4,2

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Nádasdy Vendéglő Sárvár vélemények

Kiváló 2016. május 6.barátokkal járt itt
Barátai társasággal többször beülünk egy-egy vacsira, vagy névnap-születésnap ad alkalmat arra,hogy valami finomsággal kényeztessük magunkat. Törzshelyünkről írok, szeretjük, kedveljük, bevált. Az étlapon,a desszertek között ott a nagy kedvenc a VARGABÉLES! Egyetlen alkalmat sem hagytam ki, amikor megkérdezte pincér kérünk-e desszertet,hogy én ne ezt kérjem.
Kiváló 2018. október 25.a párjával járt itt
Vacsorázni voltunk ezen a hangulatos helyen a párommal. Közelben volt a szállásunk, ezért remek választásnak tűnt a vendéglő felkeresése. Nem csalódtunk a döntésünkben. Kedves és gyors volt a kiszolgálás, finomak voltak az ételek. Ár-érték arányban minden rendben volt, a tisztasággal sem volt probléma. Csak ajánlani tudom másoknak is a Nádasdy Vendéglőt.
2017. május 17.a párjával járt itt
Kiesik a városközponttól, de érdemes mégis felkeresni. Finom volt a leves és a második is jóízű volt. Nagyon nagy adagot adtak, nem bírtuk megenni. Árban teljesen elfogadható. Egy pincér hölgy volt, kb. félig volt az étterem, sajnáltuk, ahogy fel-le szaladgált. Min. két pincér kellett volna, de igy sem kellett többet várni, mint máshol.
Kiváló 2017. január 13.családjával járt itt
Többször jártunk már az étteremben, de eddig sohasem csalódtunk. Korábban rendezvényen is voltunk az emeleti részében. Mi inkább a Sárváron átmenő vendégekhez tartozunk. Nyáron a Balatonról hazafele rendszeresen megállunk egy finom ebédre. Finomak az ételek nagyon, a mennyiséggel sincs probléma. Kedves helyes a személyzet.
Ajánlani tudom mindenkinek ! ! !
Kiváló 2016. november 28.a párjával járt itt
Bátran állítom, hogy az utóbbi idők legjobb étteremválasztása volt részünkről a sárvári Nádasdy Vendéglő. Egy olyan hely, amely minden lényeges szempontból megfelelt számunkra. Párommal jártunk ott egy jó kis sárvári pancsolást megelőzően, ebédidőben. A választás cordon bleu-re és borzas sertésszeletre esett dödöllével, melyeket meggyes-mákos palacsinta követett.
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Végre egy olyan hely, ahol nem az számít, hogy magyar az ember! Igen, ez a sárvári Nádasdy étterem. Bennünket a kerthelyiségben szolgáltak ki, mégpedig nem más, mint a tulaj lánya. Égett a keze alatt a munka. Mindent megkaptunk pillanatok alatt és végig ott volt a mosoly az arcán. Akkora adag csülköt kaptam, hogy nem tudtam megenni.
Nádasdy Vendéglő Sárvár - BelsőNádasdy Vendéglő Sárvár - EgyébNádasdy Vendéglő Sárvár - Étel/italNádasdy Vendéglő Sárvár - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. június 4.a párjával járt itt
Egy sàrvàri biciklitúra utàn a kerthelyisègben ültünk le egy laza vacsoràhoz. Isteni finom levest ès èn vegetàrianus ètelt,míg a pàrom vadat vàlasztott. Az ètelek minősêge, tàlalàsa kifogàstalan volt. Nagyon olcsón nagyon nagy adagot kaptunk.
Átlagos 2015. július 26.a párjával járt itt
Párommal kerestük fel a helyet, sárvári nyaralásunk alkalmával, mivel többen ajánlották. Miután megérkeztünk, kedves, fiatal felszolgálók fogadtak, italainkat is megkaptuk egész rövid idő alatt. Párom hideg Barackkrém levest, én pikáns erdei gombalevest kértem. A baracklevesben sajnos a magjából is kerültek apró darabok turmixolva, amire ráharapva kellemetlen meglepetést tud okozni.
Kiváló 2015. április 26.a párjával járt itt
2015 április második felében jártunk Sárváron. A Hold apartman házban volt a szállásunk,ahol is a Nádasdy éttermet ajánlották mint egyik lehetséges étkezési helyet. Nem bántuk meg,hogy hallgattunk szállásadónk ajánlatára. Fiatal,vidám,mosolygós személyzet,gyors,pontos kiszolgálással párosulva.
Átlagos 2013. április 21.családjával járt itt
2012.nyarán voltunk ott vacsorázni.Az ételek drágák voltak,a salátámban pedig volt egy kis élő husi is továbbá ropogott a kosz a fogam alatt!Kicsit jobban oda lehetne figyelni az ilyen apróságokra! Ilyen árak mellett ennek nem lett volna szabad megtörténnie. Zavaró volt az étterem közvetlen közelében a forgalom is!