CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

A CE Plaza Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok - Pünkösdi hosszú hétvége (min. 2 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége
119.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
05.17-20.
CE Plaza Hotel Siófok - Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok - Exkluzív tavaszi CE Plaza randevú 14 % kedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív tavaszi CE Plaza randevú 14 % kedvezménnyel
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Szörnyű 2016. május 4.gyerekekkel járt itt
2016. januárjában négy éjszakát töltöttünk el a férjemmel és 2 éves kislányunkkal szállodában és egyáltalán nem voltunk megelégedve a szolgáltatásokkal. Kezdjük a szállodai szobánkkal. Az 1008-as szoba lakói voltunk. Ami legelőször szembetűnt, hogy nem padlószőnyeg, hanem laminált parketta volt a padló burkolata.
CE Plaza Hotel Siófok - BelsőCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - WellnessCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - Egyéb
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Ha nyár akkor Balaton. . . . Éppen egy igazi kánikulai időszakot tölthettünk ott ami tulajdonképpen nagyon kellemes volt. A szobánkhoz nem volt erkély de rövid várakozás után kaptunk egy erkélyes elég tágas és jó hűvös szobát mert a klíma kiválóan működött ami nem utolsó dolog a 30-35 fokban.
2016. május 3.a párjával járt itt
Az a fajta utazó vagyok, aki szeret mindent kipróbálni, kihasználni az időt, minél több mindent megkóstolni, így izgága remészetem kielégítésére a CE Plaza Hotel**** Siófok remek helyszínül szolgált. Megérkezésünkkor a letisztult modern stílusú szobát jóval előbb el tudtuk foglalni, mint lehetett volna, bár igaz ez szerencse kérdése is lehet, mit ahogyan az is, hogy ki milyen keménységű ágyhoz van szokva.
Kiváló 2016. május 3.családjával járt itt
Első benyomásom kívülről a szállásról az volt, hogy úristen nincsen egy szabad parkoló sem, de szerencsére nagy nehezen azért találtunk. Amikor végre beérkeztünk a hotelbe kedves és segítőkész recepciós fogadott minket. Az előtér nagyon szép és rendezett.
CE Plaza Hotel Siófok - Belső
Gyenge 2016. május 3.a párjával járt itt
Tavaly egyszer már voltunk ebben a hotelben egy Wellness hétvégére. Akkor maximálisan meg voltunk elégedve,így ugy döntöttünk, hogy az idén újra éljük az akkori élményünket. Hát tévedtünk. A szoba amit kaptunk az étterem felé nyilt, zajos büdös volt. A wellness részleg zsúfolt, kevés pihenésre szolgáló nyugággyal.
Gyenge 2016. május 3.családjával járt itt
Nagy pihenési vágy volt bennünk, sajnos az ágy, alvásra alkalmatlan,
A 25cm vastag matrac, érkezésünkkor már 12 cm vastagságúra lett kifeküdve, annak remek érzés lehet, aki azt szeretné érezni éjszaka, hogy egy hajón van és az éppen süllyedőben van. A szoba tiszta volt, de több pozitívum nem mondható el.
Átlagos 2016. április 29.a párjával járt itt
Az személyzet éttermi része teljesen rendben van. Gyorsak, kedvesek, pontosak. A portai személyzet inkább rontott a megítélésen. A szálloda valóban a kisgyerekes nyaralóknak ideális.
Gyenge 2016. április 25.egyedül járt itt
Párommal voltam a szállodában egy Wellness hétvégén. A szoba, amelyben laktunk, a földszinten volt, a Wellness részleg felett, így borzasztóan meleg volt éjszaka a szobában. Ablak nyitási lehetőség nem volt, csak az erkélyajtót lehetett nyitni, azonban mivel az utcai részre nyílt az ajtó így nem éreztem biztonságosnak, ha éjszaka nyitva marad.
2016. április 20.a párjával járt itt
A szálloda szobái kényelmesek, a recepció személyzete nagyon kedves és segítőkész. Minden tiszta és kényelmes. A felszolgálókról nem tudtam eldönteni, hogy tanulók-e, vagy csak nagyon kezdők - bár minden botladozásuk ellenére aranyosak voltak. A vacsora-ebéd-reggeli elég közepesre sikerült és nagyon lassú volt a svédasztal utánpótlása.
Kiváló 2016. április 16.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a párommal ebben a szállodában, az ételválaszték bőséges volt, nagyon finom volt minden. A wellnes-részlegen azt hiányoltuk, hogy elég ritkán inditották el az egyes elemeket. A fitness-terem kicsit hiányos volt,de azért nem rossz.
CE Plaza Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokSomogyi Bacsó út 18.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár