Hotel Bassiana Sárvár ★★★★

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár, Várkerület 29.

Hotel Bassiana Sárvár a térképen

Hotel Bassiana Sárvár értékelése:

1. helyezett a 81 sárvári szállás közül
1. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Bassiana Sárvár - vélemények, kritkikák

Hotel Bassiana Sárvár vélemények

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 9.
2017. június elején jártunk itt párommal,3 nap 2 éjszakát töltöttünk el a Hotel Bassiana-ban félpanziós ellátással,wellness használattal. Mindennel tökéletesen megvoltunk elégedve,kivéve az időjárással,ugyanis a kültéri medencét csak érkezésünk napján tudtuk igénybe venni,mert nem volt túl kellemes a 23 fokos hőmérséklet és a fátyolfelhős égbolt,a következő napon hozzá.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 2.
3 nap 2 éjszakát töltöttünk el a hotelben a férjemmel és 7 éves kisfiunkkal. Mindennel meg voltunk elégedve, a személyzet figyelmes, kedves, az étterem hangulatos, a kiszolgálás tökéletes. Mindenhol tisztaság, az étteremben a hotel területén és a szobában is. Az ételek nagyon ízletesek, a svédasztalos reggeli is választékos. Biztosan visszatérünk még ide.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 2.
A párommal 3 napot töltöttünk a hotelben. Mindennel teljesen meg voltunk elégedve. A hotelben található étterem tökéletesen ki van alakítva. Reggeli bő választékú, mindketten találtunk számunkra megfelelő ételt, a vacsora rendkívül ízletes volt, nagy adagban kimérve. A szoba rendesen ki volt takarítva az èrkezèsünkkor, felszereltségèvel nem volt semmi probléma, amire szükségünk volt, rendelkezésre állt.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 1.
5 nap 4 éjszákát töltöttünk el 2016 év végén. Mindennel teljes mértékben elégedettek voltunk. Kedves, odafigyelő személyzet, szuper éttermi kiszolgálás. Egy kicsit új dolog volt a kuponos rendszer az étteremben, de minden igényt kielégített. Éttermet plusszban is akjánlani tudom mindenkinek!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 13.
A hotel elhelyezkedéséről, a szolgáltatásokról, kiemelten a személyzet kedvességéről, a konyháról, csak felsőfokon lehet beszélni.
A fürdő közelsége miatt, akár idősebb párok is választhatják.
érdemes a városkában is körülnézni, fővárosunk példát vehetne a tisztaságáról, rendezettségéről!
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Nádasdy-vár bejáratától 2 percre, az arborétum mellett (közvetlen összeköttetésben, ingyenes belépéssel) található a hotel. A konyha szuper, a személyzet udvarias. A fürdőtől kb. 15 perc gyalog. Saját feszített víztükrű medence - szauna, jakuzzi. Mindenképpen ajánlom azoknak, akik nyugodt pihenésre vágynak. :-)

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 3.
Remek hetet töltöttünk párommal a szállodában ahol a 30. házassági évfordulónkat ünnepeltük meg.Mindennel nagyon megvoltunk elégedve úgy a személyzet kedvességével valamint az éttermi kiszolgálással és főleg a szálloda séfjével és remekeivel! Szobánk is tökéletes volt a pihenéshez.Összegezve mindenkinek csak ajánlani tudom a Hotel Bassianat.

Értékelt: 2016. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szobánkban tisztaság és kényelem, csend és nyugalom fogadott minket. Tökéletesen kipihentük magunkat. A közvetlen bejárat az Arborétumba megfizethetetlen! Kiemelném az étterem konyháját, amelyben most sem csalódtunk.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A város szívében, jó és szép helyen, az arborétum szomszédságában, a vártól nem messze található. A fűrdő sem messze, jó kis kikapcsolódás, kellemes séta a történelmi, de szépen renovált épületek, szökőkútak, sétányok között. A fürdő miatt választottam ezt a helyet, na meg persze a saját wellness részleg miatt is.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 6.
A személyzet átlagon felül kedves, segítőkész, az ételek egyszerűen fantasztikusak. Nagyon szuper,hogy étlapról lehetett rendelni ami finom és sok volt.Nagyon tetszett a szoba tisztasága.Csak ajánlani tudom mindenkinek.A vacsorához még egy pohár pezsgő is járt. Gyertyafényes vacsorát kaptunk. Emlékezetes születésnap volt.

Hotel Bassiana
2-4 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 12.085,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotelbe, masszázsokkal, sókabin használattal, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra biliárddal, fitnessterem és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 46.066 - 92.131,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 14.900 - 31.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
HoldLux Apartmanok
Harmónia Termál Hotel
Hotel Bassiana
5-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezménnyel, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig

Szállodák Sárváron és környékén
Wolf Panzió Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Karácsony a Palace-ban (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (1 éjtől)

SárvárX