatú értékelő
2015. június 1.a párjával járt itt
Hatalmas adagok barátságos áron. Hihetetlen mennyiség, és nagyon olcsó. Az ételek finomak, bár a pincér nem éppen azt a választ adja, ha rákérdezel egy ételre, ami a valóság. Nálunk amit friss zöldségnek határozott meg, az paradicsomsaláta és uborkasaláta volt.