Hotel Azúr Siófok ★★★★

A Hotel Azúr legnépszerűbb csomagjai

Hotel Azúr Siófok - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással
2025.01.07-ig
Hotel Azúr Siófok - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2025.01.07-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Azúr Siófok vélemények

Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Mi egy 2 napos 1 éjszakás kis rövid hétvégére érkeztünk párommal a szállodába. Könnyen megközelíthető volt kocsival a szálláshely. Már maga a szálloda látványa lenyűgözött és a bejárat hívogató volt. Sajnos a szobánk nem Balatonra néző volt, de ez gondolom felár ellenében megoldható lett volna, de ezt leszámítva korrekt tiszta és felszerelt, modern szoba fogadott minket.
Hotel Azúr Siófok - KörnyékHotel Azúr Siófok - Környék
Kiváló 2016. május 13.családjával járt itt
Harmad ízben jàrtunk itt karácsonyi ajándék anyukàmtól. a welnest nekem találták ki, minden van az ablakon àt hallod a Balaton hangját a medencéből látod a Baltont A szaunák a kedvencem szinte ùgy kell kdobni esténként,az étterem Kánaán minden van magyaros franciás laktózmentes ilyen süti, olyan süti.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
AZÚR, AZ ÚR! Az emlékek még bennem élnek, bár a hónapok gyorsan telnek. Párommal az új évet kezdtük itt, a szilveszter és az ó év gyötrelmeit pihentünk ki. Esett a hó mikor megérkeztünk, így a városban csak egy rövid sétát tettünk, de annál többet wellnesseztünk, és nagyon finomakat ettünk!
Hotel Azúr Siófok - WellnessHotel Azúr Siófok - BelsőHotel Azúr Siófok - Vendéglátás
Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Többször is jártunk már a Hotel Azúrban. Családdal, gyerekekkel, barátokkal is. Utoljára Húsvétkor töltöttünk ott pár napot. Az élménymedence vízhőfoka tökéletesen megfelelő, se nem hideg, se nem meleg. Rengeteg élményelem van benne, úszásra is alkalmas a nagy vízfelület miatt, játékra is gyerekeknek.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Utazni mindig is szerettem,de elég sok idő telt el,amíg ebben a csodában részem lehetett. Sajnos rövid időt töltöttünk el itt,de az maga volt a paradicsom. Az sem rontott a hangulatomon,hogy november volt. Csodálatos volt az idő,bár a Balatonban nem fürdőzhettem,a wellnessben annál inkább. Ki is használtam a szálloda adta lehetőségeket.
Hotel Azúr Siófok - Külső képHotel Azúr Siófok - WellnessHotel Azúr Siófok - WellnessHotel Azúr Siófok - Medence/kertHotel Azúr Siófok - WellnessHotel Azúr Siófok - SzobákHotel Azúr Siófok - Belső
Kiváló 2016. április 27.gyerekekkel járt itt
Kislányommal jártunk itt az elmúlt hétvégén, nagyon jól éreztük magunkat, főleg a szabadidős elfoglaltságokat élveztük (bowlingozás, sétahajózás a Talizmánon). A hotel személyzete kedves, udvarias, az ételek ízletesek, kicsit nagyobb választék lehetne. Jól felszerelt, kényelmes, tiszta szobák. A wellness részleg szuper. Az árak azonban már inkább közelítenek az 5*-hoz.
Kiváló 2015. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Megfizethető áron, Szép kártya használattal,igazán élménydús napot töltöttünk itt, a wellness részleg kiváló,a szolgáltatások pl, halas pedikűr, láb masszás mennyei volt, az étteremben kapható ételek jó ízűek, nem olcsóak, de azt hiányoltam legjobban, hogy este 6 kor már nem volt választék meleg ételből ,pedig a részleg 9-ig nyitva van, remélem még visszatérünk jövőre is
Kiváló 2015. március 18.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép, kényelmes. Nagyon jól éreztük Magunkat. Most voltunk itt először. A recepción nagyon kedvesen fogadtak. A szobák tágasak,tiszták voltak. A wellness rész is tetszett. Itt is kedvesek voltak az ott dolgozók. Gyönyörű a kilátás a Balatonra. Az ellátás nagyon finom és változatos volt.
Kiváló 2015. március 9.a párjával járt itt
Fitt hétvégére jelentkeztünk. Ez azt jelentette, hogy két napon át edzők fáradoztak azért, hogy megfelelő izomlázunk legyen ahhoz, hogy azt esténként kipihenhessük a szaunában illetve a pezsgőfürdőben. Tökéletes párosítás :) És hogy jön ide a harmadik élmény? A fittség elmaradhatatlan kelléke az egészséges, változatos étkezés!
Kiváló 2014. december 6.a párjával járt itt
Már második alkalommal jártam itt egy-egy konferencia alkalmával! Nekem nagyon tetszik a hotel,szép a környezet,szépek és tiszták a szobák,nagyon kényelmesek az ágyak. Az éttermi kínálatról nem is beszélve! Ha itt valaki éhes marad az vessen magára! ! ! ! Azon viszont mindig sokat nevetünk,hogy a zuhanyajtókkal meg kell küzdeni! ! Ezzel együtt jól éreztem magam! ! !
Hotel Azúr Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 2/c.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád