CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

A CE Plaza Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok - Pünkösdi hosszú hétvége (min. 2 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége
119.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
05.17-20.
CE Plaza Hotel Siófok - Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok - Exkluzív tavaszi CE Plaza randevú 14 % kedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív tavaszi CE Plaza randevú 14 % kedvezménnyel
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Gyenge 2016. szeptember 24.a párjával járt itt
A hét elején voltunk 3 napot. Nagyon negatív élményekkel távoztunk. Érkezéskor a recepción a Hölgyek a másnaposságukról társalogtak. Nincs az állapottal gond, csak nem egy 4x-os szálloda recepciójához méltó. Az élménymedence vize hideg (és nem csak nekünk), a jakuzzinál mint egy atomreaktor dübörgött valami gép, és huzat jött a fejünkre.
Kiváló 2016. szeptember 21.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szálloda, tiszta, kényelmesek a szobák, 6-an voltunk,4 felnőtt és 2 gyerek összenyitható két szobában,barátságos a személyzet, jó a kiszolgálás és az ételek, szívesen vissza mennénk újra, talán lesz majd rá lehetőség.
Köszönjük. Üdvözlettel Némethné Ica
Kiváló 2016. szeptember 16.barátokkal járt itt
A napokban négy fős társaság járt - e kiváló Hotelben immár második alkalommal. tavaly voltunk elószor és megfogadtuk amíg jól tudjuk itt érezni magunkat minden évben ellátogatunk. Eddig tartjuk a igéretet. Minden jó mellett kituno konyhával rendelkeznek Kérem továbbítsák dicséretünket az alkalmazottaknak.
Kiváló 2016. szeptember 13.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a hotel, elhelyezkedése is megfelelő, nagyon szép, modern , jó hangulatú labirintus. . . a félpanziós ellátás választéka tökéletes volt. . ami nagyon nem volt megfelelő az az az ágyon lévő matrac. . . egész éjszaka nem tudtam kényelmesen aludni, mivel a két matrac között óriási hézag volt, amit elutazásunk reggelén meg is vizsgáltam.
Gyenge 2016. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Érkezéskor a tájékoztatás a szoba elhelyezkedéséről mindössze annyi volt, hogy az alagsorból egyszerűen lifttel megközelíthető. Kisgyerekkel, babakocsival 3 lift kellett ahhoz, hogy a szobából az étterembe jussunk. Kicsit labirintus. A gyerekágy egy utazó járóka volt matrac nélkül. Egy paplan volt belehajtogatva.
2016. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Megérkezésünk napján felmentünk a szálloda éttermébe ebédelni,kértem egy vastárcsán sült csirkecombot. És amit kaptam azon én is meglepődtem mert büdös romlott csirkecombot kaptam. Harmadnap vacsoránál szintén volt olyan étel ami nekem büdös,romlott hús szaga volt, páromnak és édesanyámnak is büdös volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Átlagos 2016. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Mélygarázs koszos, poros, szemetes. Fürdőszoba kényelmetlen, WC szorosan a sarokban, fürdőkád nagyon csúszik, fürdőszobafüggöny gusztustalan, mert állandóan az emberre tapad. Szoba furcsa, mert minden szokatlanul ferde az épület adottságai miatt. Vendégek kulturálatlanok, kijönnek a szobájukból, és a mi nyitott ablakunk előtt cigiznek, fújják a füstöt, hangosan kiabál a kutyájához, ami mást zavar.
Kiváló 2016. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
A szállodával elégedettek voltunk és a szobánk is kényelmes volt. Az étterem nagyon finom volt és sok volt a választék. A wellnes részleg nem volt túl nagy,de amennyien használták ahhoz pont elég volt. A szállodához könnyű volt oda találni és a környéke is szép volt.
Kiváló 2016. augusztus 19.családjával járt itt
4 nap 3 éjszakát töltöttünk itt el. A szoba nem volt tul nagy viszont ezzel szemben kényelmes volt. Van több szorakoztato dolog is pl. Wellness részleg,biliárd. Wellness részleg átlagos volt. Volt benne egy Jakuzzi egy élménymedence illetve 3 fajta szauna. A szauna nem volt rossz. A jakuzzi kellemes volt. A medence viszont kopott volt.
Gyenge 2016. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelban.Az egyetlen negatívum,hogy reggelenként nem volt melegvíz a szobánkban. A személyzet viszont nagyon kedves és készséges volt minden területen. Köszönöm,Üdv Lázárné Süle Krisztina
CE Plaza Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokSomogyi Bacsó út 18.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár