Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

A Hotel Kapitány Superior Wellness legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Tavaszi szünet (min. 2 éj)
Tavaszi szünet
04.01-07.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Pünkösd a Kapitányban (min. 3 éj)
Pünkösd a Kapitányban
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

Kiváló 2014. május 23.a párjával járt itt
2014. május elején a nejem születésnapján, kora nyári időben töltöttünk el ketten két éjszakát. A születésnapra tekintettel kértem meglepetés bekészítést a szobába, ami tökéletesen sikerült. Szuper volt minden(szerencsénk volt az időjárással is). Vár, a csárda izgalmas időtöltésre ad lehetőséget. Mindenkinek szívből ajánlom, hogy egyszer látogasson el ide.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Külső képHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Környék
Kiváló 2014. május 17.a párjával járt itt
Mindennel maximálisan elégedettek voltunk.
Remek volt a program, kedves , udvarias a személyzet.
Ízletes és bőséges reggelivel és vacsorával szolgáltak minden nap.
kényelmes tiszta szoba várt minket.
Mindenkinek ajánlom aki a lovagi tornát, középkori lakomát kedveli és
szeretne egy pillanatra visszarepülni néhány évszázadot.
Kiváló 2014. május 5.a párjával járt itt
Már többször jártunk Sümegen a Hotel Kapitányba. Mindenkinek ajánlom! Gyönyörű hely és a vendéglátás az osztályon felüli. Nem is tudom minősíteni. Aki teheti látogasson el Sümegre. Ami nekem nagyon tetszett az a családias hangulat és a Lovagi torna de ezt nem leírni, látni kell. Utána a vacsora hát az királyi.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Medence/kertHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - VendéglátásHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - VendéglátásHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - VendéglátásHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Medence/kertHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - VendéglátásHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Külső képHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - VendéglátásHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Medence/kertHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Külső képHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Medence/kertHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Medence/kertHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Medence/kertHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Medence/kertHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Wellness
Kiváló 2014. május 1.a párjával járt itt
A hotel épülete impozáns, kívül-belül összhangban van a hely szellemével. Gyakorlatilag minden tetszett. A személyzet rendkívül udvarias és segítőkész. A szoba hatalmas és ízlésesen berendezett. Egyedül az ágy volt kemény és a vánkos alacsony nekem. (A feleségem ezzel is elégedett volt. )
Az ételek kiválóak.
2014. április 28.kollégákkal járt itt
Bár a környék ez az egyedüli négycsillagos hotel, nem lazultak és lustultak el, sőt. . . A személyzet minden tagja kedves, köszön érthetően és barátságosak. A környezet magáért beszél, a szoba szép, otthonos, tágas -szó szerint és mindent igényt kielégít. Van kép a falon :), LCD Tv és még egy kis csokor virág is jutott plusz csodálatos kilátás (vár) ha olyan szobát kérsz.
Kiváló 2014. április 27.a párjával járt itt
Egy romantikus hétvégét tölthettem párommal a történelmi múlttal is rendelkező Sümegen. A varázslatos környezetű Hotel kapitányban. Már a fogadtatás a recepción a rég múltat idézte fel. A hölgyek a kornak megfelelő ruházatban fogadták a vendégeket. A szobák hangulata teljesen egyensúlyban volt a nemrég épült szálloda miliőjével.
Kiváló 2014. április 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves, udvarias, segítőkész személyzet. tisztaság, és ízléses, stílusos berendezés. BABA -és állatbarát szálloda. Ár-értékarany megfelelő sőt többet nyújtanak ennyiért mint más szállodák. Lehetőség van az aktív pihenésre külön utazás nélkül-Lovagi torna - középkori vacsora - időjárástől függetlenül szinte helyben.
2014. április 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes napokat toltottunk itt. Pozitiv:
- minden nagyon kozel van egymashoz a szallodan belul (welness, etterem, szoba)es kivul is (szalloda, lovarda, var, varoskozpont, latnivalok)
- jo az egesz hotel berernezesenek (belso, kulso) hangulata
- figyelmes a szemelyzet
- a helyi kezmuves termekek forgalmazasa es hasznalata nagyon jo otlet

Nem annyira pozitiv:
- a szobak kozott athallatszanak a zajok ha nyitva a teraszajto mindent hallani a szomszedbol
- a lovagoltatas soran jo lenne, ha lenne lehetoseg kulonbozo szintu lovagoltatasi lehetoseget kerni.
Kiváló 2014. április 23.családjával járt itt
Most jártam ott elösször, de ha tehetem többször is elmennék,minden tökéletes, szép, az ételek kitünőek, nagy a választék, a szobák is minden igénynek megfelelnek, szóval tökéletes! a vellnes részleg is kifogástalan, a személyzet, nagyon barátságosak, csak ajánlani tudom mindenki figyelmébe aki jól szeretné érezni magát!
Kiváló 2014. április 19.barátokkal járt itt
Délutáni érkezés után a wellness részleg kicsit zsúfolt volt, nem találtunk szabad ágyat,később megoldódott. Nagyon tetszett, hogy a kellemetlen időjárás miatt a gyerekeknek sok benti programot csináltak. /pl. bábszínház. / Mi gyereken nélkül voltunk de jó volt látni a sok játszó, vidám /nem unatkozó/ gyereket.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen
8330 SümegTóth Tivadar u. 19.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár