CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

11. helyezett a 220 siófoki szállás közül
44. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Akciós csomagok

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Értékelt: 2013. szeptember 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tavalyi évhez képest jelentősen esett a színvonal. Vacsoránál teltház volt - köszönhetően a kuponosoknak -, így koszos asztalhoz ültünk le többször is, evőeszközt mi vadásztuk össze, pincérek sz. . . k az egészre. [moderálva - a szerk. ]
Menzás ételek voltak, a tálcát hiányoltuk csak és a dagadt konyhásnéniket, akiknek ez az étel megfelel, azok még soha nem jártak normális 4* szállodában.
2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 22.
Nem tetszett: a szoba a földszinten volt, a belső udvarra nézett, ezért a sötétítő függönyt elhúzva kellett tartani, hogy ne lásson be mindenki a szobába! Szakadt volt a fürdőköntös, a csere se volt jobb!
Rendkívül kedves, segítőkész személyzet, kiváló konyha és finom ételek! Welness részleg kellemes volt.
2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 22.
Az első napon kicsit csalódottak voltunk, mert az élménymedence vize túl hideg volt és a pezsgőfürdő is inkább csak langyos. Másnapra viszont változott a helyzet, valószínűleg mert több volt a vendég, pár kisgyermekes család is érkezett. :)
Teljes ellátást kaptunk, az ételek változatosak voltak, így annak ellenére, hogy ebédet és vacsorát is a szállodában fogyasztottuk, nem találtuk egyhangúnak.
Értékelt: 2013. szeptember 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sok dolog tetszett a szállodában, amit hosszú lenne felsorolni, de én inkább a hiányosságokat említeném meg. A szobához 1 kulcsot (kártyát adnak) A fürdőszobában nincs konnektor a villanyborotvának. A NET erőssége nagyon gyenge és szakadozó. Az ágy mellett elhelyezett kapcsolók, rosszul vannak elhelyezve. (persze, ha egyáltalán működik) Az ember beleveri a fejét, ha olvasni szeretne.
2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 20.
Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk a CE Plaza Hotelben, amely színvonalas és jól felszerelt. Udvarias volt a személyzet és tiszta kényelmes a szobánk.Az ételek választéka bőséges és nagyon ízletes volt.
Külön dicséret a szakácsnak! A wellness részleg is nagyon szép.A víz 2-3 fokkal melegebb lehetne. A masszást, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Értékelt: 2013. szeptember 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
A honlapon feltüntetett reklámozott dolgokból a felét nem tudtuk élvezni! Vagy megszűnt vagy nem működött! Bezárták az egész wellness részleget, se fürödni se semmit nem lehetett! Indok: karbantartás! ! De akkor minek fogadnak vendégeket! ! ! Én-mi még ekkorát egy szállóban sem csalódtunk! Még jó,hogy kuponnal mentünk így is sok volt! !
2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 9.
Nem voltunk megelégedve az étel kínálattal. Húsmentes főtt étel egyáltalán nem volt. Ami számunkra elvárt lenne akár a kevesebb kínálat mellett a jobb minőség. A szoba felszereltsége is elég szerény, földszinten kaptunk szobát ami a járda mellett helyezkedett el, kilátás nélkül. A szoba tisztaságát is rontotta a függöny, a zuhanyzófüggöny állapota.
Értékelt: 2013. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kisunokánkkal voltunk a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat. Kiváló az étel választék, kedves a személyzet. A welnessz részleg változatos, igényünket maximálisan kielégítette. Az 1001-es szobában voltunk, ahol a mosdóból alul folyik ki a víz és a fürdőszobát elönti: ezért adtam "jó" minősítést a szobára.
2013. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 7.
Sajnálatos módon amiért az értékelésem így alakult az az, hogy úgy hirdetik az ajánlatot, hogy : "Az ország egyik legnagyobb szállodai játszóháza" ehhez képest az eltöltött idő alatt a játszóház nem is üzemelt rendezvény miatt, mert egy helységben lenne a játszóház és az a rendezvény terem is!
2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 5.
A szálloda ízlésesen kialakított, ahogy a szobák is, a recepciós személyzet nagyobb része kedves és segítőkész. A bár szuper, a kiszolgálás, a kávék és a koktélok kiválóak (mojito 5*). A wellness részleg medencéi nem igazán nyerték el tetszésünket: az élménymedence vize kifejezetten hideg volt (pedig a tábla 31 fokos hőmérsékletről tájékoztatott) és a jakuzzi vize sem volt kimondottan meleg.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.150 - 35.275,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 20.092 - 20.902,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.07-ig
Prémium Hotel Panoráma
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.21-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.275 - 34.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
1 éjszaka 9.995,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, a távozás napján szűkített svédasztalos ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval

SiófokX