CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

A CE Plaza Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok - Pünkösdi hosszú hétvége (1 éjtől)
Pünkösdi hosszú hétvége (1 éjtől)
59.800 Ft / 2 fő / éj-től teljes panzióval
05.17-20.
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness kalandok (min. 2 éj)
Őszi wellness kalandok
09.01-12.22.
CE Plaza Hotel Siófok - Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
2024.06.02-ig
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Kiváló 2019. december 7.gyerekekkel járt itt
A szállodának kicsi a szabadtéri pakolója, csak pár hely van a szálloda körül, van egy másik parkoló is, de az pár száz méter sétányira van, vagy a fizetős garázs. A szoba rendben volt, attól eltekintve, hogy olyan gyerekágyat kaptunk amiből 2 helyen is kiállt a rugó, szinte átszúrta a lepedőt.
Kiváló 2019. december 1.a párjával járt itt
Az ételek nagyon finomak voltak,bőségesek,jó ízűek!Az ágy két egyszemélyesből volt összerakva ez kicsit zavaró de a szoba tiszta és szép!A mélygarázs kissé szűk!A bár nagyon hangulatos!Összességében nagyom ajánlom mindenkinek!
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2019. november 29.családjával járt itt
Sokat hallottunk erről a szállodáról vegyes benyomásokat. Mi a legjobbakat tapasztaltuk. Hétköznap lévén nem voltak sokan, igy a wellness részleg nagysága is megfelelő volt. Az étkezés minősége és mennyisége kifogástalan. Az itt töltött 3 nap alatt ki sem mozdultunk a szállodából, mert minden adott volt helyben. A masszázs is nagyon jól esett. A személyzet is figyelmes kedves volt.
CE Plaza Hotel Siófok - BelsőCE Plaza Hotel Siófok - VendéglátásCE Plaza Hotel Siófok - VendéglátásCE Plaza Hotel Siófok - Külső kép
Kiváló 2019. november 23.gyerekekkel járt itt
4 éjszakát töltöttünk itt két gyermekkel. Az értékelések miatt kicsit félve foglaltam, de nagyon kellemes meglepetés. Az étterem szuper volt, a pincérek kedvesek, a személyzet a szálloda többi részén is kedves. A wellnes jó volt, a masszás szintén szuper. A víz lehetett volna melegebb, de utolsó nap az is fel lett fűtve.
Kiváló 2019. október 11.a párjával járt itt
Most sem csalódtunk!
Az elképzelésünk szerint alakult minden, az elhelyezéssel, az ellátással, a személyzet munkájával maximálisan elégedettek voltunk, nagyon jól éreztük magunkat!
Hamarosan újra jövünk!
Kiváló 2019. szeptember 24.a párjával járt itt
Összességében nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részleggel teljesen meg voltunk elégedve . A napozóteraszon található jakuzzi nagyon kellemes volt a napsütéses őszi időben. A szálloda méretéhez tervezett nagy wellness . Nagyon jó volt a masszázs . Külön dicséret Cintia masszőrnek:) Az reggeli , ebéd , vacsora választéka bőséges.
Kiváló 2019. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Kiváló környezet ( városközponthoz, vízparthoz közel) csendes nyugodt hely. Kiváló vendégcentrikus személyzet minden tekintetben. Minden korosztálynak ajánlom. Tiszta mélygarázs, ami fontos nincs nyest, sok nívós helyen ez sajnos nem így van. Kisállat is bevihető!
Kiváló 2019. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Igazán családbarát hely. Az itt töltött egy hét, az első percétől, az utolsóig, fantasztikusan telt. Ha lett volna hely, még maradunk pár napot. Nem akarok ódákat írni, nincs is rá szükség, egyszerűen nagyon jó. Mindent köszönünk a profi szemelyzetnek. Mindenkinek ajánlom. Pihenésre, szórakozásra, kinek kedve szerint. Ár - érték arányában szerintem maximálisan hozzá az "értéket".
Kiváló 2019. augusztus 6.barátokkal járt itt
4 felnőtt 2 szobában, Nagy szobák, kényelmes ágy. Tisztaság. Szuper személyzet, a főnökasszony is nagyon segítőkész. Nagy választékos étkek, a saját farmról. Kisgyerekeknek is mindig kedveskedtek, palacsinta, müzli, kakaó mindig megtalálható volt az asztalon. Medencéknél mindenki megtalálja a kedvének valót. Farm egyszerűen mesés.
Kiváló 2019. június 24.gyerekekkel járt itt
(Eddig) három alkalommal jártunk kisfiammal a szállodában, és szeretnénk még sokszor visszatérni.
Minden egy helyen (gyerek- és felnőttmedence, wellness, játszóház - rossz idő esetére), finom ételek az étteremben.
Köszönjük!

Arról nem a szálloda tehet, hogy tömegesen áztatják magukat felnőttek a pici gyerekmedencében.
CE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - Külső képCE Plaza Hotel Siófok - WellnessCE Plaza Hotel Siófok - BelsőCE Plaza Hotel Siófok - SzobákCE Plaza Hotel Siófok - VendéglátásCE Plaza Hotel Siófok - BelsőCE Plaza Hotel Siófok - Szórakozás/SportCE Plaza Hotel Siófok - Szobák
CE Plaza Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokSomogyi Bacsó út 18.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád