Hotel Bassiana Sárvár ★★★★

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár, Várkerület 29.

Hotel Bassiana Sárvár a térképen

Hotel Bassiana Sárvár - vélemények, kritkikák

Hotel Bassiana Sárvár vélemények

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meg voltunk elégedve összegségében mindennel! A személyzet nagyon kedves,az étterembe minden étel ízlett amit a 3napba fogyasztottunk! amit kicsit hiányoltam egy tartót a zuhanykabinba amire a tüsfördöt lehet tenni,meg nem igazán folyt meleg víz a csapból Az étterem berendezése nagyon szép izléses! A szobàknál viszont màr elég kopotassak a bútorok és recsegnek ropognak az ágyak!

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már a Hotel Bassiana-ban, hiszen rendkívül elégedettek vagyunk a szállodával.
A személyzet átlagon felül kedves, segítőkész, az ételek egyszerűen fantasztikusak.
Legutóbb lakosztályt kértünk, mely igazán kellemes elrendezésű, igényeinknek teljesen megfelelő méretű.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 29.
Nagyon tetszett a szoba tisztasága, kialakítása, a személyzet kedvessége és segítőkészsége. Az étteremben kiváló ételeket kaptunk udvarias és közvetlen kiszolgálással. A csomagban biztosított kedvezmények és juttatások nagyban hozzájárultak a hétvége sikeréhez. A masszázs minden várakozásunkat felülmúlta, még egyszer is köszönjük.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Wellness hétvégére tökéletes, az étterem a hotel ékköve. Választéka, eleganciája szinte egyedülálló. A félpanzió vacsorára alacarte rendszerbe folyt, ennek élvezője végül a vendég, ha nem eszik elég drága dolgokat az első napokban, a végén már csak szarvas vagy steak a kényszer. . . tökéletes rendszer haspók ínyenceknek. . .

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 9.
Nagyon tetszett, hogy a reggelinél friss, meleg reggelit kaptunk, amit egyénileg készítettek el számunkra. A vacsorát étlapról rendeltük, ami sok és nagyon finom volt. Az egész Hotel és a személyzet megfelelt a 4 csillagnak. Élveztük az arborétum csendes nyugalmát. Én csak ajánlani tudom mindenkinek, és ajánlom is. További sok elégedett vendéget kívánunk.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 29.
Baráti családdal jártunk a szállodában egy augusztusi hétvégén és mindent rendben találtunk, kivéve a kültéri medence hőmérsékletét, mely pont a rossz idő miatt nem tudott kellemes lenni a gyerekeknek! Ár-érték arány rendben volt, wellness rész is, reggeli választékos, frissen készítenek meleg reggelit is kívánság szerint! Ajánlom!

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 25.
Sárvár tökéletes hely az ide látogató kirándulóknak - szálljanak meg csupán egy kellemes kirándulás, fürdőzés vagy városnézés miatt. Mi a párommal egy kis nyári feltöltődés céljával érkeztünk a Hotel Bassianába és nem bántuk meg. Messze a legjobb szálláshely a kategóriájában mindazoknak, akik kedvelik a csendesebb, családiasabb hoeteleket, de előnyben részesítik a minőséget, kedves személyzetet, színvonalas wellness-részleget.
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
KÖZÉPKORÚ PÁRKÉNT 4 NAPOT TÖLTÖTTÜNK A SZÁLLODÁBAN IGAZI HŐSÉGBEN. KELLEMES KIS SZÁLLODA NEKÜNK TELJESEN MEGFELELT A KIKAPCSOLÓDÁAHOZ. NAGYON JÓ ÖTLETNEK TARTOM A KUPONOS ÉTKEZÉST. A VACSORA OLYAN BŐSÉGES VOLT,
HOGY NÉHA NEM TUDTUK MEGENNI. AMI TALÁN EGY KICSIT SZEGÉNYES VOLT AZ A
REGGELI. ÖSSZESSÉGÉBEN MINDENKINEK TUDJUK AJÁNLANI A SZÁLLODÁT

NÉMETH GYULÁNÉ ÉS FÉRJE

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014. december 30-tól 2015. január 2-ig tartózkodtunk a szállodában, 4 nap 3 éj Szilveszteri csomagot választottuk. Többször jártunk már ebben a szállodában, idén májusban is, eddig minden esetben teljes megelégedettséggel.
2014. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 1.
Nagyon hálásak vagyunk, hogy az idei első adventi hétvégét ebben a családias, szép hotelban tölthettük, ahol a kisbabánk igényeire is odafigyeltek (babaágy, fürdetőkád, sportrészlegbe be lehet vinni a babakocsit). Amit még javasolnék: egy ilyen elegáns hotelben az éttermi tévé helyett jobb lenne az étteremben valamilyen kellemes háttérzene (jazz stb) - megfigyelésem szerint a vendégkör is kulturált, aki tévézni akar, megteheti a szobában.

Hotel Bassiana
2-4 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 12.085,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotelbe, masszázsokkal, sókabin használattal, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra biliárddal, fitnessterem és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 46.066 - 92.131,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 14.900 - 31.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
HoldLux Apartmanok
Harmónia Termál Hotel
Hotel Bassiana
5-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezménnyel, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig

Szállodák Sárváron és környékén
Wolf Panzió Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Karácsony a Palace-ban (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (1 éjtől)

SárvárX