Hotel Bassiana Sárvár ★★★★

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár, Várkerület 29.

Hotel Bassiana Sárvár a térképen

Hotel Bassiana Sárvár értékelése:

1. helyezett a 81 sárvári szállás közül
1. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Bassiana Sárvár - vélemények, kritkikák

Hotel Bassiana Sárvár vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
A hotel kifogástalan, tisztaságban és szolgáltatásokban is. Ár-érték arányban megfelelő. Az étterem kuponos megoldása elsőre furcsának tűnt, de a konyha szempontjából ésszerű megoldás. Nagyon jóízű, bőséges és minőségi ételeket ehettünk. Az utca forgalmas, de erről nem a hotel tehet. Köszönjük!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9.
Egy hosszú hétvégét töltöttem férjemmel a Bassiana hotelben, Sárváron. Nagyon jó időt fogtunk ki, így még ez is kedvezett ahhoz, hogy a városi rohanós életből kikapcsolódjunk. A szoba berendezése jó volt, a szoba elég nagy ahhoz, hogy még asztal két fotellel is elférjen. Az ágyban a matrac elég kemény volt és szükség esetén lehetett más párnát is kérni.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Az októberi négyes ünnep alatt szerettünk volna 3 napot Sopronban eltölteni, azonban nem találtunk megfelelő ár-értékű szállást. Így jött az ötlet, hogy a Bassiana hotelben szálljunk meg, már a tavasszal is pihentünk itt. Az ellátás, kiszolgálás teljes mértékben kielégítette az igényeinket. Ugyanazt a szobát kaptuk, mint tavasszal.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A szálloda kényelmes pihenést biztosított.Nagyon tiszta volt a szoba. A személyzet udvarias, szolgálat kész. Az étteremben a kiszolgálás magas szintű a pincérek nagyon udvariasak és figyelmesek. A szálloda szolgáltatásai a vendégek igényeihez igazodik. Kellemes időtöltés volt, mindenkinek jó szívvel ajánlom a szállodát.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13.
A szállás kifogástalan.A szoba és fürdőszoba is tiszta.A személyzet segítő kész,kedvesek.Az étterem és a kerthelyiség nagyon tetszett.Az ételek finomak,viszont a svédasztalos reggeli lehetne egy kicsit változatosabb!Összességében nagyon tetszett,bárkinek merem ajánlani!!!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
A szoba nagyon szép tiszta és kényelmes volt. Az félpanziós ellátás tökéletes. A reggeli nagyon sok féle volt, a vacsora pedig az étlapról fenséges. A wellnes részleg hangulatos, gyerek barát kialakítással. A személyzet segítőkész. Máskor is ezt a szállodát fogjuk választani, ha Sárvárra megyünk.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Nagyon jól éreztük magunkat. Jól megközelíthető autóval. Több szolgáltatást vártam volna, pl ételek változatosabb lehetett volna. Összességében 4.8ra értékelem

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
A hotellel teljes mértékben meg voltunk elégedve, kiváló az étterem, kényelmesek, tiszták a szobák, udvarias a személyzet. Bekerült a kedvenc 5 hazai szállodám közé,

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Minden nagyon szuper volt, a szoba tiszta és tágas. A személyzet kedves és precíz, mindenre odafigyelő. A wellnes is jó volt, csak lehetne picit nagyobb. Nagyon jól éreztük magunkat és szeretnénk még visszamenni.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
nagyon szépek voltak a nagy ,és különféle fenyők.a szálloda környéke tiszta,
-virágos és rendezett.a személyzet kedves és szívesen adott kérdésemre felvilágosítást.

Hotel Bassiana
2-4 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 12.085,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotelbe, masszázsokkal, sókabin használattal, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra biliárddal, fitnessterem és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 46.066 - 92.131,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 14.900 - 31.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
HoldLux Apartmanok
Harmónia Termál Hotel
Hotel Bassiana
5-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezménnyel, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig

Szállodák Sárváron és környékén
Wolf Panzió Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Karácsony a Palace-ban (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (1 éjtől)

SárvárX