Perkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron

4,7
a 105 soproni étterem közül
étterem, vendéglő
Perkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron
Perkovátz Ház English Pub & Restaurant SopronPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.25-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Perkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron vélemények

Kiváló 2017. május 1.barátokkal járt itt
Figyelmes személyzet, kényelmes asztalok, kellemes borválaszték, nagyon finom ételek, kiemelve a paradicsomos mozzarellás fogast gombás papardellével. Az adag sajnos elfogyaszthatatlanul hatalmas, a főétel mellett nem marad hely a desszertre. A kiszolgálás gyors, pont megfelelő ütemben érkeznek az ételek és italok. Asztalfoglalás ajánlott.
Kiváló 2017. március 27.barátokkal járt itt
Újra Sopronban voltunk márciusban és újra betértünk. A burgonyakrém leves ugyan felejthető volt, de a hideg szél után jól esett a meleg lé. A főétel finom volt, de a csúcs a desszert volt: Fertőhomoki túródesszert zölddió öntettel. Lefotóztam, kicsit furán néz ki - talán nem fekete tálon kellene tálalni. De fő, hogy nagyon ízlett!
Perkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Étel/italPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Étel/italPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Külső kép
Kiváló 2016. szeptember 22.családjával járt itt
Meleg, barátságos étterem, jó a hangulat, ügyesek a konyhában is. . . Ja, és a gyerekek meg a kutya is jól érzi magát! ! ! ! ! :)
Gyakran előfordul, hogy már nem találunk helyet, de sebaj: addig sétálunk egyet a városban, így is múlik az idő. . . Aztán az adagok! ! ! Hát, győzze az ember megenni. . .
Kiváló 2016. április 5.barátokkal járt itt
Színház után tértünk be, gondoltuk a felejtősre sikeredett előadás után kényeztetjük magunkat egy finom vacsorával. Az ételek ízletesek voltak, a kiszolgálás kiváló a sörök és a pálinka még a hangulatunkat is visszahozta, így a jövő hónapban biztosan visszatérünk. Azért egy kis kritika a végére:Az üzlet korábbi világítása és a zene hangulatosabb volt!
Ezüst fokozatú értékelő
2015. december 14.a párjával járt itt
Többször jártunk az étteremben, családdal, vendégekkel, csak kettesben is. Az ételválaszték bőséges, az ételek finomak, a kiszolgálás figyelmes, gyors, és a legfinomabb barna sört mindig itt kapjuk. Elegáns, hangulatos, a terasza jó időben kiváló választás,de bent is ugyanolyan jól érezheti magát minden vendég.
Átlagos 2014. november 24.barátokkal járt itt
A Perkovátz ház étterem egyike Sopron legjobbjainak, mármint ami az ételek minőségét és a hely eleganciáját illeti. Az árak ehhez mérten magasabbak a soproni átlagnál, de talán éppen ezért presztízst jelent üzleti ebédet/vacsorát tartani itt.
Kiváló 2014. szeptember 9.barátokkal járt itt
Szeptemberben egy hetet voltam Sopronban, ezalatt kétszer tértünk be a Perkovátz-Házba. Első alkalommal a rossz idő miatt nem lehetett a teraszon enni, belül pedig kevés hely van, de szerencsére még sikerült egy asztalt kapnunk. Mind vasárnap, mind hétköznap menüt ettem, nagyon jó volt. A második alkalommal ráadásul már ki lehetett ülni a teraszra és a napot élvezni.
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Barátságos hangulatos étterem Sopron közepén. Finom ételek, csábító étlap kínálat. Gyors kiszogálás a déli forgalmas időszakban is. Foglalás nélkül érkeztünk, de szerencsére kaptunk helyet. A menü ajánlatuk is változatos olcsó- baráti ár!
Csak egy hétvégét töltöttünk a városban, de ha visszatérünk az éttermet biztosan felkeressük. Az étterem hangulata berendezése magával ragadó.
2014. április 3.a párjával járt itt
Változatos, mindig megújuló étlappal rendelkező étterem. Ezidáig egyetlen egyszer okozott csalódást, amikor is a szarvascomb szeletek helyett csíkokat kaptam, és abból is keveset, illetve az áfonyával töltött almát sem véltem felfedezni a tányéron. . Ettől eltekintve, mindig azt kaptam amit rendeltem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2014. február 21.a párjával járt itt
Két nap alatt kétszer fordultunk meg az étteremben, ebből is látszik, hogy elégedettek voltunk.Jellemző a jó hangulat, kellemes környezet és a kedves, korrekt kiszolgálás. Nagyon jó a menüajánlatuk, igen kedvező áron. Mivel sokan járnak oda, érdemes helyet foglalni, legalábbis mi hétvégén ezt tapasztaltuk.