4,7

Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Gőry Pince & Terasz Szeged vélemények

Kiváló 2015. július 29.a párjával járt itt
Párom szülinapján voltunk itt, barátokkal együtt. Nagyon hangulatos hely, szuper finom ételekkel és nagy adagokat kaptunk. Én nem is tudtam mindent megenni. El is csomagolták nekem ami megmaradt. A személyzet udvarias és kedves. Nem a legolcsóbb hely, de az ételek minősége és mennyisége tökéletes. Mindenkinek csak ajánlani tudom az éttermet.
Kiváló 2023. szeptember 29.a párjával járt itt
Több alkalommal voltunk ott....Pár éve vagyok Szegedi lakos, és persze ennyi idő alatt felfedeztem a számomra "leg"ket.....Na ha étterem,akkor nekem a Gőry a top....Hangulatos,udvarias kiszolgálás, az ár nem kiugró,és az adagok hihetetlennek! Csak jót tudok írni, és ajanlani tudom!
2022. december 19., csoporttal járt itt
Csoporttal mentünk és volt elegendő hely, ahová leülhettünk. Szerintem rajtunk kívűl még három csoport is volt a helyszínen. A kiszolgálás gyors volt és pontos, nem kevertek össze semmit. A külön számlázást is profin megoldották a végén. Fedett terasz , kint hideg volt, de bent állítólag padlófűtés fűtött. Az adagok nagyok és finomak voltak.
2022. szeptember 12.családjával járt itt
Nyagyszerű kiszolgálás hatalmas adagok megfizethető árak csak ajánlani tudom ritka az ilyen vendéglátó hely.
Kiváló 2019. október 21.családjával járt itt
Édesanyámnak szerveztem a nyáron a Gőry étterembe születésnapi meglepetéspartit. A családdal a 70. születésnapját szerveztük meg, amiről ő nem tudott. :) A személyzet már a szervezésben is teljes mellszélességgel mellettem állt. Az ebéd fantasztikusan finom volt, mindenki őszintén dicsérte! A kiszolgálás is profi volt!
Gőry Pince & Terasz Szeged - EgyébGőry Pince & Terasz Szeged - EgyébGőry Pince & Terasz Szeged - EgyébGőry Pince & Terasz Szeged - Külső kép
Kiváló 2019. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
Most először jártunk az étteremben, de már sokat hallottunk róla.
Nem kellett csalódnunk.Az ételek menyiségben és minőségben is kifogástalanok. A tálalás egyenesen pazar. A pincérek egy pillanatra sem állnak le mégis kedvesek, segítőkészek.Egy igazi oázis a betonrengetegben. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
2019. április 21.egyedül járt itt
Először jártam itt, sokat hallottam már róla, de valahogy mindig kimaradt eddig. Húsvét vasárnap, kora délután. . . Azt hiszem elmondható hogy teltház volt, minden asztalnál ültek szinte, nagy ritkán volt 2 üres asztal. A pincér 6 pontot érdemelne, rendkívül agilis, de nem törtető, szívélyes, barátságos, illedelmes volt.
2018. december 19., kollégákkal járt itt
Nem először jártam a Gőryben, így nem okozott nagy meglepetést az este. Halászlevet majd haltepertőt ettem, üveges barna Staroprament ittam. Az adagok csakugyan brutálisak (ismert volt, de hozzászokni nem lehet), már rutinnal csomagolják el a maradékot :)
A felszolgálónk szuper volt: ügyes, udvarias de közvetlen is egyben, mindent jól kézben tartott (nem csak a nagy adagokat), ez csillagos 5-ös volt.
Kiváló 2018. szeptember 2.a párjával járt itt
Mai napon, az előző értékelések alapján betétünk ebbe az étterembe a feleségemmel vacsorára. Nagyon kedves volt a pincér a rendelést hamar felvette és a rendeléstől számítva kb 15 perc alatt már jött is az étel. Tudtuk hogy nagy adagokat adnak, de erre a nagy adagra már nem is megfelelő jelző a nagy.
Kiváló 2018. július 14.a párjával járt itt
A minap Szegeden jártunk, és az ottani szállásadónk javaslatára kerestük fel az éttermet, a kora délutáni órákban. A teraszon foglaltunk helyet, a pincér azonnal ott termett. Előre figyelmeztettek minket, hogy hatalmas adagokat adnak, de a biztonság kedvéért megkérdeztem, hogy a szomszédos asztalnál látott étel valóban egy adag-e, mivel ekkorát még nem láttam.
Gőry Pince & Terasz Szeged a térképen
6723 SzegedLiszt u. 9.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H
K-V