CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

A CE Plaza Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok - Pünkösdi hosszú hétvége (min. 2 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége
119.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
05.17-20.
CE Plaza Hotel Siófok - Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness élmények (min. 2 éj)
Őszi wellness élmények
2024.12.28-ig
Hotel Vital Zalakaros

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Átlagos 2015. szeptember 12.családjával járt itt
Szeptember elején egy hétvégét töltöttünk a szállodában. A szobánk annyira minimál volt, hogy a ruháinkat nem tudtuk kirakni szekrény hiján. A személyzet (recepciósok, wellness recepciósok) kedves és figyelmes. A wellnesben a légkondicionálás miatt hűvös volt.
Kiváló 2015. szeptember 3.a párjával járt itt
Szallasvadaszon foglaltuk le a szobat, es nagyon meg voltunk elegedve, mindent megkaptunk, amit igertek, koszonet mindenert. pincerek ugyessek, kedvessek, latszik a tapasztalt osszmunkaba a jo iranyitast. recepcios alkalmazottak nagyon kedvesek szinten, csak egy aprosag megemlitesre: mivel a szobank kijarata az etterem teraszara nyilt, mivel nemvolt erkely, mi a teraszt hasznaltuk, ha nem foglaltak el ejjel a vendegek eletrajzat kellet vegighallgatnunk.
Kiváló 2015. augusztus 23.a párjával járt itt
Most voltunk a párommal elsőnek kettesben nyaralni kicsit izgultunk , hogy valójában milyen is lesz. Hamarabb érkeztünk annál az időpontnál ami meg volt szabva de egy 30 perces várakozás után és a papírok kitöltése után a szobát el is foglalhattuk. A recepción kedvesen , megadták a felvilágosítást mi a teendő.
Kiváló 2015. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Két gyermekkel voltunk. 1 éves és 9,5 éves. Mindenkinek ajánlom a szállodát gyermekkel. Balatonnál van, mégsem a buli negyedben, így lehetett pihenni. Strand gyalogosan is elérhető távolságban van. Játszóháza szuper. A wellnessnél a nagy medence hőfoka egy pár fokkal lehetne melegebb. A pici fázott benne a nagy persze nem és a felnőtteknek is jó volt.
Kiváló 2015. július 19.gyerekekkel járt itt
Két kisgyerekkel voltunk ott (kétszer is)
A szálloda személyzete profi, a kiszolgálás remek, Reggeli,ebéd ,vacsora kitűnő és változatos , a kisebbik gyermekünk elég válogatós, de még ő is mindig talált magának a svédasztalról. . . . :)
Rossz időben sem lehet unatkozni, igazi gyermekbarát hotel.
Hátrány az ingyenes parkoló hiánya. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
CE Plaza Hotel Siófok - BelsőCE Plaza Hotel Siófok - SzobákCE Plaza Hotel Siófok - Szórakozás/Sport
Kiváló 2015. július 14.egyedül járt itt
ndékként kaptam a fiamtól egy 3 napos welnest, nagyon messziről utaztam kicsit hamarabb érkeztem a személyzet nagyon kedvesen fogadott rögtön felmehettem a szobába, egy kis felfrisülés után már mentem welnesselni. A személyzet nagyon kedves, az ételek finomak, a szobába müködött a tv, hajszáritó az ágy is kényelmes volt.
Átlagos 2015. június 30.barátokkal járt itt
Hétvégi pihenés. A szálloda maga szép bár kicsit labirintusos,a szoba szépen berendezett afürdőszoba kulturált kivéve a vécéülőkét féloldalas gagyi. A szoba szép csak az ágyon nincs keret ezért a matrac eldeformált kényelmetlen amit nem is értek ,hogyan lehet így kitalálni.
Kiváló 2015. június 26.a párjával járt itt
Olvasva a negatív értékeléseket kissé aggódva vágtunk neki. Kár volt kellemes csalódásért minket. Június végén szakadó esőben, az első napon, és 15 fokban 2 éjszakát töltöttünk itt. A szálloda nagyon szép, könnyen megközelíthető, 5-10 perc sétával minden elérhető. A személyzet maximálisan segítőkész, kedves.
CE Plaza Hotel Siófok - Külső képCE Plaza Hotel Siófok - WellnessCE Plaza Hotel Siófok - BelsőCE Plaza Hotel Siófok - BelsőCE Plaza Hotel Siófok - VendéglátásCE Plaza Hotel Siófok - Wellness
Átlagos 2015. június 25.gyerekekkel járt itt
Kuponnal mentünk egy kisgyerekkel és terhesen. A játszószoba teljesen jó, az étel is rendben van (cukros diétán vagyok és tartani tudtam). A matrac kényelmetlen, a parkolás kicsit káoszos és messzebb van - de megoldható, a szálloda messze van a Balatontól, legalábbis gyalog.
Átlagos 2015. június 19.gyerekekkel járt itt
Ma érkeztünk haza 3/nap 2ej 2 felnott 2 gyerek egy 2eves es egy 6eves lányaimmal voltunk . Nagyon tetszett az oldalon hirdetett szolgáltatások és kepek igy amikor megérkeztünk kertem egy plusz éjszakát . Mar banom . Kedd,Szerda. es csütörtök reggeli ételek ugyan Olyanok voltal néha mas pl.
CE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - SzobákCE Plaza Hotel Siófok - Szobák
CE Plaza Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokSomogyi Bacsó út 18.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár