Hotel Bassiana Sárvár ★★★★

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár, Várkerület 29.

Hotel Bassiana Sárvár a térképen

Hotel Bassiana Sárvár - vélemények, kritkikák

Hotel Bassiana Sárvár vélemények

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismét egy szálloda Sárváron, ami csalódást okozott. Nem is értem, hogy ilyen helyek hogy is kaphatnak 4 csillagot? ! A szoba egyetlen pozitívuma, hogy tágas volt. Mindenhol vastagon a por, nem túlzok, rajzolni lehetett a porba minden fa felületen (asztalok, ablakpárkány, éjjeli szekrény). A fürdőben a kád pereme a csempénél végig koszos volt, a szekrények tele karccal.
2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 16.
A szállással, ellátással tökéletesen meg voltunk elégedve. Amit a szálloda reklámanyagában felvállalt, azt nyújtotta is. Az ételei kiválóak, elismerésünk a szakácsnak. A személyzet udvarias, kérés, kérdés nem maradt válaszolatlan. A szoba tágas, tiszta volt. Talán a TV mérete lehetett volna egy kicsit nagyobb. . . Egyetlen hiányosságként a wellness részlegnél adódott.

agi32 TOP egyébhely értékelő
2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 20.
Csak pozitívakat tudok írni, kedves a személyzet, kiváló a konyha, tiszta, tágas a szoba. Az ajándék bekészítés kedves gesztus. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Március végén 2 éjszakát vendégeskedtünk a hotelben. Máskor is szívesen ellátogatunk. A wellnes részleggel is meg voltam elégedve, annak ellenére hogy kicsi, és a kinti medence még nem üzemelt, kényelmes és csendes-nyugodt esti kikapcsolódást biztosít.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
A Hotelről csak jót tudok írni, nagyon kedves a személyzet, kiváló a konyha, tiszta, tágas a szoba.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Március elején vendég
eskedtünk a hotelben.Máskor is szívesen ellátogatunk.Az ételek nagyon finomak voltak, kitűnő a szakács :)A wellnes részleggel is meg voltam elégedve, sportoltunk is egy kicsit.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 22.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el a párommal a Bassiana Hotelben a tavasszal. Vonattal érkeztünk a városba,ahonnan a szállás egy könnyed sétával elérhető. Kellemes és modern hangulat uralkodik a hotelben, tiszta és rendezett minden. Bőséges, ízletes reggeli és vacsora
A vár és az arborétum kiváló esti romantikus sétákhoz,csodás helyek mind.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem tudom mivel érdemelte ki a 4*-t a hotel? ! Az ágymatrac nagyon kényelmetlen, az egyik chef főzni se tud, a reggeli elejére érdemes leérni, mert ha elfogy a pékáru, akkor így járt a kedves vendég. . . Helyben egy finn szauna van, ennyi. Hab a tortán, hogy bővítenek és reggel 7:15-kor már kalapáccsal veri a betont.

Érvényes: 2021.10.26-ig
Hotel Bassiana
2-4 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 12.085,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotelbe, masszázsokkal, sókabin használattal, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra biliárddal, fitnessterem és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 46.066 - 92.131,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Hotel Bassiana
5-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezménnyel, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig

Szállodák Sárváron és környékén
Wolf Panzió Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Karácsony a Palace-ban (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (1 éjtől)

SárvárX