Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

A Hotel Kapitány Superior Wellness legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Tavaszi szünet (min. 2 éj)
Tavaszi szünet
04.01-07.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Pünkösd a Kapitányban (min. 3 éj)
Pünkösd a Kapitányban
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

Kiváló 2014. június 10.gyerekekkel járt itt
Valaki mert nagyot álmodni Sümegen

Megépült és működik egy gyönyörű, minden igényt kielégítő szálloda. Amire Várkapitány Úr nagyon büszke lehet. Sok kicsi apródja lesi az érkező vendégek minden kívánságát. A pünkösdi hétvégét töltöttük el ebben a komplexumban, sokad magunkkal. Szerintem telt ház volt és mégsem érzékeltük ezt.
Kiváló 2014. június 9.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a kiszolgálás remek volt. Nagyon jó a wellnes részleg, a személyzet figyelmes, kedves, segítőkész. Egyetlen egy probléma volt, hogy a sötétítő függöny nem sötétített szinte semmit, így már reggel ötkor keltünk a nappal. Kisgyerekes családoknak is kiváló kikapcsolódás. Ajánlani tudjuk mindenkinek.
2014. június 5.a párjával járt itt
Nekem tetszett.Másnak is javaslom.Talán a Welnes lehetne nagyobb.A szobák tiszták.A személyzet kedves.Az ételek jók,és bőségesék.A középkori lakoma igazi csúcs.A parkolás is megfelelő.Sokat járjuk az országot,ez a szálloda 4 s osztályzatot kapna.Mi gyerekek nélkül voltunk,de a gyerekek is jól érezhetik,magukat.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Februárban jártunk a szállodában párommal. 4 napot töltöttünk itt. A hotel gyönyörű helyen fekszik, a szobák, az ellátás, a wellnes,a kiszolgálás, ott dolgozók kedvessége, figyelmessége, minden tökéletes volt, csakúgy mint a programok. A környéken több lehetőség is van kirándulásra, de a szálloda által szervezett lovagi játék is szuper volt. Méltán megérdemli Magyarország legjobb hotele címet!
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Külső kép
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Két kisgyerekkel (4 és 6 év) töltöttünk el ebben a szállodában pár napot. A kiszolgálás nagyszerü, a személyzet nagyon kedves, a várjátékok felejthetetlen élmény a gyermekeknek és a szülökenek egyaránt.
A medencék tiszták és minden korosztály megtalálja a számára megfelelö medencét (élmény, gyerekmedence csúszdával, pancsoló, úszómedence stb. )
2014. június 5.a párjával járt itt
A szálloda személyzete kedves barátságos. Az ott dolgozók szinte egy családként együttműködnek. A csomagban foglalt programok érdekesek és színvonalasak voltak. A lovaskocsikázás sajnos a nagy köd miatt nem volt tökéletes, de a kocsis részletes történelmi tájékoztatást nyújtott Sümegről.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Már több alkalommal jártam a Hotel Kapitányban. Mindig nagyon jól éreztem magam. Magyarországon a legjobb wellness szállodának tartom, ehhez persze hozzájárulnak a természeti adottságai is. De aprogramok, a konyha, a személyzet stb. mind kiváló. Mindenkinek bátran ajánlom. A lovagi torna nagyon színvonalas volt, de persze a legjobban az azt követő vacsora tetszett.
2014. június 2.egyedül járt itt
Három napot töltöttünk ebben a csodálatos környezetben lévő szállodában. Nagy várakozással indultunk neki, mivel nagyon sok jót hallottunk a szállodáról. A személyzet a recepción nagyon kedves, segítőkész, a takarítók úgyszintén, a wellness részlegen nem mindenkiről mondható ez el. A szoba kifogástalan volt a kilátás pazar, egyszerűen fantasztikus.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Kiváló 2014. május 30.gyerekekkel járt itt
Évek óta vártam, hogy eljussunk ide, mert mindenütt csak jót olvastam róla. A recepció melletti falon olvastam egy régi cikket a kapitányúrról és családja összefogásáról, ami példaértékű és eredménye ez a birodalom. Mert a hotel mellett
ott a lovasbirtok, a földalatti lovardával, mely nagy élményt nyújtott, vagy a játszópark a gyerekeknek és a szépen felújított
vár.
Kiváló 2014. május 24.gyerekekkel járt itt
. . . így döntött a család hazafelé tartva. 2 éj 3 nap kevésnek bizonyult. 2,5 éves kisgyermekkel nagyon élvezhető volt. Medencék sokasága, szép látvány, bábszínház és a vár közelsége, valamint egy közeli élménypark teszi még változatosabbá a kikapcsolódást. Az ételek is finomak voltak. Sümeg is egy kellemes, rendezett kisváros. Ajánlom másoknak is a hotelt.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen
8330 SümegTóth Tivadar u. 19.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár