Gesztenyéskert Vendéglő Szécsény
3170 Szécsény, Rákóczi út 87.

Gesztenyéskert Vendéglő Szécsény a térképen

Gesztenyéskert Vendéglő Szécsény értékelése:

1. helyezett az 5 szécsényi étterem közül
9. helyezett Észak Magyarországon - 822 étterem közül

H-Szo 11:00-21:00
V 11:00-20:00
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes ...
Visa, EC/MC
Heineken

Gesztenyéskert Vendéglő Szécsény bemutatkozása

2001 óta működő 50 fős étterem, 150 fős fedett kerthelyiséggel, mely Szécsény központjában a 22 sz. főút mentén található. Magyaros, házias ételválasztékkal várjuk vendégeinket. Vállajuk túrista csoportok étkeztetését, rendezvények lebonyolítását házon belül és kívül egyaránt, házhoz szállítást. SZÉP-kártya és étkezésicsekk elfogadóhely.

Gesztenyéskert Vendéglő Szécsény képei

Gesztenyéskert Vendéglő Szécsény vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
Úgy ahogy a címben írom. Egyszerűség: tiszta, csíkos abroszok. Jó hangulatú személyzet. Jó ízű ételek. Italok szolíd áron. Finom a sztrapacska (bár a galuska nem kézzel szaggatott), különösen jó ízű volt rajta a pörc, háziasnak hatott a tejföl! Amit külön kérsz, rögtön és szívélyesen hozzák. A gesztenye-püré monstre adag. Bankkártyával, utalvánnyal is fizethetsz.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Ez oldalon leírt értékelések alapján választottuk a vendéglöt. Miután betértünk láttuk hogy az étterem üres, csak kinti részen ültek az asztalnál - azt hiszem a zenekar tagjai. Egy fiatal pincér fiú elmondta, hogy cca 1-2 óra múlva csak fognak tudni kiszolgálni mivel valami rendezvény lessz. Mivel már éhesek voltunk és rákézdeztem, hogy tudna ajánlani egy másik éttermet.

duchemin TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel a szomszédos lepénytanyában nem szolgáltak ki, gyorsan kerestünk valamit a körényéken, és így jutottunk ide nagy szerencsénkre. Valami azért lehet a sorsban. Nagyon jó hely, kellemes kerthelyiséggel, udvarias kiszolgálással, megfizethető árakkal. Igaz a limonádé kissé drága, de tele van finom gyümölccsel, és ebben a melegben nagyon jól esett a jéghideg ital.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 5.
Úgy 4-5 évvel ezelőtt találtunk rá az étteremre. Azóta évente 1-2 alkalommal betérünk ide. Voltunk már nagyobb társasággal és voltunk kettesben is. Utoljára kb. 1 hete ebédeltünk itt. Kétszemélyes tálat rendeltünk, nem kellett sokat várnunk rá. Jóízű ebédet kaptunk és a mennyiség is rendben volt. A felszolgáló hölgy rendkívül udvarias, kedves.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Nagyon kellemes vendéglő a város szívében. Házias ételek, különleges ízek, sokféle ital várja a vendégeket. Megfelelő az ár-értékarány mindenben. A vendéglő kertje nagyobb rendezvények lebonyolítására is alkalmas. Hatalmas gesztenyefák színesítik a környezetét. Mindenkinek ajánlom aki házias, falusi ízekre vágyik.

kispestivízöntő TOP étteremértékelő
kispestivízöntő TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 3.
2017. június 2-án, hármasban kerestük fel az éttermet. Hollókő látványosságait megtekintve igencsak éhesen érkeztünk és pihentünk meg az árnyas kerthelyiségben. Fiatal, illedelmes pincér hozta az étlapot és felvette az italrendelésünket is. Az ebédre nem kellett sokat várakozni, aminek igencsak örültünk.
Salgótarján

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szécsényben jártunk és semmiképpen nem hagyhattuk ki ezt az éttermet. Nagyon kedvesen fogadtak az udvarias,fiatal pincérek,a gyerekekkel is nagyon aranyosak,kiváló a hangulat. Nem nagy a választék,nem szeretnék senkit sem megbántani/nem is ez a célom/,de elférne az itallapon több bor/pl:Bikavér -Molnár Pincészet,Villányi Portugieser-Jekl/,
vagy az étlapon,a környékre jellemző:vaddisznó,őz,fácán,nyúl fogások is.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 18.
Szécsény központjában parkolással, gyönyörű kerthelyiséggel rendelkezik. A felújított étterem,remek személyzettel nagyszerű konyhával áll a vendégek rendelkezésére. Az ételek igazi magyaros ízeket tartalmaznak, nagy adagok, szóval érdemes ellátogatni a családoknak. A személyzet nagy odafigyeléssel van a vendégek iránt, ami napjainkban sajnos nem mindennapi.

Legnépszerűbb csomagok Szécsényben és környékén
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.316 - 13.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.03.04. - 2019.12.19.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.19.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 14.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.12.19.
Leányfalu
2019.08.28. - 2019.10.31.
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 8.350,- Ft/fő/éj ártól: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
2018.06.06. - 2019.08.31.
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.25. - 2020.05.23.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 26.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Hotel Anna
Mátrafüred
3-6 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.12.19. - 2019.12.19.

Szállodák Szécsény környékén
Libra Hotel Szécsény
Tó Wellness Hotel Szécsény
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)

Gesztenyéskert Vendéglő SzécsényX