Janus Boutique Hotel & Spa Siófok ★★★★

Janus Boutique Hotel & Spa Siófok
Janus Boutique Hotel & Spa SiófokJanus Boutique Hotel & Spa Siófok
Janus Boutique Hotel & Spa SiófokJanus Boutique Hotel & Spa Siófok

Janus Boutique Hotel & Spa Siófok bemutatkozása

Siófok nyüzsgő belvárosában található az igazán különleges, dizájn szobákkal rendelkező Janus Boutique Hotel & Spa. Az ide érkező vendégek különböző tematikájú szobákból választhatnak, a japán stílustól egészen Gustav Klimt festői világig.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
05.26-06.21.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Janus Boutique Hotel & Spa Siófok vélemények

Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 98 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 129 feltöltött kép
Kiváló 2014. június 25.a párjával járt itt
A szálloda nagyon különleges. Szobái igazán mesések, a belső kialakítás (átrium, fürdő-wellness részleg) nem mindennapi. Minden nagyon tiszta. A személyzet nagyon előzékeny, kedves. A kiszolgálás kifogástalan. Sajnos kis kellemetlenség azért akadt. Pont mikor akartunk fürödni,a jakuzzi medence több órán keresztül le volt zárva, pontosan nem is tudták, mikor lesz újra használható.
Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - SzobákJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - BelsőJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - KörnyékJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - Szobák
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. január 30.a párjával járt itt
Kuponnal utaztunk. Az ár-érték arány kiemelkedően jó. A szálloda első különlegességét a szobaválasztásnál tapasztaltuk meg. Minden szoba más stílusú. A nagyon készséges recepciós két szobát mutatott meg. A Párizs fantázianevűt választottuk. A wellness részleg kedvünkre való volt.
Kiváló 2013. július 28.a párjával járt itt
ezt a pihenést már nagyon régóta vártam és nagyon vegyes érzelmekkel teli indultunk útnak
nem is csalatkoztam mert már az úton gondunk volt az autóval---szó szerint lerobbantunk a nem kis távolságon. . . de amikor kalandos körülmények közt megérkeztünk végtelenül kedves és segitő kész emberekkel találkoztunk--igen ők a szálloda dolgozói mindenben maximálisan segitettek
maga a hotel maga volt a tökély.
Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - WellnessJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - WellnessJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - Külső képJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - Külső képJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - BelsőJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - BelsőJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - WellnessJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - BelsőJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - WellnessJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - BelsőJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - BelsőJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - Külső kép
Kiváló 2016. július 16.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk el ezen a mesés helyen. A szálloda a belváros szomszédságában található, igazi kis gyöngyszem. Elvarázsolt az egyediségével- romantikus szobái elrepítettek minket egy más világba. Minden szoba más hangulatú-egyedi bútorokkal van berendezve. A személyzet nagyon kedves. Reggelizni 12 óráig volt lehetőség.
Kiváló 2016. május 4.barátokkal járt itt
Barátokkal töltöttünk el 3 gyönyörű napot ebben a szállodában. Már az érkezésnél lenyűgözött bennünket a szálloda belső hangulata, mintha csak Kleopátra birodalmában lettünk volna. A személyzet nagyon kedves volt,körbevezettek bennünket a szállodában, megmutatták a wellness részleget, és 3 különböző stílusú szoba közül választhattunk.
Kiváló 2016. április 18.a párjával járt itt
Egy csodálatos hétvégét töltöttünk a párommal ebben a szállodában, amit mindenkinek bátran tudok ajánlani. Sok helyen jártam már, de ilyen kiszolgálásban még sosem volt részem, élményem. Családias hangulat, kedves, mosolygós alkalmazottak, minden tekintetben tökéletes. A szobák csodaszépen berendezettek, minden igényt kielégítőek.
2024. január 4.a párjával járt itt
A szobák ötletesek, jó a hangulatuk, a személyzet kedves, a wellness nagyon szépre lett kialakítva. A büfésarok nagyon jó megoldás! A reggeli jó volt, hogy sokáig tart. Az átriumok tágassá teszik a pici helyeket is. Mindenhez közel van, minden elérhető.
2023. június 22.a párjával járt itt
Egy éjszakát töltöttünk a hotelben, kedvesen fogadtak és előbb is elfoglalhattuk a szobánkat, amelyet mi választhattuk ki a bemutatott fotók alapján. :) Nagyon vegyes és érdekes dizájnja van a hotel minden egyes részének, néhol kicsit káoszosnak éreztem, de valahogy összességében mégis jól működik a stílusokkal való játék.
Kiváló 2019. április 20.a párjával járt itt
Minden szuper volt.Tisztaság reggeli szemelyzet. Csak ajanlani tudom.A hotel dizajn érdekes tetszetős.
2018. június 22.a párjával járt itt
A vendéglátás minta példája a Janus Butique Hotel! Közel a belvároshoz, a Balaton parthoz. Tiszta szobák, udvarias személyzet, kultúrált Wellness, végre nem egy négyszemélyes pezsgő fürdő. A korlátlan Kv-tea fogyasztás is jó ötlet! Retro szobát választottuk, de nem csalódtunk, nagyon jól éreztük magunkat, főleg, hogy június közepén nem volt igazi strand idő, de a wellness kárpótolt.
Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - WellnessJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - EgyébJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - WellnessJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - WellnessJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - Egyéb