Hotel Bassiana Sárvár ★★★★

Hotel Bassiana Sárvár
Hotel Bassiana SárvárHotel Bassiana Sárvár
Hotel Bassiana SárvárHotel Bassiana Sárvár

Hotel Bassiana Sárvár bemutatkozása

Sárvár szívében a Gyógy- és Wellnessfürdőtől 700 méterre található a négycsillagos Hotel Bassiana, mely vendégeinek közvetlen, ingyenes átjárást biztosít a több, mint kilenc hektáros egykori bajor királyi kertbe.

A Hotel Bassiana legnépszerűbb csomagjai

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hotel Bassiana Sárvár - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Hotel Bassiana Sárvár vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. május 31.a párjával járt itt
Párommal voltunk itt, és Nekünk nagyon tetszett. Szíves fogadtatásban részesültünk, az árak nem mondom hogy olcsó kategóriába tartoznak, de ezért a szolgáltatással sem lehetett panaszunk. Vacsora bőséges, finom és állandóan feltöltve, úgy szintén a reggelinél is. Kiszolgálás kedves, és gyors. Szobánk szép tiszta volt, ágyunk kényelmes.
Kiváló 2021. május 22.a párjával járt itt
Kényelmes, tiszta szállás, a szoba felszerelt mindennel ami kellhet. Légkondicionált. A konyhájuk kíváló, minden étel jó minőségű és nagyon finom. A személyzet nagyon barátságos. Gyönyörű környezetben van, egy botanikus kert mellett, ami ingyenesen látogatható a szállóvendégek részére.
Kiváló 2020. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
A szálloda ideális helyen van: 2 perc sétára a vártól, 5 perc autózásnyira a fürdőtől. A reggelivel is maximálisan elégedettek voltunk. Bár nem ebédeltünk/vacsoráztunk az étteremben, az étlapot átnézve az volt a benyomásunk, hogy rendben van. A wellness részleg volt az egyik kedvencünk, kiegészítve a medencés napozóval.
Kiváló 2020. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Felejthetetlen nyaralást töltöttünk itt. Személyzet kedves,udvarias. A szobák szépek,a wellness rész hangulatos és modern,az étterem is szuper,igazi ízélményben volt részünk minden nap,mialatt ott voltunk,rég ettünk ilyen finom ételeket. Az Arborétum is nagyon gyönyörű,vacsora után jól esett sétálni a természetben.
Kiváló 2020. június 19.a párjával járt itt
Nem először jártunk a szállodában, nyilván azért mert már korábban is tökéletes volt minden. A személyzet, a kiszolgálás, a kényelem , a csend és nyugalom ..itt minden biztosított. Köszönjük, visszatérünk!!
Kiváló 2019. november 4.gyerekekkel járt itt
A hideg idő miatt a szálloda külső parkját és medencéjét már nem lehetett használni. Nyáron viszont biztos tuti mindkettő, főleg két olyan kis lurkóval, mint az enyémek ( 3 és 6 évesek, fiú, lány). Belül nagyon szép és tiszta volt minden. A reggeli választékos és finom . A személyzet kimondottan kedves szinte baráti.
Kiváló 2019. október 7.a párjával járt itt
Szeptember utolsó hétvégéjét töltöttük a szállodában, amit az értékelésből is látható kiválónak találtuk. A szállás minden szempontból megfelelő volt, sőt az időnek köszönhetően még a külső medencét is használhattuk. Az ételek finomak, a személyzet udvarias, segítőkész.
Kiváló 2019. szeptember 21.a párjával járt itt
Nagyon kellemes élményben volt részünk, feleségem születésnapjára választottam ezt a helyet.Nagy megelégedésben volt részünk, a város szép jól éreztünk magunkat, tervezzük a visszatérést.Az ottlétünk alatt teljes mértékben bejártuk a várost, a várat, fürdőt.El mentünk onnon Szombathelyre is.
Hotel Bassiana Sárvár - Külső képHotel Bassiana Sárvár - VendéglátásHotel Bassiana Sárvár - VendéglátásHotel Bassiana Sárvár - Külső kép
Kiváló 2019. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
A szoba nagy és tágas volt. Az étel, amit a szálloda éttermében fogyaszthattunk, nagyon finom volt, 5 csillagos! A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2019. július 31.a párjával járt itt
5 napot voltunk,de az elejétől a végéig minden kívánságunkat lesték.Nem lehetett olyat kérni amit nem tudtak megoldani.A szállás és az étkezés is remek volt.Csak ajánlani tudom minden korosztálynak!Köszönjük.
Gizus és Tibi
Hotel Bassiana Sárvár a térképen
9600 SárvárVárkerület 29.
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• OTP SZÉP kártya • MBH SZÉP kártya
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem