CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

23. helyezett a 219 siófoki szállás közül
78. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

Akciós csomagok

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 27.
A szálloda épülete szép, modern. A személyzet kedves, a pincérek rugalmasak, gördülékenyen megy a kiszolgálás. A játszószoba jó nagy. A szoba tiszta, de az ablakok koszosak, sok a pókháló ( még az étteremben is ). A földszinti szobákban zavaró, hogy a terasz nincs elszeparálva, nincs kirakva asztal, szék, és valami szárító, ahova a törölközőket ki lehetne teríteni.
2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 18.
Sajnos az ételválasztékuk nagyon kevés volt.A kiszolgáló személyzet lassú volt vagy ennyi vendégre kevesen voltak.Már megvacsoráztunk mire megkaptuk a kért italokat.A medencék nagyon vegyszeresek voltak.A párom bőrén allergiás reakciót váltott ki.Hiányoltuk a külső medencét!
Értékelt: 2013. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a gyors ügyintézés. A szoba kulturált és tiszta volt. Az ételválaszték remek,az ételek izletesek. A wellness részleg a telt ház ellenére nem volt tulzsofolt,és elég változatos a palettája. Kifejezetten tetszett a skotzuhany,és hogy kettö finnszauna is volt. A csomaghoz tartoző plussz szolgáltatások is kiválóak voltak.
2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 17.
Születésnapot ünnepeltünk Párommal a Hotelben. A parkolással nem volt gondunk, az épület előtt találtunk szabad helyet. A személyzet minden tagja segítőkész és barátságos volt. A szoba és a fürdőszoba tiszta. Az ételválaszték bőséges. A levesek nagyon finomak, ízletesek. Remek saláták,öntetek. A péksütemény, sajt kínálat kifogástalan.
2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 16.
Összességében meg voltunk elégedve mindennel. felejthetetlen két éjszaka volt számunkra. A wellness részleg nagyon szép volt és szinte minden szuper volt, kivéve a szaunánál a merülő medencét, mert azt kicsit piszkosnak találtuk így bele sem mentünk, viszont helyette ott volt a svéd zuhany. A reggeli és a vacsora bőséges választéka minden igényt kielégített.

2012. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családostul már többször jártunk itt, és sosem csalódtunk a szállodában. Nagyon jó akciókat hirdetnek, mi is akció keretén belül jutottunk el többször is. Kevesen vannak, nincs tömve a wellness, ami nekem sokat számít. Kellemesen lehet feltöltődni, kikapcsolódni. Talán azért is látogatják kevesebben, mert kicsit távolabb van a Balatontól.
2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 14.
Általában pozitív benyomásokat szereztünk. Ár-érték arányban teljesen megfelelt. A személyzet és a tisztaság elsőrangú. A wellness részleg jó, bár nem működött minden. Negatívumok: A szobában a légkondicionáló nem működött. A TV-ben,csak néhány magyar csatorna volt, az is rossz minőségben. Az étkeztetés nem éri el a 4 csillagos szintet, sem választékban,sem minőségben.

2012. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. május 13.
Kényelmes szobák, kedves, segítőkész, munkájára odafigyelő személyzet,finom ételek. Nagyon szuper a welness részleg. Csend, tisztaság a jellemző. Ami negatívum, hogy a balcsi-part távol van a szállodához! A szállodán belül és a belvárosban főleg a Főtéren minden adott a kellemes kikapcsolódáshoz és a pihenéshez.
2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 13.
A személyzet olyan kedves volt, hogy én ilyet még magyar szállodában nem is tapasztaltam. A szoba tiszta volt, igényes bútorokkal és minőségi anyagokkal (pl. függöny). Volt különleges kérésem is, egy üveg jégbehűtött pezsgőt és egy szál vörös rózsát kértem a szobába, mire megérkezünk.

2013. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. május 10.
Gyönyörű volt a hotel, extrákkal felszerelve. A szobák minden igényt kielégítettek. A Wellnes részlege nagyon szuper volt, a masszázs pedig fantasztikus! Az étkezés bőséges volt, mind a kínálat, mind a mennyiség szempontjából, és nagyon finom. A személyzet kedves, figyelmes és segítőkész volt mindenben.

CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 9.395,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.475,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2019.04.18. - 2019.04.22.
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 7.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 16.345 - 19.317,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.07.07.
Prémium Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szauna szeánsszal, wellness kuponnal, sétahajókázással, gyermekfoglalkozásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.067,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.12.04.

Szállodák Siófokon és környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Húsvét (min. 3 éj)
Tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)

SiófokX