Hotel Bassiana Sárvár ★★★★

Hotel Bassiana Sárvár
Hotel Bassiana SárvárHotel Bassiana Sárvár
Hotel Bassiana SárvárHotel Bassiana Sárvár

Hotel Bassiana Sárvár bemutatkozása

Sárvár szívében a Gyógy- és Wellnessfürdőtől 700 méterre található a négycsillagos Hotel Bassiana, mely vendégeinek közvetlen, ingyenes átjárást biztosít a több, mint kilenc hektáros egykori bajor királyi kertbe.

A Hotel Bassiana legnépszerűbb csomagjai

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hotel Bassiana Sárvár - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Bassiana Sárvár vélemények

Kiváló 2017. február 1.gyerekekkel járt itt
5 nap 4 éjszákát töltöttünk el 2016 év végén. Mindennel teljes mértékben elégedettek voltunk. Kedves, odafigyelő személyzet, szuper éttermi kiszolgálás. Egy kicsit új dolog volt a kuponos rendszer az étteremben, de minden igényt kielégített. Éttermet plusszban is akjánlani tudom mindenkinek!
Hotel Bassiana Sárvár - VendéglátásHotel Bassiana Sárvár - VendéglátásHotel Bassiana Sárvár - VendéglátásHotel Bassiana Sárvár - Környék
Kiváló 2016. október 13.a párjával járt itt
A hotel elhelyezkedéséről, a szolgáltatásokról, kiemelten a személyzet kedvességéről, a konyháról, csak felsőfokon lehet beszélni.
A fürdő közelsége miatt, akár idősebb párok is választhatják.
érdemes a városkában is körülnézni, fővárosunk példát vehetne a tisztaságáról, rendezettségéről!
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
Nádasdy-vár bejáratától 2 percre, az arborétum mellett (közvetlen összeköttetésben, ingyenes belépéssel) található a hotel. A konyha szuper, a személyzet udvarias. A fürdőtől kb. 15 perc gyalog. Saját feszített víztükrű medence - szauna, jakuzzi. Mindenképpen ajánlom azoknak, akik nyugodt pihenésre vágynak. :-)
Kiváló 2016. október 3.a párjával járt itt
Remek hetet töltöttünk párommal a szállodában ahol a 30. házassági évfordulónkat ünnepeltük meg. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve úgy a személyzet kedvességével valamint az éttermi kiszolgálással és főleg a szálloda séfjével és remekeivel! Szobánk is tökéletes volt a pihenéshez. Összegezve mindenkinek csak ajánlani tudom a Hotel Bassianat.
Kiváló 2016. október 3.a párjával járt itt
A szobánkban tisztaság és kényelem, csend és nyugalom fogadott minket. Tökéletesen kipihentük magunkat. A közvetlen bejárat az Arborétumba megfizethetetlen! Kiemelném az étterem konyháját, amelyben most sem csalódtunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. április 8.a párjával járt itt
A város szívében, jó és szép helyen, az arborétum szomszédságában, a vártól nem messze található. A fűrdő sem messze, jó kis kikapcsolódás, kellemes séta a történelmi, de szépen renovált épületek, szökőkútak, sétányok között. A fürdő miatt választottam ezt a helyet, na meg persze a saját wellness részleg miatt is.
Kiváló 2016. február 6.a párjával járt itt
A személyzet átlagon felül kedves, segítőkész, az ételek egyszerűen fantasztikusak. Nagyon szuper,hogy étlapról lehetett rendelni ami finom és sok volt.Nagyon tetszett a szoba tisztasága.Csak ajánlani tudom mindenkinek.A vacsorához még egy pohár pezsgő is járt. Gyertyafényes vacsorát kaptunk. Emlékezetes születésnap volt.
Hotel Bassiana Sárvár - VendéglátásHotel Bassiana Sárvár - Vendéglátás
2016. február 1.a párjával járt itt
Meg voltunk elégedve összegségében mindennel! A személyzet nagyon kedves,az étterembe minden étel ízlett amit a 3napba fogyasztottunk! amit kicsit hiányoltam egy tartót a zuhanykabinba amire a tüsfördöt lehet tenni,meg nem igazán folyt meleg víz a csapból Az étterem berendezése nagyon szép izléses!
Kiváló 2016. január 20.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már a Hotel Bassiana-ban, hiszen rendkívül elégedettek vagyunk a szállodával.
Legutóbb lakosztályt kértünk, mely igazán kellemes elrendezésű, igényeinknek teljesen megfelelő méretű.
Kiváló 2015. október 29.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szoba tisztasága, kialakítása, a személyzet kedvessége és segítőkészsége. Az étteremben kiváló ételeket kaptunk udvarias és közvetlen kiszolgálással. A csomagban biztosított kedvezmények és juttatások nagyban hozzájárultak a hétvége sikeréhez. A masszázs minden várakozásunkat felülmúlta, még egyszer is köszönjük.
Hotel Bassiana Sárvár a térképen
9600 SárvárVárkerület 29.
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• OTP SZÉP kártya • MBH SZÉP kártya
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem