Janus Boutique Hotel & Spa Siófok ★★★★

Janus Boutique Hotel & Spa Siófok
Janus Boutique Hotel & Spa SiófokJanus Boutique Hotel & Spa Siófok
Janus Boutique Hotel & Spa SiófokJanus Boutique Hotel & Spa Siófok

Janus Boutique Hotel & Spa Siófok bemutatkozása

Siófok nyüzsgő belvárosában található az igazán különleges, dizájn szobákkal rendelkező Janus Boutique Hotel & Spa. Az ide érkező vendégek különböző tematikájú szobákból választhatnak, a japán stílustól egészen Gustav Klimt festői világig.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Janus Boutique Hotel & Spa Siófok vélemények

Kiváló 2016. július 16.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk el ezen a mesés helyen. A szálloda a belváros szomszédságában található, igazi kis gyöngyszem. Elvarázsolt az egyediségével- romantikus szobái elrepítettek minket egy más világba. Minden szoba más hangulatú-egyedi bútorokkal van berendezve. A személyzet nagyon kedves. Reggelizni 12 óráig volt lehetőség.
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Imádom a különleges helyeket; már régóta vágytam egy boutique-hotelbe,ahol a stílusok teljes tárháza felsorakozik,és töményen kapod az élvezeteket,impulzusokat. Kaptam. . . . Makovecz Imre épületei pedig egyszerűen lenyűgöznek. A kis belső udvarok,terek leírhatatlanul hangulatosak. A barokk stílusú szobát választottam,de kipróbálnám mindet.
Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - BelsőJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - SzobákJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - Wellness
Kiváló 2016. május 4.barátokkal járt itt
Barátokkal töltöttünk el 3 gyönyörű napot ebben a szállodában. Már az érkezésnél lenyűgözött bennünket a szálloda belső hangulata, mintha csak Kleopátra birodalmában lettünk volna. A személyzet nagyon kedves volt,körbevezettek bennünket a szállodában, megmutatták a wellness részleget, és 3 különböző stílusú szoba közül választhattunk.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Tavaly tavasszal jártunk itt a párommal, és nagyon kellemes élménnyel gazdagodtunk. Velence tematikájú szobában voltunk, amely bár nem volt hatalmas, de minden igényt kielégítő volt.
Kiváló 2016. április 18.a párjával járt itt
Egy csodálatos hétvégét töltöttünk a párommal ebben a szállodában, amit mindenkinek bátran tudok ajánlani. Sok helyen jártam már, de ilyen kiszolgálásban még sosem volt részem, élményem. Családias hangulat, kedves, mosolygós alkalmazottak, minden tekintetben tökéletes. A szobák csodaszépen berendezettek, minden igényt kielégítőek.
Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - BelsőJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - Belső
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. április 17.a párjával járt itt
Idén is kuponnal vettük igénybe a szálloda szolgáltatásait. Már a foglalásnál a "Gésák és pillangók" szobát kértük. Megérkezéskor a recepciós azért megmutatott még egy szobát, ha esetleg azt mégis szívesebben választanánk. A szálloda legutóbbi ittjártunkhoz képest kicsit átalakult, előnyére. A dekoráció ízléses és hangulatos.
2016. március 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon kreatívan berendezett és kialakított szobák,melyek mind más hangulatúak mégis egységesen igényesek,úgy mint az egész hotel. A személyzet egytől egyig kedves,segítőkész,mindenben maximálisak mégsem tolakodóak. Első welnes kiruccanásomat töltöttem itt kislányommal kettesben. Elképzelésemet felűl múlták.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. január 30.a párjával járt itt
Kuponnal utaztunk. Az ár-érték arány kiemelkedően jó. A szálloda első különlegességét a szobaválasztásnál tapasztaltuk meg. Minden szoba más stílusú. A nagyon készséges recepciós két szobát mutatott meg. A Párizs fantázianevűt választottuk. A wellness részleg kedvünkre való volt.
Kiváló 2014. augusztus 3.a párjával járt itt
A szálloda nagyon különleges! A személyzet felkészült segitőkész és kedves. A szoba amiben laktunk kifogástalan, mint a berendezés mint a tisztaság. A wellness részleg minden igényt kielégitő. A reggeli választéka és minősége szintén kiváló! Amit mi kicsit kifogásolunk, hogy egy ilyen szállodának méltóbb helyen kellett volna épülnie!
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 98 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 129 feltöltött kép
Kiváló 2014. június 25.a párjával járt itt
A szálloda nagyon különleges. Szobái igazán mesések, a belső kialakítás (átrium, fürdő-wellness részleg) nem mindennapi. Minden nagyon tiszta. A személyzet nagyon előzékeny, kedves. A kiszolgálás kifogástalan. Sajnos kis kellemetlenség azért akadt. Pont mikor akartunk fürödni,a jakuzzi medence több órán keresztül le volt zárva, pontosan nem is tudták, mikor lesz újra használható.
Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - SzobákJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - BelsőJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - KörnyékJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - Szobák