Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

A Hotel Kapitány Superior Wellness legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Sümegi nyár (min. 2 éj)
Sümegi nyár
08.11-31.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Áprilisi hétköznapok (min. 2 éj)
Áprilisi hétköznapok
2024.04.30-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Őszi szünet a Kapitányban (min. 3 éj)
Őszi szünet a Kapitányban
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

Kiváló 2014. április 19.barátokkal járt itt
Délutáni érkezés után a wellness részleg kicsit zsúfolt volt, nem találtunk szabad ágyat,később megoldódott. Nagyon tetszett, hogy a kellemetlen időjárás miatt a gyerekeknek sok benti programot csináltak. /pl. bábszínház. / Mi gyereken nélkül voltunk de jó volt látni a sok játszó, vidám /nem unatkozó/ gyereket.
Kiváló 2014. április 15.a párjával járt itt
Több szállodában jártam már és ismerőseim nagy kritikusnak tartanak,ezért ha szállodát választanak maguknak mindig kikérik a véleményem,hogy hova menjenek,mit ajánlok nekik. Az önök szállodáját már többeknek is ajánlottam,mert amit kaptam azzal teljes mértékben elégedett voltam. A szobák kényelme és csendje igazi pihenést biztosított.
Kiváló 2014. április 10.a párjával járt itt
Már kétszer jártunk a férjemmel a Hotel Kapitányban, mivel kedvenc wellness szállodánk lett. Legutóbb tavaly májusban a születésnapomra kaptam egy csodás lakosztályt, rózsával és tetőzte a hangulatot, hogy éppen akkor volt meghívott sztárvendég Mága Zoltán hegedűművész, aki emlékezetes előadást adott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
Kiváló 2014. március 23.a párjával járt itt
A szálloda, barátságos, kedves légköre már megérkezéskor is érezhető volt, s ez így is maradt végig. Ebben a légkörben egyszerűen felüdülés e pár nap, amit itt tölthettünk, s ezért itt is köszönet a hotel összes dolgozójának. A wellness részleg is igazi felüdülést jelentett, az étteremben az ételek kínálatával csak a has kapacitása versenghetett.
Kiváló 2014. március 17.gyerekekkel járt itt
Nekem ez a szálloda volt az "álom",és nem csalódtam benne. A szálloda gyönyörü,a kilátás a várra csodaszép. Igaz télen voltunk,de így is nagyon szép volt. A személyzet nagyon kedves volt,8 hónapos terhes voltam és mindenben segítettek. Az ételek nagyon finomak voltak. Kisfiam kedvenc szállodája lett és az enyém is. A medencék nagyon jól vannak kialakítva és kényelmessek
Kiváló 2014. március 13.a párjával járt itt
Kapitány hotelba többször jártunk a párommal. És még szeretnénk is eljutni. Nagyon szinvonalaás szálloda. Barátságos személyzettel. Várat is megnéztük. Gazdag programok vártak bennünket. Csak ajánlani tudom. Gratulálunk a szálloda vezetésének,munkatársainak. Ilyen lovagi tornát és az utánna lévő vacsorát csak itt élheti át az ember.
Kiváló 2014. március 6.gyerekekkel járt itt
A Kapitány hotel maximálisan megfelelt minden igényünknek,remélem még vissza fogunk menni párszor :) Wellnes részük szuper,az ételek isteni finomak és hatalmas a választék ,a szobák gyönyörűek .A kilátás fantasztikus . Gyermekeinkkel és barátainkkal nagyon szép hétvégét töltöttünk el .A sümegi várat is megnéztük.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - VendéglátásHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Wellness
Kiváló 2014. március 5.a párjával járt itt
Programokban gazdag, kulturált és tiszta hely! Kiváló ételek, a személyzet kedves. Csodálatos helyen fekszik. A várból a kilátás gyönyörű.
Lovagi torna színvonalas, a szó szoros értelmében visszarepít a múltba. A lovak gyönyörűek és okosak. Az utána következő lovagi vacsora kihagyhatatlan. Igazi magyar ízek.
Kiváló 2014. március 1.gyerekekkel járt itt
Felnottek es gyerekek szamara is kivalo kikapcsolodast nyujt. A szobak es az etterem szinvonala is kivalo,a kiszolgalas kedves,figyelmes. Fakultativ programokban (lovagi jatek,animacio) is nagyszeru lehetosegek vannak. A wellness szolgaltatas mind gyerekekenek mind pedig a felnotteknek is kielegito. Szivesen visszaterunk az idei nyari szezonban is!
Kiváló 2014. február 24.a párjával járt itt
Először jártam ebben a Hotelben. Maximálisan tetszett a szoba fekvése, berendezése, tisztasága. A hotel dolgozói nagyon kedvesek, előzékenyek és intelligensek. A lovagi torna nagyon színvonalas élmény volt a számomra. Megható volt a lovak és a lovasok előadása.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen
8330 SümegTóth Tivadar u. 19.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár