Hotel Azúr Siófok ★★★★

Hotel Azúr Siófok
Hotel Azúr SiófokHotel Azúr Siófok
Hotel Azúr SiófokHotel Azúr Siófok

A Hotel Azúr legnépszerűbb csomagjai

Hotel Azúr Siófok - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Azúr Siófok vélemények

Kiváló 2014. március 25.családjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk ítt. Minden nagyon jó és. Szupet volt. A kilátás páratlan volt a szobából hisz a Balaton egy csodás hely. Máskor is fogunk jönni csak ajánlani tudom azoknak akik pihenésre és törődésre vágynak. A konyha ételei finomak a reggeli bőséges minden igényt kielégítő. Sok sikert csak így tovább.
Kiváló 2014. március 10.gyerekekkel járt itt
Nyáron jártunk itt családommal. A Hotel hatalmas előnye, hogy saját, szépen gondozott parttal, nyugágyakkal rendelkezik. Rendkívül gyerekbarát. Nagyon sok helyen találkoztunk gyerekanimációval de az akkor ott szolgálatot teljesítő fiúk! teljesen elvarázsolták a gyerekeimet, szívvel lélekkel foglalkoztak velük és én végre kiolvashattam egy könyvet nyugodtan, ami nagy szó!
Kiváló 2014. március 2.gyerekekkel járt itt
A családommal töltöttem itt 3 napot. Nekünk a Prémium részen volt a szobánk. A házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. Mind a két wellness részt használhattuk, ami nagyon jó volt. A fiamnak a sodró-folyosó tettszett a legjobban, nekem a változatos szauna-világ. A reggelink a Prémium részen, a vacsora a "sima" Azúr részen volt.
Kiváló 2014. február 15.a párjával járt itt
Párommal kettesben Siófokon az AZUR Hotel Prémium szárnyában töltöttünk el 2 éjszakát 2014. 02 07-09-ig. Szép és tiszta minden,külön welnes részlege van. Beléptető rendszerrel át lehet menni a régi szárnyba is egy aluljárón, rengetegen voltak a medencében. A régi szárnyban Kb. 8-10 éve száltunk meg,akkor nagyon tetszett.
Kiváló 2014. február 1.a párjával járt itt
Családommal jártam a hotel PRÉMIUM szárnyában. Szeretném letisztázni, hogy az apartman rész és a PRÉMIUM kategóriája a szállodának két teljesen külön világ, nem lehet egy lapon említeni. A PRÉMIUM rész wellness szolgáltatásai luxus kategóriájúak, páratlan panoráma nyílik a Balatonra a panoráma-szaunákból, a merülő medencék, zuhanytemplom élmény kifogástalan, a tisztasággal együtt.
Kiváló 2014. január 29.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszakát töltöttünk a hotelben,de nagyon jól éreztük magunkat. A prémium részén voltunk ahol életem leggyönyörűbb kilátása volt a Balatonra nem csak a szobából hanem szaunázás közben,mert panoráma ablakaiból szaunázva ki lehetett látni a Balatonra. Étteremben svédaszatlos reggeli,vacsi volt,ami főleg a vacsora kiemelkedően finom volt.
Hotel Azúr Siófok - WellnessHotel Azúr Siófok - SzobákHotel Azúr Siófok - WellnessHotel Azúr Siófok - KörnyékHotel Azúr Siófok - WellnessHotel Azúr Siófok - Szobák
Kiváló 2014. január 3.a párjával járt itt
Az első alkalmat a szállodában úgy nyertük, nagyon jól éreztük magunkat: a szállás, a fél panziós ellátás nagyon jó volt , azt hiszem valami konferencia volt pont akkor. Második alkalom 2013. márciusban voltunk 4 magunkkal "Dáridózni"és akkor sem találtunk semmi kifogást sem. Szerintünk az ételek közül aki nem tud választani az inkább maradjon otthon.
Kiváló 2013. december 29.barátokkal járt itt
A szálloda elhelyezkedése, berendezése véleményem szerint minden igény kielégít. Mivel ünnepi időszakban voltunk az étteremben különleges ételek voltak, de mivel én válogatós vagyok, parasztsonkát és kolbászt vacsoráztam, mert a 4 féle főétel közül egyiket sem ette meg.
A wellness részleg nagyon jó, minden van, már úgyis voltam bent, hogy nem laktam a szállodában.
Mindenkinek ajánlom, és bármikor visszamennék
Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
A pertu parti műsorával egybekötött hétvégét töltöttünk el. Megvoltunk mindennel elégedve,szívesen ajánlom mindenki figyelmébe.Kellemes nyáron és télen is.Közvetlen a vízpart mellet található, különböző prémium szobák találhatok extra felszereltséggel.Mi a 6 éves kisfiunkkal voltunk.
Kiváló 2013. november 18.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk a szállodában, három éve itt kértem meg feleségem kezét. Sajnos előző évben a "régebbi" szárny szobájában látottak elvették a kedvünk a visszalátogatástól, a PRÉMIUM rész megnyitása viszont felkeltette érdeklődésünket. Nem vétettünk hibát, szinte mindennel, maradéktalanul meg voltunk elégedve.
Hotel Azúr Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 2/c.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád