Perkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron

4,7
a 105 soproni étterem közül
étterem, vendéglő
Perkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron
Perkovátz Ház English Pub & Restaurant SopronPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.26-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Perkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron vélemények

Átlagos 2020. július 12.családjával járt itt
Itt a honlapon azt írták Sopron legjobb étterme. Messziről jöttünk, és az ajánló alapján jöttünk ide. Mindhárman ugyanazt kértük. Mindhárman mást kaptunk. Reklomációnkra az volt a válasz, hogy mi rendeltük rosszul. Mindhárman? Máshol elnézést kértek volna és meghívtak volna egy italra, vagy elengedtek volna a számlából egy bizonyos összeget.
Átlagos 2014. november 24.barátokkal járt itt
A Perkovátz ház étterem egyike Sopron legjobbjainak, mármint ami az ételek minőségét és a hely eleganciáját illeti. Az árak ehhez mérten magasabbak a soproni átlagnál, de talán éppen ezért presztízst jelent üzleti ebédet/vacsorát tartani itt.
2019. június 23.családjával járt itt
A Perkovátz házat, mint gasztro-célpontot már kinéztem egy ideje, most végre sikerült beülni. Nem voltunk éhesek, de úgy véltük, hogy egy könnyű fogást betermelünk ketten. Spenótos töltött palacsintára esett a választásunk, korrekt, átlagos fogás volt. A beltér pazar, nem sok változott a John Bull korszakhoz képest.
Perkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Étel/italPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - BelsőPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - BelsőPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Étel/italPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Étel/italPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Külső képPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Külső képPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő
2015. december 14.a párjával járt itt
Többször jártunk az étteremben, családdal, vendégekkel, csak kettesben is. Az ételválaszték bőséges, az ételek finomak, a kiszolgálás figyelmes, gyors, és a legfinomabb barna sört mindig itt kapjuk. Elegáns, hangulatos, a terasza jó időben kiváló választás,de bent is ugyanolyan jól érezheti magát minden vendég.
2014. április 3.a párjával járt itt
Változatos, mindig megújuló étlappal rendelkező étterem. Ezidáig egyetlen egyszer okozott csalódást, amikor is a szarvascomb szeletek helyett csíkokat kaptam, és abból is keveset, illetve az áfonyával töltött almát sem véltem felfedezni a tányéron. . Ettől eltekintve, mindig azt kaptam amit rendeltem.
2013. június 23.a párjával járt itt
Ha éppen Sopronban ér az ebédidő ez az egyik olyan hely ahol szívesen töltünk el egy ebédet, mivel délben nagyon finom, laktató, és mindemellett változatos menük közül választhatunk. Ha az ember meg nem menüt szeretne enni akkor is finom ételekkel, és kedves előzékeny pincérekkel, jó kiszolgálással találkozik.
Kiváló 2023. július 16.a párjával járt itt
Soproni nyaralás kezdete - Ezt az ismert pub és vendéglő nem okozott csalódást, már voltunk itt. A pub egyik része cukrászda. Rendelésünket közvetlen barátságos hely vette fel. Nagyon segítőkész volt. - megoldjuk volt a válasz. például görög saláta -nem volt az étlapon ők külön ezt elkészítettek. Nagyon ajánlom a séta előtt után. a belvárosban.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2019. november 3.a párjával járt itt
Párommal tértünk be ebédidőben ebbe a gyönyörű étterembe. Nagyon sokan voltak, nem volt asztalfoglalásunk, de a pincér egy kétszemélyes asztalnál tudott nekünk helyet biztosítani. Kicsit szűkös is volt. Cézár salátát rendeltünk és vörösbort, amire nem is kellett nagyon sokat várnunk. A saláta jó választás volt, jól is laktunk vele, nagyon finom volt. Csak ajánlani tudom az éttermet, jó választás volt.
Perkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - BelsőPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Külső képPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - BelsőPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - BelsőPerkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron - Étel/ital
Kiváló 2019. augusztus 26.családjával járt itt
Az étterem utcai kiülő helyiségében voltunk négy tagú családi társasággal és nagyon jól éreztük magunkat. Finom ételeket szolgált fel a hozzáértő személyzet. Az étterem belső tere nagyon hangulatos, igazi angol pub (a fiam szerint aki élt évekig Angliában), a tisztaság és kényelem jellemző minden szegletére.
Kiváló 2019. március 18.családjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat az elegánsan kialakított tiszta étteremben. A kiszolgálás frappáns a felszolgálók segítőkészek bátran ajánlják az ételeket. Az ételek nagyon finomak voltak gusztusos a tálalás. A poharak csillognak. A mellékhelyiségek is tiszták ami sajnos sok helyen kivánnivalót hagy maga után. Az ár-értékarány is jó! Mindenkinek ajánlom aki Sopronban jár ne hagyja ki! !