Szent Korona Cukrászda Soltvadkert

cukrászda
Szent Korona Cukrászda Soltvadkert
Szent Korona Cukrászda SoltvadkertSzent Korona Cukrászda Soltvadkert
Szent Korona Cukrászda SoltvadkertSzent Korona Cukrászda Soltvadkert

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Szent Korona Cukrászda Soltvadkert vélemények

Kiváló 2016. július 10.családjával járt itt
Köszönjük, ismét lehetőségünk nyílt, finom fagylalt kelyhek elfogyasztására, kedves fiatal tanuló felszolgálásában. Akkorák az adagok, hogy alig bírtuk legyűrni. Tisztaság, rend, a nagy forgalom ellenére is nagyon kedves kiszolgálás. Bár azért egy profi kiszolgálóval én nem hagynák ott 4 kezdő mondhatni betanuló fiatalt. Így is megfelelően lettünk kiszolgálva.
Kiváló 2016. július 8. járt itt
Lenyűgöző precizitás tisztaság!
Innen kezdve nincs kétség maranandó élmény.Nincs mit hozzá tenni ezt meg kell tapasztalni!
Kiváló 2016. június 7.gyerekekkel járt itt
Ha arra vezet utunk, okvetlenül megállunk, nyáron fagyizunk, hidegebb időben sütizünk. A sütik közül nehéz választani, szebnél szebb sütik,minden évben megkóstoljuk az ország tortáját. Eddig sohasem csalódtunk, bizosan visszatérő vendégek leszünk.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 19.a párjával járt itt
KEDVENC cukrászdám, akárhányszor a környékén járunk, tuti meglátogatjuk nyáron fagyizás, télen sütizés miatt. Párom szülei Soltvadkert közelében laknak, mi sajnos jó messze tőle, így évente kb. 2x tudunk csak eljutni oda. De ki nem hagynám. Igaz, hogy nagyon sokan vannak ott mindig, de ahhoz képest mi minden alkalommal elég hamar megkapjuk az áhított fagyit vagy sütit.
Kiváló 2015. szeptember 7., csoporttal járt itt
Minden alkalommal megállunk e vendéglátóhelynél. Újra kóstoltunk fagyi különlegességeket, kiváló minősítéssel. A várakozási idő nem csökkent az elmúlt évekhez képest. Hatalmas adagban kínálják a süteményeket, tortákat.
Hasonlóan elégedettek voltunk a kávé ízével, felszolgálásával kapcsolatban is. S nem mellékes a mellékhelyiség tisztasága sem.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
Kiváló 2015. február 26.családjával járt itt
A Szent Korona cukrászda azon ritka vidéki helyek egyike, melyek valóban messze földön híresek. Akárcsak a gyulai 100 éves cukrászda vagy a váci Desszert Szalon.
Szent Korona Cukrászda Soltvadkert - BelsőSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Külső képSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Külső képSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Külső képSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Külső képSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
2022. november 1.a párjával járt itt
Anyósom vallásos áhítattal imádta a fagylaltot, egyszer elvittük ide, Soltvadkertre egy nyáron, és ájuldozott, amikor meglátta a hihetetlenül hosszú fagylaltpultot, és a számolhatatlan kínálatot. . . ez nekünk ilyen családi emlékhely is ezért. Ma útba ejtettük, jópár év után újra, nos, mondjuk, november van, nincs már százféle fagylalt, de azért így is minőségi a kínálat, tényleg.
Szent Korona Cukrászda Soltvadkert - Külső képSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Külső képSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - BelsőSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - BelsőSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - BelsőSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Étel/italSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - EgyébSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Külső képSzent Korona Cukrászda Soltvadkert - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 60 városban járt márFelfedező - 30 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
2022. augusztus 31., kollégákkal járt itt
A környéken táboroztunk és eljöttünk ide. Nem hiába állnak sorba folyamatosan sokan, a fagyi nagyon finom, a sütemények gusztusosak és nincsenek elszállva az árak. A gyengeség a szervezés és a kiszolgálás: bár a fagyipult fölött tele a fal a fagyikelyhek reklámjával, azt nem lehet ott kérni, csak ha helyet foglalunk és pincér jön.
Szent Korona Cukrászda Soltvadkert - Egyéb
2017. július 26.családjával járt itt
A századforduló idejét idézi nekem a Szent Korona Cukrászda. Hangulatos vendégtér. Kellemes a terasz is. Bőséges sütemény és fagylalt válaszékkal rendelkezik. Kiszolgálás udvarias, kedves. Ár-érték tekintetében megfelelő. A kinálat házias izvilágot képvisel. Mindig nehezemre esik a választás. Szivesen járunk vissza a családdal/barátokkal is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. március 15.családjával járt itt
Szokás szerint tömeg a cuki elött, lépni nem lehet. Parkoló teli, sokan nem tudják és nem használják a cuki mögötti piac parkolóját. Motoros kirajzás is volt, a járdán nem lehet közlekedni a fent álló motoroktól. Ilyesztő a bakancsos, bomber dzsekis kopaszok látványa akik az ünnepen ellepték a helyet.