Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged

4,9
a 242 szegedi étterem közül
étterem, borpince
Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged
Classic Café Szerb Étterem & Grillkert SzegedClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 4.barátokkal járt itt
A Classic Café-t egy szerb személy ajánlotta nekünk. Azt mondta, hogy ha nem a "nagy tányéron kis semmi"-re vágyunk, hanem nagy adagokra és fűszeres ízekre, akkor ezt a helyet vegyük célba. Megfogadtuk a tanácsot és az első éhségűző állomás ez az étterem lett. Az utcáról nézve nem tűnt túl bíztatónak a hely.
Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - Étel/italClassic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged - Belső
Kiváló 2016. február 7.családjával járt itt
Csaladommal ugy dontottunk, hogy egyutt ebedelunk. Jo valasztas volt az etterem. A pincerno nagyon kezseges, gyors, es kedves volt. A valasztott etelek nagyon finomak voltak. Mindannyiunknak nagyon izlett. Az adag is nagy volt. A desszert kivalasztasanal a pincerno ajanlatat fogadtuk el. Jol tettuk, mert a szabadkai palacsinta nagyon finom volt. Mindenkinek ajanljuk. Biztos vissza fogunk terni.
Kiváló 2015. december 2.a párjával járt itt
2015 októberében jártunk az étteremben a párommal, véletlenül esett erre a helyre a választás, de nem bántuk meg, A belvároshoz közeli, hangulatos étterem. Nagyon jól éreztük magunkat, az ételek minősége és mennyisége kielégítő volt, a kiszolgálás kitűnő. Összességében mindennel nagyon meg voltunk elégedve, másoknak is bátran merem ajánlani! :)
Kiváló 2014. július 27.a párjával járt itt
Ha arról van szó, hogy étterembe szeretnénk menni Szegeden, elsőként biztos a Classic Café jut eszünkbe. Eddig még soha semmi rosszat nem tapasztaltunk tőlük. Az ételek isteni finomak és bőséges adagot szolgálnak fel. A személyzet fiatal és nagyon kedvesek. Az étterem nagyon hangulatos belül is és a grillkertje is. Szuper féláras akciókat szoktak szervezni. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. július 2.barátokkal járt itt
Barátainkkal jártunk az étteremben vasárnap délben. Asztalfoglalást kértünk, érdemes is, mivel a hely népszerű, főleg hétvégén és ebédidőben. A jó idő miatt mi is a kerthelyiséget preferáltuk. Most is sokan voltak, ennek ellenére a kiszolgálás gördülékeny volt, a pincérnő segítőkész és kedves volt.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Anyák napi családi ebédet tartottunk ebben az étteremben vasárnap délben. Bár az étterem tele volt, nagyon gyors és kedves volt a kiszolgálás. Az ételek nagyon bőségesek, finomak voltak. Egyikünknél a hús kissé megégett, emiatt pontoztam le egy picit a minőséget, ettől eltekintve mindenki másnak és nekem is nagyon ízlettek az ételek.
Kiváló 2014. május 23.a párjával járt itt
Szegedi Toros fesztivál alkalmával jártunk itt. A szállodánk félpanziós vacsorája ebbe az étterembe szólt. Aki Szegeden jár, látogassa meg ezt a helyet. Minden tökéletes, nagyon finom ételek, szuper kiszolgálás, tisztaság, gyorsaság minden ami kell.
Háromszor jártam az étteremben, mindháromszor csillagos ötöst adok az ételekre, kiszolgálásra, tisztaságra, gyorsaságra, ár-érték arányra.
Kiváló 2013. június 20.a párjával járt itt
Jó helyen van az étterem, az ételek nagyon finomak, gusztusosan tálalják őket és bőségesek. Remek ötletnek tartom a kuponos akcióikat, kihasználjuk őket a barátommal Mindig ide járunk ünnepelni! Az egyetlen problémám az, hogy az ínyenc pljeszkavica olyan finom, hogy mindig ezt kell rendelnem, pedig már mást is kipróbálnék :). Remélem mindig ilyen jó hely lesz ez a kis hangulatos étterem!
Kiváló 2013. május 21.barátokkal járt itt
A borfesztivál idején, a sörpados-műanyagtányéros megoldás helyett választottuk ezt a kellemes belső udvart, ahová a finom illat is hívogatott. Nem bántuk meg, sőt. . . . nagyon finom volt minden, az adagok becsületesek. . . . az árak korrektek, igazán kellemes volt a hely. Talán egy picit több "törődést" elviseltünk volna, hiszen nem volt teltház. . . De megyünk még !
Classic Café Szerb Étterem & Grillkert Szeged a térképen
6720 SzegedSzéchenyi tér 5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V
nemzetközi, szerb
grill ételek
Zene
Gépzene: jazz, könnyűzene, latino, pop
Különtermek
nagy galéria - max. 25 fő