CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

A CE Plaza Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok - Pünkösdi hosszú hétvége (min. 2 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége
119.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
05.17-20.
CE Plaza Hotel Siófok - Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok - Exkluzív tavaszi CE Plaza randevú 14 % kedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív tavaszi CE Plaza randevú 14 % kedvezménnyel
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, nagyon szép helyen, kiváló személyzettel, nagyon finom ételekkel, jó wellness részleggel. Jó a belső udvar kialakítása, nagyon tetszett a kertkapcsolattal kialakított szoba.
2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Megérkezéskor kellemes légkör fogadott minket! Gyönyörű szálloda, tisztaság, kedves segítőkész személyzet! Gyermekkel érkeztünk, így nagyon örültünk, hogy kifejezetten gyermek barát a hotel! :-) Pünkösd alkalmával szuper kis programok várták a gyerekeket a játszóházban, amely előtt egy kis bár rész van kialakítva, ahol a szülők nyugodtan koktélozhatnak, míg a gyerkőc játszik!
2016. május 17.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a CE Pláza Hotelben barátnőmmel január folyamán, ahova kuponos kedvezménnyel érkeztünk. A bejáraton belépve téli díszítés, kedves recepciós hölgy fogadott minket, amely remek első benyomás volt számunkra. A szobánkba belépve egy teljes mértékben tiszta, rendezett látvány fogadott bennünket.
CE Plaza Hotel Siófok - Szobák
Átlagos 2016. május 17.a párjával járt itt
Nagy várakozással indultunk erre a pihenésre! Jó előre lefoglaltuk a szállást egy valamit azonban nem tudtunk megtervezni és az az időjárás! Pihenésünk egyetlen teljes napján leesett az éves csapadékmennyiség 80%-a! ! ! ! ! ! Sebaj,gondoltuk végül is wellness hotelben vagyunk használjuk ki!
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Mi 2 éjszakát töltöttünk el a párommal (2016. 05. 14-16ig) Pünkösdre való tekintettel a szállásadó a foglalásomnál közölte telt ház lesz, ez kicsit zavart engem, de végül kellemesen pozitívan csalódtam.
2016. május 15.egyedül járt itt
Igaz, hogy a májusi eső aranyat ér, de nekem egy kissé sok volt a jóból!
Így az ott tartózkodás csak a szállodára korlátozódott, ami a tökéletes pihenést viszont biztosította. Az ételek finomak voltak, jó ötlet a "pasta ebéd" kínálat! A wellness részleg jó, csak a kiírt 34 fokos víz jó ha 32 fok volt.
Ettől eltekintve jól éreztem magam, lehet máskor is visszatérek.
2016. május 14.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett a segítőkészség a szálloda legtöbb alkalmazottjától. Kellemes volt a szoba. A szobához tartozó terasz növelte a komfort érzetünket. A welness és a masszázs volt a kedvencünk. Az étkezéseknél sajnos azt tapasztaltuk, hogy aki később ért az étterembe, nem ugyanazokkal a feltételekkel ehetett ( nem maradt desszert, gyümölcs. . . stb. ) Ezt leszámítva finomak voltak az általunk fogyasztott ételek.
Átlagos 2016. május 9.gyerekekkel járt itt
A mi pihenésünk remalom volt! Az e-mailben es szóban kért családi szoba sem tudott működni. Koszos ágynemű, 34 fok a szobában költözes egy pici babával éjszaka. Majd Udvari szoba folyamatos zajjal. Mi sokszor jártunk ott de ezek után nem fogunk. Az éjszakai recepciós fiatalember csillagos 5-os. Európai színvonalú.
Kiváló 2016. május 8.gyerekekkel járt itt
Ez év márciusában 3 napot töltöttünk a CE Plaza Hotelben Siófokon. 2 felnőtt és 2 gyermek részére csomagajánlatban egy 4 ágyas szobát foglaltunk. Az értékesítéssel foglalkozó munkatársak kézséggel álltak rendelkezésre és nagyon segítőkészek voltak, mivel a lefoglalt időpontra nekünk váratlanul közbe jött egy másik program de nagyon rugalmasan találtak megoldást és áttették a foglalásunkat egy nekünk is megfelelő időpontra.
2016. május 4.gyerekekkel járt itt
Két éjszakát töltöttünk a szállodában,egy öt éves gyermekkel.A szobánk nagyon szép kellemes volt ,egyedül az ágy volt kényelmetlen.A szolgáltatások megfelelöek voltak az étel kiválló.Ár érték arányban én csak ajánlani tudom!
CE Plaza Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokSomogyi Bacsó út 18.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár