Siklósi Vár Siklós

Siklósi Vár Siklós
Siklósi Vár SiklósSiklósi Vár Siklós
Siklósi Vár SiklósSiklósi Vár Siklós

Siklósi Vár Siklós bemutatkozása

Magyarország egyik legnagyobb, legépebben maradt vára a Siklósi vár, emellett a város egyik kulturális központja. Számos állandó és időszakos kiállítást tekinthet meg a látogató, mint például a korhű fegyver-, vártörténeti-, hadtürténetikiállítást.

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Siklósi Vár Siklós vélemények

2076
Kihagyhatatlan 2022. november 6.a párjával járt itt
Úgy emlékszem, a 60-as (? ? ) években még aludtam is benne. Mármint a várban. valami osztálykirándulás volt, és mi a turistaszálláson szálltunk meg, az emeleten. Nem tudom, mennyire tiszteltük a várat, arra nem emlékszem. De ez a vár már nem ússza meg, hogy Tenkes kapitányával ne azonosítsuk.
Siklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - BelsőSiklósi Vár Siklós - BelsőSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - BelsőSiklósi Vár Siklós - BelsőSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - Külső képSiklósi Vár Siklós - BelsőSiklósi Vár Siklós - BelsőSiklósi Vár Siklós - BelsőSiklósi Vár Siklós - BelsőSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - BelsőSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - Külső képSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - BelsőSiklósi Vár Siklós - BelsőSiklósi Vár Siklós - BelsőSiklósi Vár Siklós - Külső képSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - Külső képSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - Külső képSiklósi Vár Siklós - Külső képSiklósi Vár Siklós - Külső képSiklósi Vár Siklós - Külső képSiklósi Vár Siklós - Külső képSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - BelsőSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - BelsőSiklósi Vár Siklós - BelsőSiklósi Vár Siklós - Külső képSiklósi Vár Siklós - Külső képSiklósi Vár Siklós - Külső képSiklósi Vár Siklós - Külső képSiklósi Vár Siklós - Külső képSiklósi Vár Siklós - Külső képSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. november 4.a párjával járt itt
Október végén Pécsről átbuszoztunk Siklósra. A busztól nem kell túl sokat gyalogolni a várig, kényelmesen fel lehet sétálni nagyobb megerőltetés nélkül. Amit csak lehetett, mindent megnéztünk. Elfogyasztottunk egy finom kávét a vár kávézójában.
Siklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - EgyébSiklósi Vár Siklós - Egyéb
Kihagyhatatlan 2022. augusztus 25.a párjával járt itt
Tetszett a kiállító szobák rendezettsége,tisztasága ,jó hogy pár ruhadarabot fel lehet venni,ezekben lehet fotózkodni. A sok időszakos kiállításnak köszönhetően csodás órákat lehet eltölteni.
Érdekes 2019. december 28.a párjával járt itt
Utolsó Siklóson töltött napunkon szerettük volna megnézni az egyik látványosságot, a Várat. A belépésnél nagyon kedves volt a bácsi, korhűen beöltözve várta a látogatókat. A térkép segítségével végigjártuk a látnivalókat. Még nem voltak sokan, így minden alaposan megtudtunk nézni, el tudtunk olvasni. Még egy Holland kórus előadását is meghallgathattuk.
Átlagos 2019. szeptember 16.a párjával járt itt
2019. augusztus 9-én látogattunk el a Várfesztiválra, amit mind az elektronikus média, mind a szállásunk (Sikonda, Ambient) hirdetett. Várjátékok, török megszállás, és -mivel célzottan mentünk- csoportos idegenvezetés. Mi kell ennél több. 1. fekete pont: jegyvásárlás: Alagsori helyiség, 1 (egyetlen) működő kassza (igaz, a fiatalember példamutatóan dolgozott az egyébként nagy melegben).
Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós -
Átlagos 2016. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Hát szép lenne ha:
A vár belsejéből alig lehet valamit látni,rengeteg hely zárt nem lehet bemenni,amúgy vannak szép helyei,pl a kápolna és a falakon a sétállóutak,csak hiányoltuk a korabeliséget,például belül a kortárs kiállítás egy vicc. . . . abszolút nem a vár szellemiségét tükrözi. Több korhű dolgot vártunk.
Kihagyhatatlan 2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Egy csodaszép júniusi napon jártunk itt, igaz nem idetévedtünk, ha nem célirányosan mentünk, Harkánytól kb 10-12 perc autóval a vár, úgy hogy ha a „környéken jársz” ne hagyd ki. Hatalmas,felújítva, rendben tartva. A kápolna szemet gyönyörködtető, a belsőudvar, a kínzókamrák, egyszóval, minden jól megtervezett és kivitelezett.
Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós - Siklósi Vár Siklós -
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 34 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Siklósi Vár Siklós a térképen
7800 SiklósVajda János tér 8.
06 72 579427