Hotel Bassiana Sárvár ★★★★

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár, Várkerület 29.

Hotel Bassiana Sárvár a térképen

Hotel Bassiana Sárvár értékelése:

1. helyezett a 81 sárvári szállás közül
1. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Bassiana Sárvár - vélemények, kritkikák

Hotel Bassiana Sárvár vélemények

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 18.
A hotel nagyon jó helyen, az arborétum közvetlen közelében, a Nádasdy vártól pár percnyire van, nagy parkolóval. A szoba szép, kényelmes, klimatizált, nagy plusz pont hogy nincsenek kifekudve a matracok. A fürdőben zuhany, wc , hajszárító. A wellnes elég kicsi, egy jakuzzi van, max. hat ember ha elfér benne, benti medence nincs, csak kinti, ami hideg volt, bár 28-32fokos vizet ígér a tájékoztató tábla.

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2018. májusban járt itt
Értékelt: 2018. június 1.
Hat leirom a velemenyem a szallodarol. Elöször is igaz nagyon szep helyen van, modern szalloda, de a vendeglatas az nem egy 4 csillagos szallaodahoz illik. Itt olvasom az elöttem kommentelöket, hogy milyen nagyszerü a kuponos megoldas, hat igen nagyszerü lenne, ha több fajta etelböl lehetne valasztani, pl.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 8.
Remek a szállóda fekvése. Kiváló az arborétum közelsége, és hogy a szállodából megközelíthető, és bármikor látogatható! Bakonyi élményhez kiválóan alkalmas. A szoba, és az ágy rendkívül jó volt. A személyzet kedves és szolgálatkész! Az ételek, finomak, a bónuszos megoldással, még igaz nem találkoztunk, de meg voltunk vele elégedve! Üdvözlettel: Idős házaspár

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 5.
A hotel szép és tiszta, A hátsó balkonos rész csendes és " csupa " madárcsicsergés az arborétum miatt. Ennek örültünk. A személyzet átlagosnak mondható, találkoztam már szállodában kedvesebbekkel is. Az oldalon keresztül foglaltam le 2 éjszakát, svédasztalos félpanziós ellátással. Vissza igazolást erről meg is kaptam.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 26.
Kedves, udvarias recepciós, az étterem személyzete is segítőkész, udvarias, kedves. Kellemes hangulatú a szoba. A fűtés szabályozható volt, ami most nagyon jól jött, mivel éjjel szükség volt rá, de napközben lejjebb lehetett tekerni.
Az ételek ízletesek, változatosak, és hatalmas adagok.
Csak ajánlani tudom.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 22.
Nagyon kellemes,csendes kis hotel!Tisztaság volt jellemző mindenre!Udvarias a személyzet!Finoman főznek,bőséges az adag!Amit hiányoltaannak ellenére ,hogy elmondtuk soha nem jártunk Sárváron semmilyen tájékoztatást nem kaptunk hova érdemes menni,vagy mi merre van!Összességében elégedettek voltunk!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
Egy kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. A szoba tágas, kényelmes és tiszta volt. A recepciós hölgyek kedvesek, barátságosak, segítőkészek. A wellness rész lehetne nagyobb is, bár mi nem panaszkodhatunk; amikor odamentünk, volt hely a jakuzziban és a szaunában is. Nyáron biztosan még jobb a helyzet, mikor a kültéri medence is üzemel.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 13.
Visszatérő vendégként újabb remek öt napot töltöttünk a Bassianaban.Mindennel
nagyon megvoltunk elégedve.Most sem kellett csalódnunk a hotelben és a szolgáltatásaiban.Összességében mindenkinek csak ajánlani tudom,ha egy kellemes hetet,
vagy hétvégét szeretne pihenéssel eltölteni szép nyugodt csendes környezetben.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 9.
nagyon meg voltunk elégedve, a szalloda szep, az etterem kivalo, az etelek finomak,a wellnesz reszleg pici, de mindig volt hely, ajanlani tudjuk. jol ereztük magunkat.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
Kellemes hetet töltöttünk a párommal a hotelban. Nekünk nagyon bejött kuponos rendszerű étkezés mert így nem voltunk konkrét időhöz kötve az étkezéssel. A kaja bőséges és nagyon finom volt. Változatosan tudtunk enni egy héten keresztül. A szobánk az udvarra nézet csendes és hűvös volt még akkor is mikor nem ment a légkondi.

Hotel Bassiana
2-4 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 12.085,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotelbe, masszázsokkal, sókabin használattal, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra biliárddal, fitnessterem és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 46.066 - 92.131,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 14.900 - 31.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
HoldLux Apartmanok
Harmónia Termál Hotel
Hotel Bassiana
5-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezménnyel, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig

Szállodák Sárváron és környékén
Wolf Panzió Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Karácsony a Palace-ban (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (1 éjtől)

SárvárX